-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
no usmiecha sie identycznie!!!!szok!!!:evil_lol: :evil_lol:
-
a co kobieta mialam sie zauroczyc????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: pisalam juz-tak slicznie sie usmiecha....
-
nio ja nigdy zadnych motyli nie mialam, to raczej zblizone do slonia ktory nadepnal na klatke piersiowa:)))))))))))))))
-
hahahahahhaa no wlasnie nie wiem o co chodzi z tymi motylami:)))))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ale zauroczona to na bank jestem hahahahhahahahahahaha
-
jeszcze chyba nie, ale tu znowu granica jest plynna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hihihihihi tez tak mowilam:))))))))))))))ale to niezalezne od naszej woli
-
[quote name='resuruss']A ja wole byc sama ,bo z natury singlem jestem !!!! Hahahahah,zupełnie nie nadaje sie do zwiazkow.[/quote] jak sie zakochasz to pogadamy o tym:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
facet i lubi dziewczyny?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jakis dziwoląg normalnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nio Pan Marek jest cool!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: mam fotki z Moldawii jego autorstwa i sa sliczne!!!! a do tego ma poczucie humoru!!!! super!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
Ress ja bym dorysowala raczej taki czarny pasek przez oczy psa i hendlerki:)))tak jak w gazetach czasem sie widzi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='resuruss'][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2384/1r0nh.jpg[/IMG] Zdjecie zostaje zmienione na [B]WYRAZNE ZYCZENIE AUTORA.[/B][/quote] buhahahahahahahhahaha Ress no zaraz umre ze smiechu!bedziesz mnie miala na sumieniu!!!!!!!!!!!!!!!
-
a ja uwazam wrecz przeciwnie!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bardzo ja lubie na sznaucerki
-
i dalej wroze:))))))championat to max, bo ciemna:)))nio chyba ze w weteranach poszalejemy jak sie rozjasni:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Nio ja mam kilka fotek z Augustowa(w Olsztynie sie nie wystawialismy). Wiktor 2gi byl za Tmavi Knir Sunny, a Skorus ma nastepne CWC, wiec teraz poczekamy sobie do wiosny i powinna skonczyc Ch.Pl.!!!bardzo mnie to cieszy!!!:p :p :multi: :multi: Skorus: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8118/skorek7bs.jpg[/IMG] i teraz Wiktor: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6194/wiktor1pc.jpg[/IMG] hihihihihi szkoda ze nie mam fot z finalow, bo Rosjanka na nich zupelnie inaczej juz byla ubrana:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6035/wiktor27iy.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/417/wiktor38wl.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ania i Psy']A ja się przekopałam po krótce przez zaległe topiki i mogę już być na bieżąco:) I mam pytanie,czy Katrinka się wstydzi zwierzątek, które wyhodowała? To już druga burza w szklance wody o fotkę psa z przydomkiem Poarrot. Naprawdę ,nie rozumiem czemu, przecież tytuły co poniektórych psów mówią same za siebie, np ten championat Urugwaju,czy Uganady,czy jak to tam było...Nie ma się czego wstydzić, wszyscy widzą jego urodę. Druga kwestia, to konieczność wystosowania petycji do ZKWP w sprawie wprowadzenia oddzielnej klasy wystawianej za parawanem- na specjalne życzenie Katrinki. Można by równiej sędziemu założyć opaskę na oczy, niech ocenia na macanta, w celu zachowania całkowitej dyskrecji. A piszę to wszystko żartobliwie, bo tematu takiego nie można traktować poważnie.[/quote] Ania normalnie naprawde zaraz padne ze smiechu!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a ja jade sie posmiac:)))))))i sie napic, a trzezwiec moge caly tydzien bo od razu zostaje w Wawie na szkolenie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nio zauwazylam:)))))))
-
hahahahaha wąski:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to Ci sie udalo:)))))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
aczkolwiek wąski masz racje-sa osoby dla ktorych zrobie [B]wszystko[/B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Donio']A jak zadzwonią po nocy i poproszą o usunięcie? Coś takiego chyba niedawno było? Czy reakcja będzie zależna od osoby dzwoniącej?[/quote] a kto ma do mnie zadzwonic?????hahahaha wszyscy wiedza, ze nie mam netu w domu, wiec i telefon nic nie dalby nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='beluszka']A to Wy się o chłopa kłócicie, babiszony jedne :D :D :D Chyba mojego zacznę zostawiać w domu, a nie ciągać po wystawach, bo też przystojniacha... a tu kobitki czyhają ;)[/quote] oj jak przystojny to czyhaja oj czyhaja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='SengaSengana'][B][COLOR=darkolivegreen], KOCHAM Faceta !!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] :lol:[/quote] wcale sie nie dziwie, wcale!!!bo przystojny jest:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='anna1']orsini- jedna sztuka:cool3: no napewno nie:evil_lol:[/quote] nio to sama widzisz:)))))))))))))))))
-
jaki znowu tasiemiec?????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: