-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
a cos nieprawde napisalam????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Agatka']A[FONT=Arial]Powiem Ci tylko, że po wakacjach mam wielbiciela ;) Jest czarny i przystojny , szczupły i elegancki i wpatrzony we mnie na zabój . Wkrótce Go poznacie :) Niektórzy już Go znają :)[/FONT] [/quote] no jak szczuply to nie Marek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ja na bank w sobote, a moze na 4 dni pojade jeszcze nie wiem:)))
-
[quote name='marisia']No i łatwiej na forum niż prosto w oczy :shake: .[/quote] wierz mi- ja nie mam tego problemu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='marisia']Jednym słowem a właściwie w dwóch [COLOR=red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]WIELKIE SERCE[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] :wink: :iloveyou:[/quote] tak to jest z medycznego punktu widzenia PRZEROST MIĘŚNIA SERCOWEGO:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ot co:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Asiaczku dopiero Poznan:(((((
-
Mek na tydzien przed porodem zacznij mierzyc temperature i zapisywac, nie polecam termometrow elektronicznych. rano i wieczorem, na okolo 12h przed porodem temperatura gwaltownie spada. Mafii teraz na wieczor zaczela spadac no i rano zaczela sie szczenic:))wiec ksiazkowy porod:)))ja bym tam nie pozwalala na zjadanie lozysk w ilosci wiekszej niz 1.
-
Mafiulek teraz mimo ze byla gruba jak balon to do konca chciala szalec tylko juz nie mogla, bo nie miala jak oddychac!!!ale jak sie ma 7mke w brzuchu to ja sie nie dziwie.
-
wez prosze bo sie zaczerwienie:))))jeszcze i co wtedy?:o :o :))))
-
aha, dziekuje za mile slowa!!!zaskoczylas mnie:))a myslalam, ze nic mnie juz nie zaskoczy:))))ot ignorantka ze mnie!
-
aaaa ja tez kcem ciacho!!!!Asiaczek piecze przepyszne ciasta!!!a swoja droga masz bardzo, bardzo fajny pomysl z tym:))))mile to jest!!!BRAWO!!!
-
[quote name='Masterton']Raczej zawsze ,po dobrych,rodzicach:multi: ,niekoniecznie ze znanym przydomkiem,natomiast najważniejsz jest to żeby to była hodowla domowa:loveu: :loveu: w żadnym wypadku kojcowa:shake: :shake: I pytaj hodowców, o badanie w kierunku-PRA i innych chorób oczu.[FONT=Arial Black]JEST TO BARDZO WAŻNA RZECZ!!![/FONT][/quote] tak????czyli Koniaczek ma zrobione testy???:o :o :o wow!
-
Agatka jak zwykle chciala "dobrze", ale kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada, wiec Agatko w siec swoich intryg i "cichych wojenek" zaraz wpadniesz , o ile juz nie wpadlas i wyjscia nie bedzie.
-
Asiaczku FAJNE FOTY!!!!porod przezylam,bo...nie ja go odbieralam:))))po pierwszym szczeniaku zwatpilam i stwierdzilam , ze mam to w nosie i ze kobiety tez rodza w szpitalu:)))i pojechalam na poliklinike:)))))co ja sie bede stresowac?dostala kroplowke i poszlo...4h i 7sztuk na swiecie:)))))))
-
[quote name='marisia']Dzięki, że podjęłaś rzuconą rękawicę zamiast mnie <img " /> .[/quote] NIE ZamiaSTA NIE ZAMIAST:)))czyzbys sie bala marisiu????hahahahhahaha czemu????
-
[URL="http://www.mini-maksi.com/litter_L_eng_2006.htm"]http://www.mini-maksi.com/litter_L_eng_2006.htm[/URL] gratulowac tego czy nie????sama nie wiem....
-
Vis super!!!juz sie nie moge doczekac moich Tupaczkow!!!musze do Ciebie wieczorem zadzwonic jak nie zapomne, bo teraz zyje w zupelnie innym swiecie z glowa w chmurach i nie bardzo pamietam o tych przyziemnych sprawach:(((((
-
[quote name='Asiaczek'][B]Orsini[/B], szkoda, że Ciebie nie było... Ale był ktoś inny (równie zaprzyjaźniony!). Pzdr.[/quote] jak to mowia: co sie odwlecze to nie uciecze:)))) ja teraz niancze dzieci:)))) tzn. suka nianczy bardzo dzielnie
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
daruj sobie:))))wiesz dobrze ze nie ma IDEALNYCH psow, w zadnej rasie, a jesli jednak uwazasz inaczej to swiadczy to tylko i wylacznie o Tobie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
na nic sie silic nie musze:)))))i caly czas czekam na wspolna wystawke-kiedy sie spotkamy w JEDNEJ klasie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
marisiu i owszem PODOBA mi sie, i wcale nie dlatego ze jest kopiowana:))))ale to nie jest wzorcowy sznaucer, bo takiego poprostu NIE MA!!!kazdy pies ma wady!Ty pisalas ze ta suka nie ma wad!!!nie ja:))))wiec gratuluje wiedzy kynologicznej:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='marisia']a tam wyraźnie napisałam, że Tutka raczej już nie będę wystawiać, co zapewne napawa Cię smutkiem :sadCyber: .[/quote] no wlasnie CZEMU jak taki super hiper:)))))))
-
Szorkus na Ciebie?????NIGDY!!!!!!!:))))))
-
Asiaczku ogromne [SIZE=5][COLOR=blue]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
jestem w kafejce i cos sie tu wiesza:(((( ale mowie widzialam suczke na zywo i mi sie podobala:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: