Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. a cos nieprawde napisalam????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='Agatka']A[FONT=Arial]Powiem Ci tylko, że po wakacjach mam wielbiciela ;) Jest czarny i przystojny , szczupły i elegancki i wpatrzony we mnie na zabój . Wkrótce Go poznacie :) Niektórzy już Go znają :)[/FONT] [/quote] no jak szczuply to nie Marek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. ja na bank w sobote, a moze na 4 dni pojade jeszcze nie wiem:)))
  4. [quote name='marisia']No i łatwiej na forum niż prosto w oczy :shake: .[/quote] wierz mi- ja nie mam tego problemu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='marisia']Jednym słowem a właściwie w dwóch [COLOR=red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]WIELKIE SERCE[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] :wink: :iloveyou:[/quote] tak to jest z medycznego punktu widzenia PRZEROST MIĘŚNIA SERCOWEGO:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ot co:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Asiaczku dopiero Poznan:(((((
  7. Mek na tydzien przed porodem zacznij mierzyc temperature i zapisywac, nie polecam termometrow elektronicznych. rano i wieczorem, na okolo 12h przed porodem temperatura gwaltownie spada. Mafii teraz na wieczor zaczela spadac no i rano zaczela sie szczenic:))wiec ksiazkowy porod:)))ja bym tam nie pozwalala na zjadanie lozysk w ilosci wiekszej niz 1.
  8. Mafiulek teraz mimo ze byla gruba jak balon to do konca chciala szalec tylko juz nie mogla, bo nie miala jak oddychac!!!ale jak sie ma 7mke w brzuchu to ja sie nie dziwie.
  9. wez prosze bo sie zaczerwienie:))))jeszcze i co wtedy?:o :o :))))
  10. aha, dziekuje za mile slowa!!!zaskoczylas mnie:))a myslalam, ze nic mnie juz nie zaskoczy:))))ot ignorantka ze mnie!
  11. aaaa ja tez kcem ciacho!!!!Asiaczek piecze przepyszne ciasta!!!a swoja droga masz bardzo, bardzo fajny pomysl z tym:))))mile to jest!!!BRAWO!!!
  12. [quote name='Masterton']Raczej zawsze ,po dobrych,rodzicach:multi: ,niekoniecznie ze znanym przydomkiem,natomiast najważniejsz jest to żeby to była hodowla domowa:loveu: :loveu: w żadnym wypadku kojcowa:shake: :shake: I pytaj hodowców, o badanie w kierunku-PRA i innych chorób oczu.[FONT=Arial Black]JEST TO BARDZO WAŻNA RZECZ!!![/FONT][/quote] tak????czyli Koniaczek ma zrobione testy???:o :o :o wow!
  13. Agatka jak zwykle chciala "dobrze", ale kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada, wiec Agatko w siec swoich intryg i "cichych wojenek" zaraz wpadniesz , o ile juz nie wpadlas i wyjscia nie bedzie.
  14. Asiaczku FAJNE FOTY!!!!porod przezylam,bo...nie ja go odbieralam:))))po pierwszym szczeniaku zwatpilam i stwierdzilam , ze mam to w nosie i ze kobiety tez rodza w szpitalu:)))i pojechalam na poliklinike:)))))co ja sie bede stresowac?dostala kroplowke i poszlo...4h i 7sztuk na swiecie:)))))))
  15. [quote name='marisia']Dzięki, że podjęłaś rzuconą rękawicę zamiast mnie <img " /> .[/quote] NIE ZamiaSTA NIE ZAMIAST:)))czyzbys sie bala marisiu????hahahahhahaha czemu????
  16. [URL="http://www.mini-maksi.com/litter_L_eng_2006.htm"]http://www.mini-maksi.com/litter_L_eng_2006.htm[/URL] gratulowac tego czy nie????sama nie wiem....
  17. Vis super!!!juz sie nie moge doczekac moich Tupaczkow!!!musze do Ciebie wieczorem zadzwonic jak nie zapomne, bo teraz zyje w zupelnie innym swiecie z glowa w chmurach i nie bardzo pamietam o tych przyziemnych sprawach:(((((
  18. [quote name='Asiaczek'][B]Orsini[/B], szkoda, że Ciebie nie było... Ale był ktoś inny (równie zaprzyjaźniony!). Pzdr.[/quote] jak to mowia: co sie odwlecze to nie uciecze:)))) ja teraz niancze dzieci:)))) tzn. suka nianczy bardzo dzielnie
  19. daruj sobie:))))wiesz dobrze ze nie ma IDEALNYCH psow, w zadnej rasie, a jesli jednak uwazasz inaczej to swiadczy to tylko i wylacznie o Tobie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. na nic sie silic nie musze:)))))i caly czas czekam na wspolna wystawke-kiedy sie spotkamy w JEDNEJ klasie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. marisiu i owszem PODOBA mi sie, i wcale nie dlatego ze jest kopiowana:))))ale to nie jest wzorcowy sznaucer, bo takiego poprostu NIE MA!!!kazdy pies ma wady!Ty pisalas ze ta suka nie ma wad!!!nie ja:))))wiec gratuluje wiedzy kynologicznej:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='marisia']a tam wyraźnie napisałam, że Tutka raczej już nie będę wystawiać, co zapewne napawa Cię smutkiem :sadCyber: .[/quote] no wlasnie CZEMU jak taki super hiper:)))))))
  23. Szorkus na Ciebie?????NIGDY!!!!!!!:))))))
  24. Asiaczku ogromne [SIZE=5][COLOR=blue]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
  25. jestem w kafejce i cos sie tu wiesza:(((( ale mowie widzialam suczke na zywo i mi sie podobala:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...