-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
ale Wind to mi zaimponowala!!!!! :bigok: :cool2: :thumbs: :modla: :modla: :modla: :B-fly: :B-fly: :BIG: :tree1: :laola: :drink1: :terazpol: :beerchug: :sabber: :drinka: :popcorn: :knajpa: :tort: :bigcool:
-
nio sliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='AngelOfDeath']ojej ja widze ze wystawy na grzywaczach to bardzo poczytny temat ile to ludzi czyta :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i az tyle z basenji :eviltong:[/quote] hahahahhaa no tzw. CICHOCIEMNI:))))niby ich nie ma a wszystko czytaja!:mad: :mad: :mad:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
hihhihihi super:)))))) to moze juz zaczne:)))))tylko nie pamietam co , bo cos Ci juz wyslalam, a czegos nie i nie pamietam:)))) -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
sadysci z tym skubaniem brody. Pass kiedy slonko kiedy bedziesz miala wakacyjki?:))))) -
[quote name='AngelOfDeath']wiec nie rozumiem znow gdzie ty tu wypatrujesz problem , bo [B]to nie jest charciane forum na ktorym sie banuje osobe ktora nic nie zrobila[/B] po jednym poscie (mam swiadka) i do tego kasuje sie posty !! tu twoje sliskie raczuchny nie dosiegna jeszcze dlugo mam nadzieje !![/quote] hahahahhahahaha NO WLASNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze wczoraj bylo tak ciekawie a mnie nie bylo!!!!buuuuuuu
-
nio Natalia zaszalala:)))) ale [B]biala suczka Krysi vel Kreski w Lubieszynie wygrala calego BISa!!!!!!!!!!!!!!!![/B] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='malawaszka']no to bardzo mundra ta osoba jak sie loguje tylko po to żeby zbesztać Agame za krytykowanie wania :klacz: :evil_lol:[/quote] i tak delikatnie to napisal!!!!az sie dziwie, bo bo Agama delikatnie rzecz ujmujac pisze rzeczy o ktorych nie za bardzo ma pojecie
-
[quote name='Dzidtka']taaaa skąd ja to znam ;)[/quote] hahahahahhahaha wlasnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hahahahaha wiesz jeden wyjatek(skowronek) wiosny nie czyni:))))))) no ja tez mam na nich inne okreslenie, ale....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hahahaha tamto forum jest w ogole dziwne jak i ludzie ktorzy tam sa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]KOSMICI?????[/B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
hehehehehe nie dziekuje:)))) ale Natalia ma super rodzicow!!!zawsze jej to powtarzam odkad ich poznalam:)))))
-
Ty moim?????? hahahahahahha
-
KTO jest klonem waskiego???drarkus??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: czekaj Angel namieszales cos chyba, bo nic nie rozumiem
-
nio!w takiej super ekipie to zawsze jest fajnie:))))))ja to Natalii zazdroszcze rodzicow!!!tez bym takich chciala!!!! aaaa i widzialam Gucia!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: taki maluni szczeniorek:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
zaraz z jakich pobudek:))))))przynajmniej bylo wesolo:))))))i sie ludzie przylaczyli do braw tez:))))))))))
-
Natalia OGROMNE GRATULACJE jeszcze raz!!!!!!!!!! hahahaha no bylo super!!!!! Cala ekipa- JESTESCIE KOCHANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B]super byla atmosfera-zreszta jak zwykle:))))))z Wami!!!!![/B] no to ja tez sie pochwale:)))) [B]Wiktor- CWC, NPwR i CACiB[/B] - i JA go wystawiałam, zeby znowu nie bylo gadania, ze wygrywa tylko jak go Adam wystawia:diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a potem wystawialam "Polish Princess" czyli Skorusia. I Skorek....dostała CWC!!!!a wiec zaczela championat i to od duzego CWC!!!!!!!!!alez bylam szczesliwa!!!!ale to nie koniec, bo potem wyszlysmy do porownania i....Najlepsza Suka w Rasie i CACIB!!!!!!!!!!!!!! o BoBa wyszli "sami swoi":))))bo Marcin wystawial Bafi- Fenomen eeee zapomnialam Piwowar -sunia Kasi-BOB junior, CACiBowy pies-Natalii Kenzo i ja ze Skorkiem. W ogole bylo super bo i przy cacibie i pozniej w rasie to sie calowalismy, rzucalismy na szyje itp. Wsio bylo super!no moze poza niektorymi oszolomami poza ringiem, ktorzy jak zwykle "zyczliwie" komentowali sedziowanie, ale co tam-juz sie do tego przyzwyczailam.:))))))))) chyba 3 lata temu pan Andrzej tez w Szczecinie sedziowal i Fufa tez dostala od niego caciba, a teraz 2ka jej dzieci - to samo:multi: :multi: :multi: strasznie jestem szczesliwa z tego Skorusia mojego!poczekamy na fotki od Natalii:)))))
-
[quote name='malawaszka']to nie wie że za logowanie się pod innym nickiem jest karalne??? :ban: a na takiego kulturalnego wyglądasz wanio :evil_lol: :shake:[/quote] to nie Wanio Waszko! i zareczam Ci ze ta osoba nie jest nikim innym
-
[quote name='Agama'] jedno zdjecie mnie zalamalo-jesli tacy ,,HANDLEZY,,-brak slow najlepiej nacisnac na tyl i podciagac do gory duszac psa-dobrze ze suni nic sie nie stalo[/quote] Agama litości pliz!a co sie suni mialo niby stac?????i jak myslisz jak sie ustawia male pieski????ja chcialam tak whipeta ustawic to mnie pozniej waski obfotografowal:))))bo ich sie tak nie da, a male to norma-przod podnosisz i odstawiasz tyl proste nie?albo teriery-oni je podnosza ZA OGON!!!i co tez biedne pieski???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a wracajac do wystawki-fajnie bylo:)))))wrocilam z 2 CACiBami!!! a BIS Puppy w sobote byl fajny tez:)))wesolo bylo:)))))bo jak kibicowalismy waskiemu to powiedzialam dosyc glosno w sumie, ze bede mu kibicowac to potem napisze na DGM, ze byla taka super atmosfera (NIE NAPISAL!!!!:mad: :mad: :mad: ) w kazdym badz razie jak to napisalam, to wszyscy w kolo sie smiac zaczeli:))))))))))))))))))))))))a mowia , ze NIKT dgm nie czyta:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']I co w związku z tym? Mamy przy sobie nosić broń i zatrudniać ochroniarzy do obrony posesji? Psy obronne są do tego wyhodowane i w takiej roli czują się najlepiej, tak samo jak psy myśliwskie powinny pracować z myśliwymi. A może tez nie powinny? o jej.[/quote] hahahahahahahahahhahahahaaha dobre!!!!!
-
no wlasnie Mek!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
i sory ale jak bede miala dom na wsi to na bank sobie kupie duzego psa wlasnie do obrony!bo jakos bardziej wierze psu niz w swoje umiejetnosci karate!!!broni palnej tym bardziej nie lubie, wiec pozostaje tylko i wylacznie pies odpowiedniej rasy
-
nikt mi nie wmowi ze pies duzej rasy sluzy do lapania szczurow!!!czy do lezenia na kanapie!!!to nie sa psy do towarzystwa!sznaucer olbrzym nie bez parady jest w grupie II a nie w IX chyba?
-
[quote name='Romas']Z kolei psy bojowe jak dogi , sluzyly do walk psow .[/quote] i kto tu myli pojecia?????Dogi to PSY BOJOWE????????a ktos widzial agresywnego doga?????w dodatku do walk z innymi psami?????:o :o :o :o :o :o :o
-
[quote name='Mokka']A pies nie powinien być ochroniarzem, mimo wszystko.[/quote] to po co czlowiek wynalazl te "duze" rasy jak nie do obrony wlasnie?:o :o :o