Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. Asiorku - dziękujeeeeee :loveu::loveu::loveu: Może tym razem się uda:kciuki: w zeszłym roku myślałam, że uduszę wredote :diabloti: tak mi gości odstraszał :shake: a teraz doopcia zmiękła :cool3:
  2. [quote name='piechcia15']aha i wystarczyła tylko taka odpowiedź a nie jakieś "bez komentarza" !! nie znam wszystkich i skąd mam wiedzieć że jest od podhalańców![/quote] komentarz na pw
  3. [quote name='AdaK']....No i fajnie byłoby go założyc, tylko podajcie tu linka jeżeli go założycie... Zawsze mogę zrobić to ja jeśli nie ma komu... AdaK - założymy nowy wątek, jak tylko ruszy budowa :p dziś świeciło słońce, jeszcze parę takich dni.... i będzie dobrze :p
  4. [quote name='piechcia15']a po co do Krakowa??bierze go ktoś?noo chyba nie do schroniska??[/quote] zostawię to bez komentarza :roll: [B]dzodzo - skontaktuj się ze mną!!![/B]
  5. [quote name='dzodzo']... pies ma wątek na podhlalanach w potzrebie jednak chyba jest zbyt mało podhalanski bo nie wzbudzil zadnego odzewu [/quote] nie wzbudził odzewu.... tak samo jak kilkanaście innych psów w typie podhalana, które są w nielepszej sytuacji :cool1: [B]To teraz konkrety[/B] [B]czy jest ktoś chętny na odłowienie psa i przywiezienie do Krakowa? [/B]
  6. U kogo na DT jest Nero z Olkusza? skopiowałam tekst (niestety bez adresu) i dopiero dziś zorientowałam się, że nie ma w nim nr telefonu w międzyczasie czyściłam skrzynkę pocztową i wywaliłam maila :roll: Proszę o ponowny kontakt!!!
  7. nowy wątek - może dopiero jak ruszy budowa kojca? na razie zastój :cool1: z powodu paskudnej pogody :shake: nawet nie ma jak dowieźć materiałów na "plac budowy" bo łąka rozmoczona do konsystencji mokrej gąbki. Próby wjechania dostawczakiem zakończyły by się zakopaniem w błocie. Chociaż parę dni bez deszczu :modla::modla::modla:
  8. właśnie tak to wygląda :p brakuje trochę kasy i dobrej pogody :roll: I dziękuje, że pamiętacie i nadal jesteście z Borysem :loveu::loveu::loveu: i że nowe osoby zaglądają :loveu:
  9. [quote name='KWL']Camaro ? Dakota...[/quote] Dakota lub Siwa - wstępne rozmowy poczynione - teraz trzeba czekać na wynik negocjacji tam na miejscu - wiesz, że to będzie trudne?
  10. Konkretny cel przecież jest. Kojec "w budowie" który ma - dzięki Wam Wszystkim - szansę na powstanie i który na pewno nie będzie stał pusty ;)
  11. irmo, pamiętam o Serwo
  12. Borys od szczeniaka mieszkał w tamtym domu. Nie znał innego miejsca - za wyjątkiem epizodu w schronisku w Olkuszu. Może tylko jego właścielka te 10-12 lat temu częściej bywała trzeźwa?
  13. Borys odszedł, dobrą śmiercią - bez bólu, w cieple i świadomością bezpieczeństwa a ja tak sobie myślę, że to nie może się tak skończyć nie powinno się tak skończyć! jest miejsce i osoba - Biafra - która chce poświęcić swój czas i siły na opiekę nad kolejnym nieszczęśnikiem, którego nikt nie będzie chciał - bo stary, bo chory bo wielki i do niczego niepotrzebny już tu na Dogo znalazło by się paru kandydatów, którzy czekają na taki azyl by godnie dożyć ostatniej chwili może wybudujemy ten Boryskowy kojec? Biafra jak się trochę otrząśnie zrobi rozlicznenie i zobaczymy ile nam brakuje... wiosna już niedługo, będzie można zacząć budowę...
  14. Borys nie żyje jeszcze mi trudno to zaakceptować ciężko, strasznie
  15. Stan bez zmian - nie je, nie pije. Dostał kroplówkę z solą fizjologiczną, za chwilę dostanie glukoze. Nie wychodzi z budy, jest słaby ale nie sprawia wrażenia żeby coś go bolało. Nie piszczy, nie dyszy... leży, ma otwarte i przytomne oczy.
  16. Kacperek jest dziś w GW (nareszcze:roll:) Tyle, że napisałam, że jest chudziutki i biedniutki a tu co widzę??? ;)
  17. Dziś w GW jest ogłoszenie Bangi. Nareszcie :roll:
  18. Z Boryskiem jest źle. Nie chce jeść i jest bardzo słaby. Biafra daje mu kroplówki. Proszę myślcie o nim. Tak bardzo bym chciała, żeby jeszcze troszkę wytrzymał. Jeszcze troszkę i trawa się zazieleni...
×
×
  • Create New...