Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. ale Wind to mi zaimponowala!!!!! :bigok: :cool2: :thumbs: :modla: :modla: :modla: :B-fly: :B-fly: :BIG: :tree1: :laola: :drink1: :terazpol: :beerchug: :sabber: :drinka: :popcorn: :knajpa: :tort: :bigcool:
  2. nio sliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='AngelOfDeath']ojej ja widze ze wystawy na grzywaczach to bardzo poczytny temat ile to ludzi czyta :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i az tyle z basenji :eviltong:[/quote] hahahahhaa no tzw. CICHOCIEMNI:))))niby ich nie ma a wszystko czytaja!:mad: :mad: :mad:
  4. hihhihihi super:)))))) to moze juz zaczne:)))))tylko nie pamietam co , bo cos Ci juz wyslalam, a czegos nie i nie pamietam:))))
  5. sadysci z tym skubaniem brody. Pass kiedy slonko kiedy bedziesz miala wakacyjki?:)))))
  6. [quote name='AngelOfDeath']wiec nie rozumiem znow gdzie ty tu wypatrujesz problem , bo [B]to nie jest charciane forum na ktorym sie banuje osobe ktora nic nie zrobila[/B] po jednym poscie (mam swiadka) i do tego kasuje sie posty !! tu twoje sliskie raczuchny nie dosiegna jeszcze dlugo mam nadzieje !![/quote] hahahahhahahaha NO WLASNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze wczoraj bylo tak ciekawie a mnie nie bylo!!!!buuuuuuu
  7. nio Natalia zaszalala:)))) ale [B]biala suczka Krysi vel Kreski w Lubieszynie wygrala calego BISa!!!!!!!!!!!!!!!![/B] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  8. [quote name='malawaszka']no to bardzo mundra ta osoba jak sie loguje tylko po to żeby zbesztać Agame za krytykowanie wania :klacz: :evil_lol:[/quote] i tak delikatnie to napisal!!!!az sie dziwie, bo bo Agama delikatnie rzecz ujmujac pisze rzeczy o ktorych nie za bardzo ma pojecie
  9. [quote name='Dzidtka']taaaa skąd ja to znam ;)[/quote] hahahahahhahaha wlasnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. hahahahaha wiesz jeden wyjatek(skowronek) wiosny nie czyni:))))))) no ja tez mam na nich inne okreslenie, ale....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. hahahaha tamto forum jest w ogole dziwne jak i ludzie ktorzy tam sa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]KOSMICI?????[/B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  12. hehehehehe nie dziekuje:)))) ale Natalia ma super rodzicow!!!zawsze jej to powtarzam odkad ich poznalam:)))))
  13. KTO jest klonem waskiego???drarkus??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: czekaj Angel namieszales cos chyba, bo nic nie rozumiem
  14. nio!w takiej super ekipie to zawsze jest fajnie:))))))ja to Natalii zazdroszcze rodzicow!!!tez bym takich chciala!!!! aaaa i widzialam Gucia!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: taki maluni szczeniorek:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. zaraz z jakich pobudek:))))))przynajmniej bylo wesolo:))))))i sie ludzie przylaczyli do braw tez:))))))))))
  16. Natalia OGROMNE GRATULACJE jeszcze raz!!!!!!!!!! hahahaha no bylo super!!!!! Cala ekipa- JESTESCIE KOCHANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B]super byla atmosfera-zreszta jak zwykle:))))))z Wami!!!!![/B] no to ja tez sie pochwale:)))) [B]Wiktor- CWC, NPwR i CACiB[/B] - i JA go wystawiałam, zeby znowu nie bylo gadania, ze wygrywa tylko jak go Adam wystawia:diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a potem wystawialam "Polish Princess" czyli Skorusia. I Skorek....dostała CWC!!!!a wiec zaczela championat i to od duzego CWC!!!!!!!!!alez bylam szczesliwa!!!!ale to nie koniec, bo potem wyszlysmy do porownania i....Najlepsza Suka w Rasie i CACIB!!!!!!!!!!!!!! o BoBa wyszli "sami swoi":))))bo Marcin wystawial Bafi- Fenomen eeee zapomnialam Piwowar -sunia Kasi-BOB junior, CACiBowy pies-Natalii Kenzo i ja ze Skorkiem. W ogole bylo super bo i przy cacibie i pozniej w rasie to sie calowalismy, rzucalismy na szyje itp. Wsio bylo super!no moze poza niektorymi oszolomami poza ringiem, ktorzy jak zwykle "zyczliwie" komentowali sedziowanie, ale co tam-juz sie do tego przyzwyczailam.:))))))))) chyba 3 lata temu pan Andrzej tez w Szczecinie sedziowal i Fufa tez dostala od niego caciba, a teraz 2ka jej dzieci - to samo:multi: :multi: :multi: strasznie jestem szczesliwa z tego Skorusia mojego!poczekamy na fotki od Natalii:)))))
  17. [quote name='malawaszka']to nie wie że za logowanie się pod innym nickiem jest karalne??? :ban: a na takiego kulturalnego wyglądasz wanio :evil_lol: :shake:[/quote] to nie Wanio Waszko! i zareczam Ci ze ta osoba nie jest nikim innym
  18. [quote name='Agama'] jedno zdjecie mnie zalamalo-jesli tacy ,,HANDLEZY,,-brak slow najlepiej nacisnac na tyl i podciagac do gory duszac psa-dobrze ze suni nic sie nie stalo[/quote] Agama litości pliz!a co sie suni mialo niby stac?????i jak myslisz jak sie ustawia male pieski????ja chcialam tak whipeta ustawic to mnie pozniej waski obfotografowal:))))bo ich sie tak nie da, a male to norma-przod podnosisz i odstawiasz tyl proste nie?albo teriery-oni je podnosza ZA OGON!!!i co tez biedne pieski???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a wracajac do wystawki-fajnie bylo:)))))wrocilam z 2 CACiBami!!! a BIS Puppy w sobote byl fajny tez:)))wesolo bylo:)))))bo jak kibicowalismy waskiemu to powiedzialam dosyc glosno w sumie, ze bede mu kibicowac to potem napisze na DGM, ze byla taka super atmosfera (NIE NAPISAL!!!!:mad: :mad: :mad: ) w kazdym badz razie jak to napisalam, to wszyscy w kolo sie smiac zaczeli:))))))))))))))))))))))))a mowia , ze NIKT dgm nie czyta:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='Czarne Gwiazdy']I co w związku z tym? Mamy przy sobie nosić broń i zatrudniać ochroniarzy do obrony posesji? Psy obronne są do tego wyhodowane i w takiej roli czują się najlepiej, tak samo jak psy myśliwskie powinny pracować z myśliwymi. A może tez nie powinny? o jej.[/quote] hahahahahahahahahhahahahaaha dobre!!!!!
  20. no wlasnie Mek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. i sory ale jak bede miala dom na wsi to na bank sobie kupie duzego psa wlasnie do obrony!bo jakos bardziej wierze psu niz w swoje umiejetnosci karate!!!broni palnej tym bardziej nie lubie, wiec pozostaje tylko i wylacznie pies odpowiedniej rasy
  22. nikt mi nie wmowi ze pies duzej rasy sluzy do lapania szczurow!!!czy do lezenia na kanapie!!!to nie sa psy do towarzystwa!sznaucer olbrzym nie bez parady jest w grupie II a nie w IX chyba?
  23. [quote name='Romas']Z kolei psy bojowe jak dogi , sluzyly do walk psow .[/quote] i kto tu myli pojecia?????Dogi to PSY BOJOWE????????a ktos widzial agresywnego doga?????w dodatku do walk z innymi psami?????:o :o :o :o :o :o :o
  24. [quote name='Mokka']A pies nie powinien być ochroniarzem, mimo wszystko.[/quote] to po co czlowiek wynalazl te "duze" rasy jak nie do obrony wlasnie?:o :o :o
×
×
  • Create New...