-
Posts
4091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Camara
-
Simba syn Mufasy już ma swoje Królestwo !!! :-)
Camara replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
jakaś niekumata jestem :roll: -
Simba syn Mufasy już ma swoje Królestwo !!! :-)
Camara replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
powrót do historii :p trzeba mu znaleźć dom zanim śniegi stopnieją :roll: bo aż się boję co ta Elza wymyśli :evil_lol: -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Camara replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Kazdy pies zabrany z Olkusza przede wszystkim obserwacja pod katem nosowki/parwo....:shake: I w przypadku tych chorob potrzebni sa sprawdzeni i dobrzy weci a chyba Arka sprawdzona jest. "Cos mi lata po glowie" ta lecznica na slasku, faktycznie,ze dobra. Tylko czy oni maja warunki na hospitalizacje zima?[/quote] Fuks był leczony w Orzeszu. Nie wiem czy nr tel. który mam jest jeszcze aktualny - od czasu Fuksa nie był mi potrzebny. Mogę podać na pw, bo to komórka do doktora. -
Doszły wpłaty: mareksy - 50 samoglow - 30 :buzi: tamb - jak tu zaglądniesz, to proszę cię o przeniesienie rozliczeń do pierwszego postu Biafra ma dalej zamarznięty internet :cool1: dziś nieco cieplej, może się odmrozi? Z lepszych wieści - Borys jakby nieco spokojniejszy. Dużo siedzi w budzie ale wielki łeb wystaje z otworu :p rozgląda się. Trochę drepta wokół - powolutku, jakby jeszcze łapy nie za bardzo chciały go słuchać. Rano, jak Biafra przyniosła michę z jedzeniem - nie warczał :p machał łysym ogonem na okrętke. Jeszcze nie czas na jakiekolwiek poufałości... ale jakaś nadzieja zaczyna świtać...
-
Asior - z Borysem dałoby radę zrobić dużo... ale chyba jest za późno. To bardzo stary pies. Ma słaby węch. Niewiele (albo wcale) nie widzi. I chyba ze słuchem tez nie jest najlepiej. On warczy, bo nie za bardzo wie co się dzieje. To strach. Ale może pokojarzy Biafre z pachnącym żarciem - czyli dobrze i będzie choć trochę łatwiejszy w obsłudze. Na nic więcej nie liczę.
-
Właśnie - finanse... :cool1: Borys będzie potrzebował (od zaraz) leków regenerujących wątrobe. Leków nasercowych (dobrze zrozumiałam?). Dobrego żarcia - gotowanego, liczę, że Biafra jest dobrą kucharką :cool3: ale do kotła trzeba wrzucić gatunkowe mięso (przy tym stanie wątroby to ochłapów jeść nie powinien). I zapłacić rachunek w lecznicy... O budowie kojca na razie nie wspominam... bo i tak jego budowa w tej chwili nie jest mozliwa :shake:
-
Wątek Borysa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/12-letni-kaukaz-skrajnie-zaglodzony-juz-w-klinice-potrzebna-pomoc-finansowa-128235/[/URL] Borys nie jest do adopcji, ale bardzo potrzebne wsparcie finansowe :cool1:
-
Z góry dziękuję za pomoc, bo sytuacja nas przerosła :cool1: tamb, jeżeli możesz wklej konto do pierwszego postu. Adres dla wpłat: Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą" ul. Batalionu "Skała" AK 8/36 31-273 Kraków nr konta PEKAO SA: 58 1240 1170 1111 0000 2420 9674 Dla przelewów zagranicznych: BIC ( SWIFT) : PKOPPLPW IBAN : PL581240 1170 1111 0000 2420 9674 Przy wpłacie koniecznie podaj nick z Dogomanii !!! + "BORYS" Fundacja jest instytucją charytatywną, utrzymującą się jedynie z datków ludzi dobrej woli. Funkcjonuje dzięki pracy wolontariuszy, ludzi o wielkim sercu, nie zatrudnia pracowników najemnych. e-mail: [email protected]
-
Fuks coraz bardziej blabladora przypomina :p ładnie mu z tymi fałdkami :loveu:
-
Owczarki kaukaskie i w typie, mixy, rasy pokrewne. Wątek zbioczy.
Camara replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Miłośników kaukazów proszę o pomoc w zdobyciu funduszy na leczenie i utrzymanie Borysa. Kochani, wpakowałam sie w kanał :placz: sama nie dam rady :cool1: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/12-letni-kaukaz-skrajnie-zaglodzony-juz-w-klinice-potrzebna-pomoc-finansowa-128235/index3.html#post11550401[/URL] -
Biafra, popatrzyłam na godzinę wpisu i umarłam. Kiedy ty śpisz dziewczyno? :shake: Kobitki, proszę Was o pomoc w zorganizowaniu finansów - trzeba opłacić pobyt w klinice, zrobić mu badania (bo serce nie bardzo a nerki i wątroba podejrzane) + odpchlanie, odrobaczanie. Kupic obroże, smycz, kaganiec. Odkarmić Borysa porządnym żarciem. I docelowo - wybudować kojec, bo wbrew poprzednim założeniom nie może mieszkać z Sabą i Igorem :placz:
-
Wstrzymajcie się z ogłoszeniami. Pies jest absolutnie nieadopcyjny. Potrzebna pomoc, bardzo - finansowa na leczenie a najbardziej potrzebne miejsce, gdzie można psa przechować. Sytuacja jest podbramkowa... Później na wątek wpisze się Biafra, która przeprowadziła interwencje... Biafra - sorry za ten kanał :placz:
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
Camara replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
malagos :loveu: czego to człowiek sie nie dowiaduje - te Twoje listy są NIEDOOPISANIA :p coś cudownego :p mar.gajko - ze słomą wiekszego problemu nie ma. Pójdę na wieś i przyniosę. Tylko z transportem do Wieliczki gorzej :cool1: -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Camara replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek jest dziś w kąciku adopcyjnym krakowskiej GK. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Camara replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA'][COLOR=black]A co to ma do rzeczy, ze Olkusz oglosil przetarg na wylapywanie zwierzat i umieszanie w jakims schronisku do:[/COLOR] [COLOR=black]FUNCJONOWANIA PRYWATNEJ DZIALALNOSCI gospodarczej pod tytulem:schroniko dla zwierzat w Olkuszu,wlasnosc pana Pałki??[/COLOR] [/quote] A to bardzo Panie przepraszam :cool1: [B]Wydawało mi się, że [COLOR=red]chodzi wam o ratowanie zwierząt[/COLOR] z terenu działania olkuskiego schroniska...[/B] [B]a tu chodzi [COLOR=red]WYŁĄCZNIE o dokopanie panu L.[/COLOR] ???[/B] [B]Jeżeli tak - to rzeczywiście informacja o przetargu i możliwości przejęcia działalności schroniska pana L. nie ma nic do rzeczy[/B] :shake: W takim razie - żegnam. Miałam nadzieję, że skupicie sie na poszukiwaniu rzetelnej pomocy, nie robieniu dymu i otwieraniu otwartych drzwi :cool1: -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Camara replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje'].... [B]Dzisiaj tez dowiedzialysmy sie ze schronisko nie ma przedluzonej umowy na dalsza dzialalnosc na rok 2009. [/B]Jutro zaraz z rana dzwonie do UM do OL i napisze na watku jakie uzyskalam informacje. Ta wiadomosc napisze na obecnym watku i na watku zalozonym przez Arke dotyczaca petycji. Wysylanie petycji, to co przygotwala Arka, i wszystkie rady Arki. Sorki ze wykasowalam pewne zdania ale mogly one wiecej zaszkodzic anizeli pomoc. :oops:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [B][SIZE=3]jak to dzisiaj dostałaś taką wiadomość?? [/SIZE][/B] [B][SIZE=1]uwielbiam jak ludzie odkrywają rzeczy dawno odkryte[/SIZE][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B] o tym, że jest ogłoszony przetarg na wyłapywanie i przechowywanie zwierząt w 2009r. [COLOR=red]wiadomo od dawna [/COLOR]- [B]tylko nikt[/B] prócz pana L. się do niego nie zgłosił :roll: [B][COLOR=red]O tym pisze także Frotka w poscie 197,[SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][SIZE=3]wiec cóż to za nowina????[/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=black]W tej sprawie nie trzeba wielkiego huku, całej tej nagonki medialnej, to już zrobiono wcześniej...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=black]Za to trzeba prężnej organizacji, która ma teren i zaplecze do prowadzenia schroniska[/COLOR][/SIZE] :roll: [/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]lub potrafi wynegocjowac teren i zaplecze z władzami Olkusza i ościennych gmin a sama ma doświadczenie i umiejętności prowadzenia schroniska...[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B]