-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
a wracajac do Helsinek: macie racje trzeba kibicowac swoim!!!nie umiemy grac w pilke nozna to chociaz psy mamy ladne:))))) a wiec wszystkim uczestnikom i zwyciezcom Euro Dog Show w Helsinkach GRATULUJE sukcesow i godnego reprezentowania naszego kraju!!!!!! bo troche tych polskich psiakow bylo:)))))i sznaucery i chince i samojedki i weimary i pewnie jeszcze kilka ras by sie znalazlo:) :terazpol: :terazpol: :terazpol: :laola: :laola: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :laola: :laola: :terazpol: :terazpol: :terazpol:
-
[quote name='Ankrys2'] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]. Powiedział on tutaj na forum, że nie padła żadna propozycja rekompensaty a przecież prawda jest inna zupełnie. Ten Pan nie chciał w ogóle słuchać o czymkolwiek, powiedział, ze pieniądze go nie interesują i ciągle powtarzał, ze wszystko sprawdzi i [COLOR=red]mnie zniszczy[/COLOR]. [/FONT][/SIZE][/B][/quote] czy osoba zdrowa na umyśle w ogóle wypowiada TAKIE słowa????ze kogoś zniszczy??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: przecież to normalne nie jest!czy wpadł na to sam czy też nie nie zmienia faktu, że jeśli tak ktoś mówi to jak dla mnie jest chory!!!! i zniszczy za co przepraszam???przeciez NIKT specjalnie nie hoduje chorych psiaków!!!!to jakaś mania prześladowcza jest, czyli jak nic choroba psychiczna. Dobrze, że się Pani odezwała , bo dobrze jest poznać 2 strony medalu. Szkoda tylko ze w takich okolicznosciach.
-
co Wy laski Pyteli nie poznajecie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no ta hendlerka:)))))widze, ze Ania sie wciaglela w wystawki skoro juz wystawia sama:eviltong: :eviltong:
-
[quote name='flashka-g']Nie są to polskie hodowle. Pozatym nie mam zamiaru podawac tu ich nazwy.[/quote] zagraniczne????bylas w jednej ale tam chyba bylo wiecej psow niz 8-10???wiec ta raczej odpada:diabloti:
-
[quote name='flashka-g']. Albo hodowle tzw. domowe gdzie jest 8-10 psow i pomimo tego ze te psy sa w domu panuje brak systemu pracy, psy lataja po całym mieszkaniu szczają i sraja gdzie im sie spodoba i co z tego ze lataja obok wlasciciela jak on nie ma nawet czasu schylic sie do kazdego i go poglaskac, a gdy podłaża pod nogi sa deptane i odpychane i najczesciej wlasciciel krzyczy FE! .[/quote] a konkretnie to masz kogos na mysli?
-
[quote name='flashka-g']a ma ktoś moze pełne wyniki grzywaczy z Helsinek??? bo jestem ciekawa jak poszło pozostałym:lol:[/quote] a byli jacys pozostali????
-
nie wiem jak sie to pisze:((( Turenne de Menuel Galopin?
-
[quote name='AngelOfDeath']wszyscyc wiemy ze odpowiedz bylaby pozytywna !!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil_lol:[/quote] oczywiscie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='AngelOfDeath']donio na Twoim miejscu poprosilbym orsini :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/quote] hahahaha on ZNA odpowiedz:)))
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]...[/COLOR][COLOR=dimgray].[/COLOR] [COLOR=dimgray]Proszę pamiętaj tylko że ja mam alergię na koty...[/COLOR] [COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote] KOTY???? czyli jakbym Cie chciala wykonczyc to skórka z kota wystarczy???? bo te to mozna za 20zl kupic od ruskich na rynku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
myslisz????ja uwazam wrecz przeciwnie, jak nie dostrzeglas sarkazmu w mojej poprzedniej wypowiedzi to trudno:)))))))))))
-
sliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
bo zawsze mnie smiesza takie opinie wypowiadane przez inne osoby:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale jednego takim osobom zazdroszcze: ze potrafia kazda porazke przedstawic jako sukces, a to juz trzeba potrafic umiec!ja nie potrafie a szkoda:eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='AngelOfDeath']slońce takiego psa sie nei zapomina !! :evil_lol:[/quote] A TO FAKT!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Arti pojechala do Helsinek na Europejską i debiut wśród tak doskonałej konkurencji wypadł dobrze. [/COLOR][COLOR=red][B]Jeszcze trochę doświadczenia a będziemy mieli ciekawie w rasie na wystawach![/B][/COLOR] [COLOR=dimgray]Opis ARTI :[/COLOR] [COLOR=dimgray]" Doskonały typ, ciało i proporcje.Bardzo dobra głowa . Mogłaby miec lepsze oko. Doskonała sierśc i kondycja"[/COLOR] [COLOR=dimgray]Tak mniej więcej w tłumaczeniu to brzmi.[/COLOR] [COLOR=dimgray][COLOR=red]Ocena bardzo dobra[/COLOR] .[/COLOR] [/quote] nie zebym sie czepiala, ale....czyli ocena bdb to za brak doswiadczenia?bo jesli tak to serio bedziecie mieli CIEKAWIE w rasie na wystawach:)))))))))))))
-
ale wtedy tylko 1 fotke-SKLEROZO:))))))a teraz cala sesyjka:)))))
-
a tu mam dla Was przeslicznego i przeuroczego afganika:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: : [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2802/turennei7male6vu.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1930/turennei4male1jn.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/252/turennei1male1ga.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2168/turennei6male5jz.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/6637/turennei5male3nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/9200/turennei8male6tb.jpg[/IMG]
-
a tu mam dla Was przeslicznego i przeuroczego afganika:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: : [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2802/turennei7male6vu.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1930/turennei4male1jn.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/252/turennei1male1ga.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2168/turennei6male5jz.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/6637/turennei5male3nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/9200/turennei8male6tb.jpg[/IMG]
-
a tu mam dla Was przeslicznego i przeuroczego afganika:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: : [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2802/turennei7male6vu.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1930/turennei4male1jn.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/252/turennei1male1ga.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2168/turennei6male5jz.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/6637/turennei5male3nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/9200/turennei8male6tb.jpg[/IMG]
-
Ress a ta Hanna to KTO???bo ja jak zwykle nie na czasie:(
-
[quote name='resuruss']Sedziowała kobieta :eviltong:[/quote] to nic:)))))moze woli tez kobiety?:))))))))
-
[quote name='resuruss']:loveu: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3206/13102554xl.jpg[/IMG][/quote] jakby Marcik zalozyl mini to by nie bylo v.BOG a BEST IN SHOW!!!!!:eviltong: :eviltong: :eviltong: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
-
jakby to nie bylo osobne pomieszczenie to by te psy conajmniej sie poprzeziebialy. Bo w luku jest zimno, a np. szczeniak nie moze leciez w temperaturze bliskiej zeru stopni przez tyle godzin.Zreszta nie bardzo rozumiem co Ty robilas POD pokladem????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: wpuscili Cie tam????
-
aaaa to Quando:))))))))hahaha wiedzialam, ze na grupie, ale myslalam, ze to Buleczka:)))to nic:)))))i tak SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!