Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='malawaszka']hahaha no ja nie mogę co tu się wyprawia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: gmk BRAWO!!!!! oskarżać - a raczej straszyć innych jednocześnie usuwając swoje obraźliwe posty :klacz: szacuneczek :diabloti:[/quote] prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: REWELKA normalnie
  2. [quote name='wanio']to zniknal z wczorajszej rozmowy :lol::lol::lol: ale jest kochaniutka!! jest !!!!!!! wszystko jest u mnie !!!:lol::lol::lol: !!![/quote] ZARTUJESZ??????? patrz jaka "sprytna" chciala byc!zeby ona byla biala a Ty czarny!!!!
  3. Buraka zmienilam podpis just for you:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. [quote name='Dzidtka']ale wariat wariatowi nie równy a tu jeszcze są nawiedzeni... hmmm może zamiast leków i terapi egzorcyste wezwac ????:diabloti:[/quote] hahahahhahahahahahahhahahahahhaa MOHEROWE BERETY ATAKUJA!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Dzidtka']spoko spoko nie wymieniłam imienia ani nazwiska :) trudno będzie udowodnić o kim i do kogo to :)[/quote] hahahahaha nio wariatow ci u nas dostatek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='baraka']witam Nie sądzę, aby poeta czuł się zaszczycony cytowaniem Go w takim miejscu, w otoczeniu takich słów. Parafrazując jego wiersz, można napisać: "Lecz ty się zwilczyłaś"[/quote] buraka, oj przepraszam baraka:)))a Ty to kto????kolejny klon????hahahaha
  7. [quote name='Dzidtka']może jakaś zrzutka na zmianę lekarza lub leków ???[/quote] Dzidtka bo zaraz Cie pozwie do sadu i miedzynarodowego stowarzyszenia lhasa apso wiec uwazaj:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. Wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim była najgorszą wystawa Klubową od kilku lat, jeśli ktoś był w Bydgoszczy i pisał o zaduchu to na pewno wie o czym mówię. [B]Organizatorzy nie znają Regulaminu Klubu[/B]. Na stronie internetowej oddziału jest napisane ze na uczestników wystaw czeka mnóstwo nagród - kpina nagród prawie wcale, arogancja, wyrzucanie psów z ringu przygotowawczego pod byle pretekstem i opieranie się na nieistniejących przepisach ! czy ktos kiedykolwiek w zyciu był na wystawie klubowej gdzie na ring honorowy nie wchodzi cała młodziez i suki i psy ????? Nawet w katalogu organizatora jest wyraźnie napisane że wchodzą psy z Tytułem Zwycięzca Młodzieży pies i suka !!!! [B]Brak znajomosci podziału na sekcje w klubie to szczyt wszystkiego złego co można i o Oddziale Legionowo[/B] i o Klubie Szpica i Ras Pierwotnych powiedziec... [B]Wstyd z finałem za skalę całego FCI wstyd dla nas wszystkich że jesteśmy członkami Klubu który dopuszcza do takich sytuacji Grazyna[/B] __________________ [COLOR=gray]gmk[/COLOR] hmmmm, dosyc odwazne slowa pod adresem Oddzialu Legionowo jak na kogos kto innych straszy sadem!!!!
  9. Grazynko a zapomnialas juz jak TY naskoczylas na Asiaczka za to, ze...no wlasnie za co???za to ze ma piekne psy i wygrywa???? wiec nie udawaj takiej swietej prosze:)))))
  10. [quote name='gmk'][COLOR=dimgray]W związku z niemającą precedensu krytyką psa z mojej hodowli, przez prezentera psów , w związku z faktem iż swoją opinię poparł “znawcami rasy z Europy” których nie wymienił z imienia i nazwiska, kieruję sprawę jego zachowania, oraz publicznego podważania opinii sędziów, do Sądu Koleżeńskiego.[/COLOR] [COLOR=dimgray]Przedstawiłam tłumaczenie przysięgłe tej krytyki władzom Klubu Basenji w Szwecji, do którego należę i otrzymałam właśnie poparcie wraz z obietnicą pełnej pomocy w przyszłym postępowaniu.[/COLOR] [COLOR=dimgray]W przypadku przegranej osoby o której mówię jego nazwisko będzie umieszczone na czarnej liście.[/COLOR] [COLOR=dimgray] [/COLOR] [COLOR=dimgray]Spodziewam sięw związku z tym faktem ataków na moją osobę ale mam na tyle dużo cierpliwości ,że spokojnie poczekam do zakończenia sprawy.[/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] Grazynko a czy nie uwazasz, ze TY tez NIE masz ZADNYCH podstaw, zeby pisac , ze jest zlym hendlerem i w dodatku ma zle przygotowane psy???czyli tez podwazasz tak jakby oceny jego psa i opinie sedziowskie, bo wielu sedziow mowilo i jest to w kartach oceny, ze pies pokazany profesjonalnie i bardzo dobrze przygotowany. Wiec w druga strone tez to dzialac moze!!!
  11. a tu mamy Natalie ze Szczecina gdzie wygrala BEST OF GROUP II!!!!!!!!!!! GRATKI OLBRZYMIE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7169/bog0bd2mj.jpg[/IMG] tu na Grupie a TU na rasie jak w pieknym stylu wygrywa BEST OF BREED!!!! [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9708/zw1zy2qx.jpg[/IMG] fotki Natalii:)))tylko, ze sie bidulka zalogowac nie moze:(((
  12. Justa wcale nie traca SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. [quote name='jostra']A mój promotor mówił, że najważniejszy jest wstęp, zakończenie i spis treści. :evil_lol:[/quote] nio KaVangi promotor tez chyba tak mowi:))))
  14. [quote name='Elitesse']a gdzie srodek ?? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] srodek zciagnela z internetu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='Dzidtka']Angel bo Cie Dzidtka trzepnie, no jak to Wąskiego miało by tu nie być ???? to tak jakby Giertych czy Lepper zrezygnowali z polityki ;) ja go tu chce, praaaaaaaaagne hihihihihi[/quote] JATESZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Dzidtka']mówisz, że po mnie możesz wziąć ??? ja tam po koleżankach nie "tego, tamtego" chociaz były wyjątki :))) Ty wiesz ja mam sentyment do whippetów ;)))[/quote] wiem wiem pamietam i do popaprancow emocjonalnych tez wiec pasuje:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  17. [quote name='Dzidtka']ale ten z Krzyżaków kochał Danusie D jak dzidtka :P wygrałam, wygrałam... chociaż ta Danusia umarła... ale co jej to jej ;D[/quote] czyli wąskiego dostanę w spadku po Tobie tak???[SIZE=1]w zwodzie juz nie bardzo ale w spadku czemu nie:)))))))))))))))))))))))))[/SIZE]
  18. [quote name='AngelOfDeath']ale ona juz z nami skonczyla :lol::lol::lol::lol:[/quote] tak myslisz??? ja mysle , ze sie mylisz:)) SHE WILL BE BACK SOON!!! VERY SOON:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
  19. [quote name='AngelOfDeath']ja nawet nie wiem o jaka Grazynke ci chodzi ta od basenji ?? nie to nie chce !!:evil_lol:[/quote] oj tam basenji!!!ale jaka WALECZNA!!! z jakim sercem gotowym do walki, gorąca kobieta:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='AngelOfDeath']nie nie chce sie bic !!!!!!! [/quote] NIE CHCESZ GRAŻYNKI??????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:toć to drugi wąski tylko kobieta chyba:))))))))))))))))))) [quote name='AngelOfDeath'] poprostu JAGNA jest zaje***ta:evil_lol:[/quote] tak jak Kmicic z letkim nalotem wąsa
  21. [quote name='AngelOfDeath']bo nie wytrzymam JAGNA :lol::lol::lol::lol:[/quote] a tez sie chcesz bic o wąskiego??? Ty to chyba o Grażynkę z Waniem:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) wąskiego NAM zostaw:)))))))))))))))))))))))
  22. [quote name='Dzidtka']nazywam się Dzidt, Anna Dzidt aka Dzidtka ;) nie boje się ;D[/quote] a ja Krystyna J. jak JAGNA:))))))MÓJ CI ON!!!!!!!!!!!!!!
  23. [quote name='Dzidtka']będę w Olsztynie na wystawie, może na głównym ringu ???[/quote] OK, ale u siebie to ja wezwę posiłki:)))))))))))))))więc wygram:)))))))))wąski będzie MÓJ:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='Dzidtka']ja będę walczyć, wybieraj gołe klaty czy kisiel :))))))))[/quote] gole klaty w kisielu!!!!o wąskiego to ja do uapdłego walczyc będę!!!!i ładny i mądry i ma ładne psy i te wąsy jak Kmicic z letko brązowym nalotem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...