-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[B][SIZE=3][COLOR=red]Gratuluje wszystkim zwyciezcom Gdyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][COLOR=black][B]nio ja[/B] siedzialam na innym ringu i ogladalam sznaucerki, ale i tak bylo fajnie!!!czesc finalow ogladalam, ale byly robione tak chaotycznie, ze szok!!!bo nie mozna bylo jakos ich zgodnie z planem przeprowadzic???pani spikerka tlumaczyla, ze to dlatego, ze mieli duzo psow zgloszonych (cos ok.900:evil_lol: :evil_lol:), wiec jakby mieli tyle co np. Katowice to by sie zupelnie pogubili:))))))))))))))))[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Stwierdzam, ze bez psow sie jezdzi lepiej niz z psami, tylko trzeba wiecej butelcyn:))))))))))))jedna wygrana za weterany i jedna jakas zdechla z Wawki-[B]ZA MALO[/B] prawda Aniu?:))))))))w polowie korka w drodze powrotnej procenty ulecialy i buuuu:))))))nauczka na przyszlosc:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE] nio, ale nasza ekipa moze uznac wyjazd za UDANY:)))))Wanio z wystawianymi przepieknie zreszta psami zdobyl: [B]vice BEST IN SHOW WETERANOW[/B] [B]vice BEST OF GROUP 2[/B] a na deser z whipetka: [B][COLOR=red]BEST OF GROUP 10!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] super nie?:)))))))))a do tego nie oproznial zbytnio naszej butelcyny, wiec wiecej bylo dla samic dinozaura:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nie powiem:))))))))))narzaie chcie poznac Wasze zdanie w tym temacie:))))))))))))bardzo sie z nim licze wszakze:)))))i teraz czekam na kolejne glosy w dyskusji:)))
-
ja tez:)))))zwlaszcza Grazki, bo sie za nia stesknilam:))))))no ale Asiaczek tez oczywiscie, maja dziewczyny wiedze to niech sie podziela! Ja np. tez bym nie uzyla psa z dysplazja u siebie w hodowli chocby byl nie wiem jak super, to samo jesli by mial stwierdzone choroby oczu , sznaucerki zzera PRA, to sie cieszcie ze w baskach tego chociaz nie ma!!!!
-
niech sie wypowiedza wszyscy hodowcy, chetnie poznam Wasze opinie:))))GMK to sie chyba obrazila na DGM?:o :o :o nawet sie nie pochwalila BISem w Wawie!!!no ale teraz sie moze wykazac i napisac co mysli np. o dysplazji D u baskow:))
-
oj zaraz:))))))))narazie chcialabym poznac Wasze opinie:))))))))))
-
a wiesz tak sobie siedze i czytam rozne strony www, a poniewaz w przyszlosci chcialabym baska:)))))to sie juz nimi zainteresowalam. W sznaucerkach jest kupa tego "syfu" genetycznego niestety, wiec chcialabym sie dowiedziec jak to jest i baskow???nie mamy dysplazji dzieki Bogu!!!no D to jest bardzo zle!!!!tylko, ze u baskow chyba badanie na dysplazje nie jest obowiazkowe, wiec pozostaje tylko uczciwosc hodowcy, ze wiedzac o zagrozeniach nie zdecyduje sie na dane krycie-w koncu kasa nie jest najwazniejsza i mozna znalezc innego psiaka bez takiego obciazenia???? GMK Ty sie tak znasz na genetyce????:o :o :o dlatego moze widze w Tobie pokrewna dusze:)))bo ja tez lubie geny:))))pliz odezwij sie i podziel sie swoja wiedza w tym temacie
-
sluchajcie, jak to jest z basenji?????czy psy ze stwierdzonymi chorobami np. oczu powinny byc dopuszczone do rozrodu???albo np. PSY z DYSPLAZJA D????w dodatku gdy juz conajmniej 1 sztuka po nich tez ma dysplazje D????
-
[quote name='miniaga'] Irina pieknie przygotowana, bardzo dobrze prezentowana i szkoda, ze kilka dni przed wystawą p. Katrinka zrobiła wokół swojej osoby taka nieprzyjazdną aurę. ...[/quote] chwyt marketingowy:))))))))))))))))))))) teraz wszyscy zwrocili na nia uwage,a tak nikt by suki nawet nie zauwazyl:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a zamiast probowek to bys mogla te liste skombinowac:))))))))))))))))))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo ja zaraz wracam tak?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ania1 a co Ty nas wklejasz z Flaszi???? i Katarynke????wyslalas jej te foty na mejla do autoryzacji?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a z weterynarii- mialo byc ciekawie bo choroby odzwierzece, ale sa nudy a do tego hotel bez klimy wiec horror
-
[quote name='Ka-Vanga']A Ty juz po szkoleniu?:eviltong: .[/quote] zmylam sie bo wysiedziec sie nie dalo, tu przynajmniej klima jest
-
jak i Berry to i Bandżi:))))))))))))))))))):multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
i prawidlowo:)))))a ja zaraz spadam dalej na sklepiki:)))))te upaly to jakis horror!!!!bleeeeeee a w Olsztynie jeziorko na jeziorku:((((((chociaz dzis juz opieprzylismy oraganizatorke szkolenia, ze za te cene to by w Golebiewskim na Mazurach zrobili szkolenie a nie w takim zdechlym hotelu w centrum Wawki BEZ klimy!!!!
-
no pan Marek robi cudne fotki!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
hahahahahahahaha nio:))))) Angel i co z tego ze obiecalam???obiecanki cacanki:))))))))))))albo NIE WIERZ NIGDY KOBIECIE DOBRA RADE CI DAM:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Asiaczek JAKIE pozegnam?????????????????????? zadne zegnam tak?????:mad: :mad: :mad: :mad:
-
NATALIA GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! a ja zdycham w tej Wawce!!!!!na dlugo tu przyjezdzasz?bo ja do czwartku siedze:(((chociaz wlasnie odkrylam internet cafe w mojej ukochNej Arkadii:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Dzidtka']Orsini bo ta Twoja ringówka szczęśliwa jest, przepraszam że Ci ją ukradłam :) :siara: oddam, oddam tylko sie przypomnij :diabloti:[/quote] o qrde rzeczywiscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
a ja 20!!!!!! albo jezioro!!!!!!
-
[quote name='marisia'] :lol: :lol: :lol: . .[/quote] szkoda,ze nie bylas w Bratyslawie w zeszlym roku bys jeszcze zobaczyla jedna gorna linie-WSPANIALA wprost:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja na takie mowie-plecy a la whipett,no ale coz-jedni lubia to a inni tamto!a ja uwielbiam psy na ultra krotkim wlosie, bo wtedy wszystko widac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
niestety tym razem nie mam fot zadnej katarynki i innych. Ale to nic- co sie odwlecze to nie uciecze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
KaVang ta Twoja Wawka jest koszmarna!!!kapie ze mnie!!!!!
-
[quote name='Dzidtka']dziękujemy wspaniałomyślnym organizatorom, ze nam nie zrobili na ringu głównym, wśród innych ringów, strzelaniny :)[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
saJo GRATULUJE sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie,ze Cie wystawki wciagnely:)))))))))))