-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
mi sie filmik nie otwiera:((((ale suczke widzialam na zywo i nie zauwazylam tam plecow wygietych w jakies chinskie S:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Fancy fajna suczka jeszcze ja fajnie pokryc i naprawde....:loveu: :loveu: :loveu: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='Elitesse']to nie tylko Orsini ma taka obsesje :evil_lol: dla mnie sznaucer musi miec [B]piekna glowe, wydajny ruch i ... proste plecki[/B] !![/quote] nio wlasnie:))))a nie jakies falujace plery:))))))wiadomo idealow nie ma (tylko marisia widziala przypominam , ze dla niej idealnym [B]wzorcowym[/B] sznaucerem jest Silver Rainbow), dlatego trzeba na cos stawiac co sie chce miec super a co gorsze, ja wlasnie dokladnie na to stawiam:))))) -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
szkoda marisiu, lamiesz mi serce:((((( ale w przyszlym sezonie sie spotkamy gdzies w 1 klasie tak???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='marisia']No tak, ci sędziowie :lol!: :lol!: :lol!: A mogłabyś podać wyniki, jaki piesek BOB, CACIB i r.CACIB :cool3: ?[/quote] marisiu Ty tez grasz w audiotele czy jak????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: pisalam chyba dosc jasno i wyraznie: NIE BYLO MNIE NA TEJ WYSTAWIE!!!nie mam zielonego pojecia co powygrywalo rasy, caciby itd w roznych kolorach nie tylko w cz-sr. Zacznij wystawiac w koncu Tutka to pogadamy hihihihiihi ni moge sie doczekac juz przyszlego sezonu normalnie:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
oj to sie nie spotkamy niestety bo ja w klasie championow!!!chyba ze z Wektorkiem????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='szorka']No wreszcie otworzyłam oczy !!! Zaliczyliśmy wczoraj Radom. Mała wystawa bo tylko 2 i 3 grupy. Nokia wygrała BIS weteranów (najśmieszniejsze w tym było to ,że byla jedynym weteranem na całej wystawie)Za to puchar dostała przeogromny.Nie ma to jak jak wyczucie przy zgłaszaniu psa na wystawę. Dużą radość sprawiła Amcia( Ameryka Tostom) Dostała MŁ. ZW. WYSTAWY ,po raz pierwszy wystawiana była w młodzieży 23 sierpnia skończyła 9 miesięcy.Pieprzaków nie było dużo,dostała też BOB.(sekretarz na karcie oceny zakreślił Naj. S.W Rasie i Naj. P.W Rasie.-dostała wszystko co się rusza) Wygrała również BIS JUNIORÓW przy całkiem przyzwoitej stawce psów . Tak jak na debiut w młodzieży to suczka i pancia są zadowolone. Następny występ we Włocławku. Pogoda była super ,trawka na ringach śliczna jak dywanik ,trochę bałaganu na BISACH, gastronomia w porządku (pyszna kaszanka z gryla - bez sensacji) Dziękuję TOWARZYSZCE wyprawy do Radomia MARCIE:multi: :multi: :multi: za pomoc w wystawianiu dziewczynek ,bo bez JEJ pomocy bym się ukichała.[/quote] [SIZE=7][COLOR=red]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
-
marisiu nie bylam w Kaliningradzie gdyz nie mialam wizy i mozesz sobie to sprawdzic:)))pies pojechal z obcymi, a jak wiesz z obcymi pies sie zle wystawia. Proponuje dla porownania przesledzic wyniki innych POLSKICH psow z zagranicznych wystaw ocenianych przez tego sedziego:))))a potem mozesz dyskutowac dopiero:)))))championat rasiji mam w kazdym badz razie.
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia']Natomiast Twoja obsesja na temat prostego grzbietu jest śmieszna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] wole miec obsesje na temat prostych plecow niz tak jak Ty na temat uszu niecietych i ogonkow, a kto ma racje ocenia sedziowie. Gdzie bedziesz wystawiac Tutka???i w jakiej klasie?:)))zglosze do tej samej specjalnie dla Ciebie:))))) -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
marisiu na stoj to i charta angielskiego sprzed 20 lat mozna ustawic, ze bedzie mial proste plecy , a tez ma krotki wlos. Wklej filmik w ruchu pieska zobaczymy jaki on prosciutki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
WOW!!!niezle!!!!!!!!!!!!!!!
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
to sobie marisiu [B]CH[/B]oduj takie sznaucerki z falujacym grzbietem:))im wiecej takich na ringach tym lepiej:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='marisia'] No to chodź :sweetCyb: : [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/5540/foto33az3.jpg[/IMG] Oni Na zakończenie proszę oto prawy profil: : [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4436/foto7wt1.jpg[/IMG] A [/quote] [SIZE=3]we wzorcu jest napisane :[/SIZE][I][FONT=Verdana][SIZE=3] "Zad: Nieznacznie zaokrąglony..." :cool3: nio wlasnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE][/FONT][/I]
-
Wacio BOB????? to [B][SIZE=5][COLOR=red]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][FONT="][FONT=Verdana][SIZE=3]Cieszę się, że podoba Ci się ten piesek a tym mankamentem bym się nie przejmowała, we wzorcu jest napisane :[/SIZE][/FONT][I][FONT=Verdana][SIZE=3] "Zad: Nieznacznie zaokrąglony..." :cool3:[/SIZE][/FONT][/I][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [/FONT][/quote] a ta znowu swoje;)))) JA TAM ZDECYDOWANIE JESTEM ZA PROSTYMI PLECAMI, niech sobie wzorzec pisze co chce-maja bys proste i koniec kropka:)))) -
aha nie zauwazylam:)))upodabniam sie juz do niektorych inteligientuf:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: widocznie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='orsini']ale ja sie nie pytam o to "coś" tylko o zwyciezcow ras:)))czyli o BOBy[/quote] ale ja pytam o BEst of breed w sznaucerkach, a wiec Co konkretnie wygralo rase w sznaucerach miniaturowych czarno-srebrnych, pieprzakach , czarnych i bialych:)))) plizzzzzzzz
-
ale ja sie nie pytam o to "coś" tylko o zwyciezcow ras:)))czyli o BOBy
-
ja to juz sie pogubilam w tym wszystkim, ale to nic. to czy mozna poprosic o te wyniki z nowego targu czy tez nie???
-
[quote name='sh_maniak']Frozi :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6885/frozi2ms8.jpg[/IMG][/URL][/quote] no no ladniuchny Martusiu:))))))
-
[quote name='miniaga'][B]GRATULACJE DAL RESS I BUŁKI ORAZ DLA ANI I PSY ZA DZIESIEJSZY SUKCES - bardzo się cieszę:multi: :multi: [/B][/quote] a co Liskowi juz nie pogratulujesz??????:)))))
-
[B][SIZE=5][COLOR=red]OLbrZYMIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIEZCOW!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='GUCIA']No to ja z innej beczki: [SIZE=4][COLOR=red]JUŻ SĄ NOWE MALEŃSTWA URODZIŁY SIĘ TRZY PSY I JEDNA DZIEWCZYNKA !!!!!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/quote] GUCIA GRATULUJE OGROMNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Agnieszka K.']Masz rację , każdy ma prawo mieć super tajny adres swojej strony, który własciciele sami zamieszczają, o którym można rozmawiać, ale nie wolno podać jej adresu na dgm.:lol: . :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahahahahhaa ja to bym Ciebie normalnie do sądu podala, ze jako pierwsza mi podalas adres tej www:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Agatka']Mek nie tylko się stronki dorobił, ale wkrótce czegoś jeszcze mu przybędzie ;)[/quote] kasy???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to bardzo poprosimy o adres internetowy tej www!!!
-
[quote name='sh_maniak'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4498/r7di6.jpg[/IMG][/URL][/quote] sliczne!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: