-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='linda_astor']Ogłaszam konkurs na miss forum. Mój typ miss, to blondynka o bardzo niskim ilorazie inteligencji i bardzo wysokim mniemaniu o sobie. Czy ktoś ma jakiś pomysł na kandydatów? Typujmy się na wzajem !!![/quote] hahahaha no mam swoje typy , ale gdzie im do tego Twojego typu!!!do piet nie dorastaja:))))))))))))))
-
Doginko super, a powiedz cos wiecej o sobie i o swoich psach. Niekoniecznie w tym topicu bo to galeria, wiec zapraszamy na sznauceromaniakow
-
wypadł z obiegu i owszem ale tylko na chwilę:)))i tak za kilka, max. kilkanascie lat wrocisz do obiegu, coprawda jako naduzywany rozwodnik ale jednak:))))))))))))))))))))))
-
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!przez zadnego FACETA nie bede plakac!!!!!!!!!!!!ani troszeńkę!!!!nic!nie warto!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))
-
hahahahaha nio:))))to sie nazywa zywa reakcja na sztuke hahahahhahaa
-
[quote name='ChandlerTheDog']O ja bardzo przepraszam, ale.............. rzeczywiście długo się nie odzywałem. Przepraszam........ To jak ? Uronisz chociaż łezkę?[/quote] NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
a ja sie poplakalam ze smiechu wlasnie nad portfolio miniagi:))))))))))))te slubne fotki ma wprost przecudnej urodu , a jak oddaJA rzeczywistosc!!!rewelka hahahhahahahahahahahhahahha
-
[quote name='AngelOfDeath']ja tez nie rozumiem ... a ja znam tez kilka osob ktore poronily i co nie daly ogloszenia na rynku???? ani w gazecie !!! bo co to kogo obchodzi tylko grono najblizszych znajomych a nie obce osoby , mnie to wcale nie interesuje , kto poronil , kto urodzil , kto z kim spi a dlaczego w szpitalu nie jestes?? ze masz jeszcze sile na dogo siedziec , po takim przezyciu[/quote] a kto tu poronil???na razie to ja widzialam kilka poronionych pomyslow:)))wiec o co chodzi???
-
[quote name='linda_astor'] Już tu był taki jeden Ludwik jakis co pomalował zdjęcie grzywacza na fgioletowo i wmawiał ludziom, że to pudel i do tego w fioletowym futerku. I on i miniaga zpomysłami są siebie warci![/quote] hahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha
-
[quote name='linda_astor']Kto z was się pochwali, gdzie zdobył inteligencję? Niektóre osoby dają po sobie znać, że chyba wygrały ją w konkursie Audiotele... Wyślij sms o treści INTELIGENCJA na numer 5555 (koszt 2zł minus VAT). Wspomóż potrzebujących...[/quote] buhahahahaha umre zaraz:))))))))))))
-
lothia przeczytaj sobie na glos jeszcze raz pierwszy post:))))))))))na głos:))))))))))))))))))hahahahahhhahahahaha linda jest the best:)))))))))))))))))
-
a ja typuje 1wsze miejsce: Ignorant.
-
[quote name='linda_astor']Witajcie wszyscy wielbiciele naszych kochanych grzywek. Postanowiłam poruszyć temat pielęgnacji włosów grzywaczy i tego co jest dopuszczalne, by z nimi zrobić. Niedawno moja sunia dostała propozycję sesji do pewnego billboardu. Jest jeden mankament. Ma to być cały cykl. Chcą by Iris miała loki. Czy można zrobić jej wałki czy teżtrwałą. Dyrektor artystyczny agencji przemawia za trwałą... Mój zaufany weterynarz nie ma zdania. Przestrzega przed trwałą, ze względu na kontakt chemikaliów ze skórą mojej małej. A może zakręcić tylko końcówki? Dodam, że mała broniła się przed wałkami. Czekam na sugestie. Pozdrawiam, Katarzyna P.S. Na razie pragnę zachować anonimowość. Wkrótce pokażę fotki mojej Iris...[/quote] Lothia wolno wszystko:)))))a tu masz pierwszy post wiec temat bardzo ogolny:)))))))))))))))
-
lothia na jaki temat????toz to nasz Linda:))))))))))prawie LudwikXVI:)))))))))))))))))))))))wiec piszemy jak najbardziej na temat:))))))))))))))))
-
Agama masz priva:))))))))))))))))))
-
[quote name='flashka-g']wiecie co..a ja nie widze róznicy:diabloti:[/quote] no w sumie bardzo sa realistyczne hahahahahhaa
-
[quote name='Marta Chmielewska']Ale te arcydzieła które wędrują teraz po świecie są nieziemskie, jeszcze lepsze od poprzednich LUDWIKA :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wielka szkoda, że nie mogą wyjść na światło dzienne :placz::diabloti:[/quote] prawda???jak dostalam dzis to sie prawie poplakalam ze smiechu:))))))))))rewelka
-
[quote name='Marta Chmielewska']A jeśli ktoś wiedział o dużo tańszym druku i świadomie (złośliwie?) tego nie przekazał zainteresowanym to można go nazywać różnymi epitetami. [/quote] czyzby znowu slowo na K?:)))))))))))))pasuje nie?:)))))))))))))))
-
kalendarz byl piekny a Marta jest bardzo, bardzo zdolna!tylko Ludwik XVI jest osoba zdolniejsza i jego komputerowe obrazki sa poprostu obledne:)))))))))))))))
-
obstawiamy???BEST OF BREED Nabab Germanika
-
jak znalazlas tansza to daj namiary-bedzie taniej w przyszlym roku i juz!!!:)))))ona jak rasowy dyrektor:)))szef na zawsze racje, nawet jak jej nie ma:)))))
-
[quote name='Marta Chmielewska']W tym topiku od teraz BĘDĘ IGNOROWAĆ TROLLA. :p[/quote] NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,z trolem sie fajnie gada:))))))bo ciezko to rozmowa nazwac:)))))))))))))))
-
[quote name='resuruss']Proteinki w postaci mrówków : [IMG]http://img415.imageshack.us/img415/4448/131026wx0.jpg[/IMG][/quote] mrówkojad???:o :o :o hahahahahaha
-
hihihihi no ja sie tak wczesnie nie puszczalam:))))))
-
juz nie pamietam, ale to tlumaczyla mi jedna z najlepszych hodowczyn od PONow:))))