Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Olivka']Nie zgodzę się z tym całkiem. Niektórym typom miniatur nie pasują uszy i ogon niestety i dotyczy to przede wszystkim typu amerykańskiego. Boję się, że właśnie wraz z zakazem wystawiania ciętych u nas w Polsce, zabraknie na ringach właśnie tych, które tak mi się podobają.:placz: .[/quote] nio DOKLADNIE!!!a najgorsze jest to ze juz sie wtedy niczego nie pozyczy z USA na wystawki!!!
  2. [quote name='Masterton']Niemniej jednak jest to hodowla,klatkowa....Nie uwłaczając jej osiągnięcią oczywiście!![/quote] a ktory kennel w USA nie jest klatkowy??? ja wolalabym jednak chow klatkowy niz jak coniektorzy maja po ok. 10 psow nie majac na nie czasu, pieski lataja po calym domu, sra.ja, szcz.aja i ogolny syf panuje. To juz wole klatki-czyste, wysprzatane, psy zadbane i zsocjalizowane, bo jak stado gania samopas to wiadomo...
  3. wąskiemu???a za co????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  4. [quote name='marisia']To może coś więcej tej hodowli :hmmmm: ? Zawodowa, amatorska, na czym polega jej wyjątkowość :lol: :lol: :lol: ?[/quote] popatrz na psy z tym przydomkiem-to chyba wystarczy??? a do tego hodowca dba o kwestie zdrowotne i to bardzo to czego chciec wiecej niz pieknych i zdrowych sznaucerow?
  5. [quote name='Czarne Gwiazdy']olivka, dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci, nie? :D[/quote] jacy dorosli???? ja mam 17 lat:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a moj ukochany Mareczek sam zaczal:))))hihihihihi inteligiencik:))))
  6. [quote name='Olivka']Orsini! Bój się boga, co Ty wypisujesz:crazyeye: Marku, Ty zresztą też.[/quote] tzn. co???nie rozumiem:)))uwazasz ze Marek nie jest inteligIENtny???a pżystojny jeszcze moze byc. Zawsze moze sie zglosic do programu Chce Byc Piekna, oj PIEKNY :)))))
  7. [quote name='MarekM'].A tak zupelnie na deser, wiernie sekundująca Ci Orsini, sądząc po podpisie... opisie... (przepisie??) chyba faktycznie przez Audiotele wygrala korespondencyjny kurs z inteligencji....[/quote] hmmm ja nigdy nie mowilam, ze jestem jakas wybitnie inteligentna, a wrecz przeciwnie gupia jestem , bo wielu rzeczy nie rozumiem. Np. tego z ta Livka jak Agatka zrobila , a teraz pisze o 3 weterynarzy...mam nadzieje ze to nie ci sami co leczyli SP Danice albo ci geniusze weterynarii co to stwierdzili brucelloze u ZDROWEJ suki?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie rozumiem tez wysylki samych szczeniat do USA. Jak ja kiedys pisalam, ze Skorek poleci sama na krycie to Agatka pierwsza NAJGLOSNIEJ krzyczala, ze ona by wzyciu samych psow nigdzie nie wyslala, a prosze jak kaska zmienia czlowieka-zobaczyla dolary i psy polecialy SAME do USA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i jeszcze wielu innych rzeczy NIE ROZUMIEM, niestety... a Tobie Mareczku polecam inny konkurs audiotele: wyslij smsa na numer 3322 o tresci SCHUDNIJ, koszt 3,21zl plus VAT. Mysle , ze WARTO:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: intelig[B]IEN[/B]tny juz jestes to jeszcze bedziesz p[B]ż[/B]ystojny i kazda Iza swiata Twoja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. dzieki, ja tez wole bez ananasa:))))
  9. oooo brzmi niezle, a sos jak robisz???pliz
  10. Marta: jeszcze nie mam grzybow dopiero je nazbieram, nie wiem jakie pewnie podgrzybki, prawdziwki i troche kurek, moze jakis maslaczek sie trafi
  11. o kurcze DZIEKUJE za komplement!!!:)))))chociaz ktos mnie lubi...:)))))))))))a zmieniajac temat: kto ma dobry przepis na smazone grzyby???
  12. oj ambicje to ma!wrecz chorobliwe ambicje:)))))
  13. [quote name='Olivka']Moj post jest odpowiedzią na post Marty i Izy. Codzi mi o to, że hmm, jakby to delikatnie powiedzieć. [B]Duża [/B]hodowla , a duża hodowla to różnica. Nie jest trudno" obrosnać" w coraz to nowe psy z miotów, które tak naprawdę nic do hodowli nie wniosą i kryć potem non stop. Trudniej jest podjąć właśnie takie niepopularne decyzje jakie podejmują najlepsze hodowle na świecie i sprawić, aby przydomek był znany i słynny.[/quote] nio masz racje
  14. Olivko ale tu nie chodzi o te duze hodowle tylko o rozmnazaczy, co to dla kasy sa gotowi zrobic wszystko.
  15. a fora internetowe sluza do wyrazania swojej opinii i niekoniecznie tylko osob z doswiadczeniem,ja chetnie czytam WSZYSTKIE opinie, wiec Marto pisz inni tez niechaj pisza.
  16. Dzidzia no GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!moze wpadniesz obejrzec wnuki???????????ZAPRASZAMY CIE SERDECZNIE WSZYSCY!!!!!!!!!!!DJ Wanio zagra Ci nawet:))))
  17. nio to zaraz sie zacznie dyskusja i fajnie bo nudno bylo ostatnio:))))))
  18. [quote name='Agatka']Patrzycie wszyscy na hodowle przez pryzmat ilości motów w roku jesli jest ich duzo to hodowla jest zła... Popatrzcie na najwieksze hodowle świata: Blythewood, . Tam ilośc miotów w roku siega nawet 20 rocznie ale mówi sie o nich w samych superlatywach, każdy marzy wręcz o posiadnaiu szczenięcia z tym przydomkiem. Wychwala sie te hodowle i to co z nich wyszło... ;)[/quote] troche pokasowalam. Czyli dla Ciebie marzeniem jest piesek z tej hodowli???to zycze powodzenia:)))ja mam ciutke inne marzenia i o ciutke innych hodowlach amerykanskich slyszalam same superlatywy np. Repitition's, ale ja sie nie znam:))))))
  19. [quote name='Agatka']Najlepiej na miotach wychodza CI którzy kryją własne suki własnymi psami, szczepią surowicą, karmią próbkami które dostali na wystawie... NO tak na takim miocie można zarobić ....[/quote] szczepia surowicą???co autor ma na mysli, bo ja szczerze powiem nie rozumiem:)))a dwa: karmia probkami ktore dostali na wystawie...to calego TIRa probek dostali???probka jak sama nazwa mowi jest niewielka iloscia, a skoro masz takie doswiadczenie w miotach o jakim powyzej pisalas to powinnas wiedziec JAKIE ILOSCI karmy wchodza w rachube?:))))i to przy miniaturach, bo przy olbrzymach to az strach pomyslec:))))
  20. [quote name='marisia']No tak,[B] orsini[/B] chciałabyś się mnie pozbyć, ale nic z tego :loveu::loveu::loveu:, jak tylko zaliczę tyle samo udanych startów co i lądowań, to wrócę tu do Was moi mili :grins::grins::grins: . A z kim byś [B]orsini[/B] toczyła frapujące dyskusje o różnym zabarwieniu emocjonalnym na temat „wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Światami Wielkiej Nocy” :wink::wink::wink: .[/quote] cholera rozszyfrowalas mnie!!!:)))))a swoja droga Boze Narodzenie jest LEPSZE od Wielkiej Nocy hihi
  21. [quote name='Agatka']Tak na marginesie - płaci sie za krycie 300-500 euro rodzi sie jedno szczenie, które sprzedaje sie za 1200-1300 zł przy dobrych układach... ....[/quote] to kryjesz u jakis dziwnych ludzi!:)))ja gdzie bym sie nie pytala o krycie za granica to zawsze slysze to samo-przy jednym szczeniaku krycie sie powtarza za darmo, a wiec nie placi sie za tego jednego szczenka:)))))ale moze trafilam na dziwnych ludzi. Dwa-jak jade za granice to nie po to zeby te psy sprzedawac tylko dla siebie:)))wiec nie licze tego w pieniadzach bo moje psy dla mnie sa BEZCENNE!
  22. [quote name='Czarne Gwiazdy']Hodowle, po 8-9 psów, z czego połowa psy, a w ciągu dwóch lat [B]10 miotów[/B]! .[/quote] a masz kogos KONKRETNEGO na mysli hihhiiii????:)))))ja mam 3 miocik sznaucerkow a mam je juz 5 lat:)))))wiec chyba nie piszesz o mnie:)))))))))))))))))
  23. [quote name='marisia']Ostatnio coś ucichło na DGM :niewiem: :sadCyber: a ja szykuję się wreszcie na zasłużony urlop :Cool!: :Cool!: :Cool!: . Lecę za tydzień na Kretę na 2 tygodnie :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: .[/quote]ooo GRATULUJE!!!!a moze tak kup bilet tzw. ONE WAY TICKET?:)))))))czyli tylko w jedna strone?:))))))))))))tam ladnie, cieplo, po co bedziesz wracala do Polski?:)))))))))))))))
  24. Waszeczko hahahahaha REWELKA!!!!!!
  25. Olivko jestem!!!:)))) GRATULUJE wszystkim sukcesow i tych rodzinnych ( szczeniaczki) i tych zawodowych ( wystawki) !!!!
×
×
  • Create New...