-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='pitpoint']''o co Tobie chodzi, o co Tobie biega..............'':haha:[/quote] o pieniadze:)))))))))))a dalej nie znam stanu Twojego konta:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja sie czepiam poza tym???JA????mylisz mnie z kims zapewne:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
sedziowie oceniaja [B]wg wzorca[/B] a nie wg rysunkow z zachodnich czy wschodnich stron:))))a we wzorcu nie ma jak ma byc noszony ogon czy w szabelke czy zakrecony jak u prosiaczka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='pitpoint']Ja to ON ,jeżeli chodzi chodzi o ogon (albo sposób jego noszenia) to ten rysunek znalazłem (chyba) na hiszpańskiej stronie ja tylko dorobiłem polskie podpisy ;) A gdzie ty zauważyłaś zmine we wzorcu:megagrin:[/quote] o ON:)))))super!!! onów to bardzo mało!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: no u Ciebie, bo jest to we wzorcu, wiec myslalam, ze ulegl on zmianie:))))a to tylko wprowadzanie w blad czytajacych:)))
-
spoko:)))))))kapuje:)))))))
-
nio ale dalej nie wiem czy Ty to on:)))))) za to widze ze chyba wzorzec sznaucera sie zmienil:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ?????bo skad wziales te czesc z rysunkami jak ogon ma byc noszony?????cholera jestem nie na czasie!!!to na stronie[B] FCI[/B] jest????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
ale tylko na pieprzaki, no tez jestem bardzo ciekawa i az zaluje ze suczydla nie zglosilam z czystej ciekawosci jaki by opis dostala, ale u sedziny, ktora byla w planie sie juz 2 razy wystawialim to po co mi 3:))))))
-
[quote name='Pasavera']no wiesz :evil_lol: chcesz się mnie szybko pozbyć widzę :lol: otóż jedziemy sobie z Fiśką i rodzinką w noc z soboty na niedzielę :multi: :angel: :multi:[/quote] wrecz przeciwnie, a kiedy wrocisz?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Ka-Vanga']Hahahaha no, szkoda, ze nie jest facetem :placz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .[/quote] hahahaha nio:))))))))))))))) szkoda ze Cie nie bedzie w Augustowie, bo chcemy jak czas pozwoli pojsc pokibicowac na ring basenji:)))))))))))
-
no ja przyjmuje, ze ten pitpoint to te PIT od PITERA a wiec jest to osobnik plci ode mnie przeciwnej:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a dzis jest Piotra i Pawla to koles ma dzis imieniny i sie nie chwali!
-
Grazka jest the best normalnie hahahahhahahaha bije wszystkich razem do kupy na glowe normalnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
pipoint sam wielokrotnie te prawo na bank zlamales, wiec pliz daruj sobie te stwierdzenia. Lepiej jak juz tu jestes to powiedz cos o sobie ile masz lat, stan konta, jakiego masz psiaka/psiaki itd
-
KaVang grzywki mi sie juz nie podobaja:)))))whipety ciutke za duze, ale BASENJI w sam raz:)))))))))))))))))
-
pitpoint a Ty to tak prawo kochasz tak????i co???zbierasz po swoim pieseczku kupki kazdorazowo???:)))))watpie Nigdy nie przeklinasz w miejscach publicznych????watpie i jeszcze kupa innych przykladow nasz Ty obronco prawa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wtedy zaczniemy hodowac BASENJI hahahahahahhahahahahaha
-
no jak teraz to napewno beda zmiany:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wlasnie byly KOPIOWANE ale tak tragicznie zle, ze wygladaly jak naturalnie stojace. Psiak mial zaswiadczenie od weta bo go cos pogryzlo i musial miec skopiowane uszy, ale skoro juz musial to mu mogli ladnie obciac a nie w taki sposob
-
pitpoint zadna burza w szklance wody stary temat wałkowany srednio raz na pol roku:)))))to juz w sumie NUDNE ale to nic:))))))))))))))))))))
-
albo Szkopy:)))))teraz w Szczecinie bylo takie dziwadelko!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: tylko ze uszy mial fatalnie obciete i wygladaly jak u nietoperza takie wielkie radarki
-
mi ogonki nie przeszkadzaja:)))))uszi mnie wqrzaja:))))))zupelnie inny wyraz pyska ma taki kopiowany i taki nie kopiowany
-
madziorka ale Ty oszukujesz:)))))Ty masz półciętego:)))))))a nie cietego:)))))))
-
madziorka kwestia gustu:)))))ja mam w domu jednego niecietego i wystarczy:)))))))))))))))))))
-
Pass SUPER!!!!!!a kiedy wyjezdzasz?:evil_lol:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']e: kiedyś prezes Związku wypowiadał się na łamach mojego Psa i wyszło na to, że dopóki on będzie prezesem nie będzie zakazu wystawiania psów kopiowanych.[/quote] no i bardzo dobrze!!!! bo przynajmniej bedzie mozna kupowac psy z USA albo pozyczac, a jak by byl zakaz to jak wtedy???mnie interesuje tylko to co najlepsze, a nie to ktoremu hodowca zostawil ogon po urodzeniu bo ma zamowionego szczeniaka do Europy to 1 zostawi z interesem. A ja nie chce tego z ogonem , a chce tego najlepszego, chce miec wybor
-
a ja jestem ZA cieciem i kopiowaniem:))))ale u malych szczeniat. Hodowca ma czas na skopiowanie ogona po urodzeniu i wtedy jest jeszcze uklad nerwowy nie w pelni rozwiniety. Szczeniaki bardziej sie dra jak sa glodne, wiec jakiz to bol???bezprzesady.
-
oo i sami widzicie jest Grazka jest wesolo:))))) a mnie wczoraj wieczorem naszla pewna refleksja.... kiedys "siedzialam" w koniach i jak ktos przychodzil do stajni i mowil, ze umiejezdzic konno to na bank nie umial, ba nawet nie potrafil konia osiodlac. Potem "siedzialam" w fotografice...i znowu jak ktos przychodzil i mowil, ze umie robic foty to na bank nie umial, ba nawet nie potrafil nastawic ostrosci. A teraz "siedze" w kynologii...no, sami sobie dopiszcie koniec:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: