-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Dzidtka']no team jest całkiem nie zły, nie pamiętam kiedy się tak ubawiłam na wystawie :) a czy legitymacje członkowską dostane ? ;)[/quote] nie ale odznake HONOROWEGO czlonka i owszem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
W Olsztynie rase wygrala w pieprzakach Kasia Tuszyńska ze swoja suka chyba:))))a Szorka nasza na BIS Weteran zaszalala!!!![B]GRATULACJE!!!!![/B]reszty nie wiem , bo bylam tylko chwilke, Bafii Kasi Zwyc.Mlodz.,Szorki Ameryka Tostom-Najl.Szczenię, no to chyba cale pieprzaki bo ich było mało
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Iza ! Jeszcze raz gratulacje ![/COLOR] [COLOR=dimgray]Porównanie o rasę było piękne. Sama wiesz![/COLOR] [COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR] [COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote] nio Pepsi byla piekna to bez 2 zdan!!!!!takiej suki to tylko pozazdroscic!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Dzidtka']na bilbordach zamiast pobitej kobiety i hasła "bo zupa była za słona" od wczoraj mogą być pobici kelnerzy "bo kawa była za zimna" :D[/quote] buhahahahhahahahahahahahha Dzidtka jestes THE BEST normalnie!!!!!
-
:evil_lol: :evil_lol: nio dlatego napisalam [B]black list[/B]:))))))bo to po angielsku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja to bym hotel podala do trybunalu stanu normalnie albo do Strasburga nawet:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
za taka burde w hotelu to chyba sie nalezy [B]black list[/B] nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Ja to zaluje ze nie spalam w tym hotelu slynnym juz na pol wystawki:evil_lol: :evil_lol: gdzie jakas persona wrecz non grata:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie wsciekla na sniadaniu, ze kawa rzucala po calej restauracji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: oj zaluje zaluje no
-
[quote name='Ypsylon']wystawa w Augustrowie, 02.07.2006. sędzia: Katarzyna Boryczko. pies - klasa młodzieży V1, Zwyc. Młodzieży [B]BUMBALA BAHATI LOANGO[/B] pies - klasa championów V1, CWC, NPwR [B]FARAOLAND VICTORY & FREEDOM[/B] suka - klasa szczeniąt WO1 [B]JASIRI SUKARI RE-BAR MCENTIRE[/B] suka - klasa pośrednia BDB [B]PAKANYA LIWANG[/B] suka - klasa championów V1, CWC, BOB [B]PEPSI COLA YPSYLON[/B][/quote] aaa juz jest staweczka:))myslalam, ze bede pierwsza:)))))
-
[B]wczoraj była wystawa w Augustowie i chcialam pogratulowac Izie, bo jej sunia Basenji Pepsi wygrala BEST OF BREED!!!!zreszta w pelni zasluzenie, sunia przepiekna wrecz!!!!!Widac , ze hodowca starannie dobiera skojarzenia , bo ma efekty i to REWELACYJNE!!!Szczeniatko tez cudne i tez wygrało i na konkurencjach finalowych sie wspaniale pokazalo!!![/B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B][SIZE=6][COLOR=red]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
-
mie kojarze, nie sedziowala mnie nigdy chyba, bo nazwisko cos mi mowi, moze szetlanda kiedys u niej wystwaialam???nie wiem
-
nio wskazowki sa czesto ale trzeba podac konkretnego sedziego:)))))
-
[SIZE=5][COLOR=red][B]Dzidtka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Sunia super sie zapowiada!!!!!!!!!!! a Ty mimo , ze masz minusa za nie stawienie sie na grillu to zostalas jednoglosnie i bez zadnego sprzeciwu włączona do drużyny:))))))))))))))))))bo jestes odlotowa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawie Cie kocham:))))ale tylko prawie bo jestem obrzydliwa co do kobiet hahahahaha
-
Pentu Ty zyjesz????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='pitpoint']A swoja drogą ,warto byłoby zrobić rankink sędziów z podziałem na tych normalnych (czyt. obiektywnych) i na tych których kryteria oceny nie są zrozumiałe nawet dla nich samych:evil_lol:[/quote] chyba kazdy ma swoja liste:))))))))bo jeden sedzia lubi taki typ a inny co innego, wiec jednej listy dla wszystkich sie nie da ulozyc.No i sa osobniki do ktorych sie nie jezdzi z niczym niezaleznie od typu:)))))))))))
-
[quote name='Donio']Też mnie ciekawi, jak wypadnie Kenzo, życzę powodzenia. A kciuki trzymam oczywiście za Ecru, Hokkaido i... Cyganeczkę:lol: I zróbcie, proszę, zdjęcia.[/quote] mimo nietrzymania kciukow, bo nie wiem jak z trzymaniem innych rzeczy u waskiego jest:))))))))) [B]BEST OF BREED[/B] wygrala Ania1!!!!! [B][SIZE=5]GRATULACJE ANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B]
-
No ja nie mam poprostu sily na jakakolwiek dyskusje z Marisia:))))) Dzis bylo show w Olsztynie, wpadlam tylko na moment, a jutro Augustow, wiec musze jechac psiaki robic itd.
-
sie smiej dudi!jak bylo to show na tych elitarnych targach na wysypisku smieci to ja nie wiem czemu sie odwrocilam, a na plecach mialam plecak, nic nie czulam a sie odwrocilam!i co?facet akurat wyciagal mi komorke!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zlom, ale dzialal, wiec szkoda i zloma!
-
no wlasnie!!!:-( :-( :-(
-
dzieki!!! cholera jest agresja!!! szkoda bo wlasnie chcialam sie doktorowi do tylka dobrac za to ze uspil , bo mu wlasciciel kazal ze wzgledu na agresje:angryy: :angryy: :angryy:
-
sluchajcie help, bo zapomnialam gdzie tego szukac, w ustawie ktorej?jakie sa mozliwosci do eutanacji tzn. ciezka choroba na pewno ale mi chodzi o agresje, czy mozna usypiac zgodnie z prawem psa bo jest agresywny???? dzieki za jak najszybsza odpowiedz
-
[quote name='Agnieszka K.']Niemcy niech się lepiej zajmą budową anamoniczną swoich sznaucerów w większości "cacuszek" - i mam na mysli całą resztę oprócz ogona, a nie sprowadzają wzorzec do ogona. Obecnie, mam wrażenie, ze ich wzór prawidłowo zbudowanego sznaucera to: im mniejszy i bardzej pokraczny tym lepszy, a jak do tego dojdzie jeszcze ocenianie za ogon, to będzie dopiero ciekawie. :diabloti: :diabloti:[/quote] hahahahahahaha GENIALNA jestes normalnie:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: hahahahahaha jak na razie we wzorcu nie ma nic o ogonie i niechaj juz tak lepiej zostanie, bo jak bedzie ze ma byc w szabelke to ciekawe co powie taka marisia na hlastanie ogonkow zeby byly w ksztalcie szabelki????to proste-wielokrotnie sie rani ogon nacinajac i naciagajac skore itd az w koncu nawet z zakreconego jak u prosiaka robi sie szabelka:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
o kurcze a do tego beda dzikie tlumy!!! aha uwazajcie na kieszonkowcow!!!!!! tam ich bardzo duzo!!!!!
-
[quote name='Donio']Chciałem zwrócić uwagę na "aktualne informacje" na stronie warszawskiego związku. Moim zdaniem "utrudnienia" trzeba czytać tak: będzie syf, jakich mało; my - związek - umywamy ręce, radżcie sobie, jak umiecie; do wystawy raczej się nie dojedzie, zaparkować nie będzie gdzie; będziemy kląć jak szewcy i obiecywać sobie, że do Warszawy nigdy więcej. Nie ma to jak Stolica:cool3::cool3::cool3:[/quote] hahahahahahahahahahha czyli dzien jak codzien:))))))) tam to norma i tak nic nie pobije tego show na smietniku czy innym Centrum Handlowym Mokotow:)))))))))))))
-
[quote name='marisia']Taki ogon jest chyba :thumbs: :lol: :lol: :lol: [CENTER][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1969/linia0kx.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote]ogon Ok, ciekawe jak reszta:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Elitesse']a ja nie wiem po co po raz kolejny walkowac ten temat ? :roll:[/quote] zgadnij why:)))))))a niech sobie podyskutuja jak lubia milion razy to samo pisac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: