-
Posts
4091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Camara
-
KRAKÓW - PODHALAN Misiek NA STARE LATA MA DOM!!!!
Camara replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asiorku - dziękujeeeeee :loveu::loveu::loveu: Może tym razem się uda:kciuki: w zeszłym roku myślałam, że uduszę wredote :diabloti: tak mi gości odstraszał :shake: a teraz doopcia zmiękła :cool3: -
Mix-podhalana czy biały miś?ok.Pabianic,błąka sie od mc
Camara replied to dzodzo's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']aha i wystarczyła tylko taka odpowiedź a nie jakieś "bez komentarza" !! nie znam wszystkich i skąd mam wiedzieć że jest od podhalańców![/quote] komentarz na pw -
Mix-podhalana czy biały miś?ok.Pabianic,błąka sie od mc
Camara replied to dzodzo's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']a po co do Krakowa??bierze go ktoś?noo chyba nie do schroniska??[/quote] zostawię to bez komentarza :roll: [B]dzodzo - skontaktuj się ze mną!!![/B] -
Mix-podhalana czy biały miś?ok.Pabianic,błąka sie od mc
Camara replied to dzodzo's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']... pies ma wątek na podhlalanach w potzrebie jednak chyba jest zbyt mało podhalanski bo nie wzbudzil zadnego odzewu [/quote] nie wzbudził odzewu.... tak samo jak kilkanaście innych psów w typie podhalana, które są w nielepszej sytuacji :cool1: [B]To teraz konkrety[/B] [B]czy jest ktoś chętny na odłowienie psa i przywiezienie do Krakowa? [/B] -
U kogo na DT jest Nero z Olkusza? skopiowałam tekst (niestety bez adresu) i dopiero dziś zorientowałam się, że nie ma w nim nr telefonu w międzyczasie czyściłam skrzynkę pocztową i wywaliłam maila :roll: Proszę o ponowny kontakt!!!
-
nowy wątek - może dopiero jak ruszy budowa kojca? na razie zastój :cool1: z powodu paskudnej pogody :shake: nawet nie ma jak dowieźć materiałów na "plac budowy" bo łąka rozmoczona do konsystencji mokrej gąbki. Próby wjechania dostawczakiem zakończyły by się zakopaniem w błocie. Chociaż parę dni bez deszczu :modla::modla::modla:
-
Owczarki kaukaskie i w typie, mixy, rasy pokrewne. Wątek zbioczy.
Camara replied to KWL's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL']Camaro ? Dakota...[/quote] Dakota lub Siwa - wstępne rozmowy poczynione - teraz trzeba czekać na wynik negocjacji tam na miejscu - wiesz, że to będzie trudne? -
irmo, pamiętam o Serwo
-
Borys odszedł, dobrą śmiercią - bez bólu, w cieple i świadomością bezpieczeństwa a ja tak sobie myślę, że to nie może się tak skończyć nie powinno się tak skończyć! jest miejsce i osoba - Biafra - która chce poświęcić swój czas i siły na opiekę nad kolejnym nieszczęśnikiem, którego nikt nie będzie chciał - bo stary, bo chory bo wielki i do niczego niepotrzebny już tu na Dogo znalazło by się paru kandydatów, którzy czekają na taki azyl by godnie dożyć ostatniej chwili może wybudujemy ten Boryskowy kojec? Biafra jak się trochę otrząśnie zrobi rozlicznenie i zobaczymy ile nam brakuje... wiosna już niedługo, będzie można zacząć budowę...
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
Camara replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
smutek :-( Paju [*] -
BULLOWATA mieszanka BANGI - MA DOM!!!!!!!!!!!!
Camara replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dziś w GW jest ogłoszenie Bangi. Nareszcie :roll: