Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. kotu, psu, co za różnica :diabloti: niech se wszystkie domy znajdują! byle daleko ode mnie - najlepiej w Koszalinie :diabloti:
  2. tiaaaa.... :hmmmm: Porozumienie. Ważna rzecz.
  3. [quote name='kinga']... więc publicznie oświadczam. NIE będę NIGDY imprezować w czasie, gdy moje koleżanki robią allegro dla koszalińskich zwierząt. ;)[/quote] NO :watpliwy: przynajmniej samokrytykę uczyniła...
  4. To teraz ja ;) oczywiście, że sprawę zgłosiłam inspektorce Krakowskiego TOZ, ale sprawa jest tylko na pozór prosta. Jest pewna, że miejscowa policja nie dopatrzy sie w tym procederze niczego niewłaściwego. Przecież wszyscy w okolicy tak robią. W każdym razie - przyglądnie się sprawie... Mnie interesuje także postawa dziennikarza. Czy tylko ja odniosłam wrażenie, że nie jest to relacja bezstronna? Dla mnie ten artykuł (i dla kilku innych osób) został napisany z dość uchwytną wymową "bezduszne urzędasy gnębią biednych rolników". A może to tylko moja nadinterpretacja?
  5. a może by tak zamiast bezproduktywnie gadać - wymyślicie tytuł na allegro :diabloti: ma być : ONLY ORGINAL - rzucający sie w oczy - taki, jakiego jeszcze nie było - krótki i z sensem - wzbudzający mieszankę uczuć typu:nagła i niespodziewana grupowa odpowiedzialność za losy świata/odpowiedzialność zbiorowa za wszystkie wojny światowe/ itp/itd bo niby co mam napisać: bura suka dla pijaka?????
  6. Piękny psiak :loveu: ciapuś, a jak jego finanse?
  7. [URL]http://polskatimes.pl/gazetakrakowska/fakty24/49013,grozne-wilki-sieja-strach-na-spiszu,id,t.html[/URL] Jakie wrażenia po przeczytaniu? Co sądzicie o autorze tego artykułu? Celowo nie piszę jak ja go odebrałam, bo nie chcę nikogo sugerować. A może ja coś nadwrażliwa jestem :cool1:
  8. Hektor ma dziś ogłoszenie w GW
  9. coś mi się wydaje, że za niedługo będę mieć podhalana do adopcji :shake: Ares ma dziś ogłoszenie w Wyborczej. Ładne i ze zdjęciem. Agata pilnuj telefonu, bo ogłoszenie jest z twoim numerem. Oby tylko ktoś zadzwonił...
  10. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8916/budrysek1ku3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8916/budrysek1ku3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/176/rotek1sa9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5258/rotek2yg9.jpg[/IMG][/URL]
  11. pytanie brzmi, KTÓREGO roku :evil_lol: i odpowiadam - jak mi wybudują autostradę Krk-Białystok :p
  12. [quote name='mar.gajko']Belgijczyk, taki jak ON. Mniej więcej. ....[/quote] To może być belgijczyk z tej plantacji w Liszkach, tam takie drobniejsze się produkują :cool1:
  13. [IMG]http://amicus.malopolska.pl/adopcjepsy/nasze/iwo4.jpg[/IMG] A to jest właśnie Iwo :p Finanse ma regulować mamutowe forum. Kierownikiem "akcji" jest niejaka Kinga i do niej kierować pretensje i krytyczne uwagi :evil_lol: oraz dochodzić roszczeń z tytułu upachnienia auta. Innych też. Fajna jestem dogoleżanka, prawda :eviltong:
  14. Moniko, chyba nie wątpisz w to, że nie zapomniałam...? Honey, dwa lata szczęścia to mało. Ale miałaś choć te dwa lata. Będę pamiętać o Tobie, Honey [*]
  15. Irmo, historia Twoja i Serwo to najwspanialsza strona Dogomanii. Masz rację, Dogo się zmienia. I raczej nie są to zmiany na lepsze. A ja wciąż mam do Dogo sentyment, bo tu można było poznać takie osoby jak Ty. I wspominać Serwo [']. Nawet nie muszę oglądać fotek. Wciąż je mam przed oczami...
  16. Bardzo się cieszę z Koralkowego domu :loveu:
  17. \Ech... i tak tu liczyć na kogoś :shake: BS, masz u mnie :mad: :cool3: miałaś dopisać szczęśliwe zakończenie a tu dalej pustki :cool1: No to muszę sama: Poldek dotarł do celu podróży. Cały, zdrowy i zadowolony. On z resztą zawsze jest zadowolony :p Psiak ma cudny charakter, jest przyjacielski w stosunku do wszystkich, wszystko przyjmuje ze stoickim spokojem, dzieki temu zyskał tytuł Championa. A co? w tej klasie wszystkie psy są super, a zwycięża ten, który zachwyci urodą ducha :p czyli Champion! [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5788/dsc00511ur2.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2659/dsc00494lj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/3323/dsc00501iv3.jpg[/IMG] Poldek bardzo się spodobał nowej właścicielce. Został już przebadany u weta i wykąpany. Wymaga trochę pracy - chodzenie z nim na spacer na smyczy to nielada wyczyn :roll: Tak, że wszystko jest OK. Co jakiś czas będą o nim wieści. Wszystkim (a jest ich sporo ;)) którzy przyczynili się do pomocy Poldkowi, bardzo, bardzo dziękuję. :loveu: Asie prosze o zmianę tytułu, bo straszy nieaktualnością :roll:
  18. Czy mogę dostać więcej jego fotek? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] chciałam komuś pokazać, nic nie obiecuję - ale warto spróbować. natomiast mogę obiecać ogłoszenie w GW, ale niestety dopiero na 15IX
  19. wysłałam Petrę do GW, może coś pomoże :roll:
  20. mogę trochę skrytykować???? a co mi tam - jak zaczną bić to ucieknę :eviltong: tekst - za długi, rzadko komu chce się tyle czytać sformułowanie "do wiwatu" - takie "gwarowe" wyrażenia są na ogół źle przyjmowane przez nasze krakowskie, konserwatywne środowisko brak informacji "rzeczowych" - duży? jak do dzieci? jak do innych zwierząt? jedno treściwe zdanie na ten temat trzeba zamieścić za to tekst fajny pod względem lirycznym :p taki "pod łezkę" i plakacik fajny graficzne!
  21. [quote name='t_kasiek']ale super, ze Maksiu czyje sie jak u siebie w domku :)[/quote] bo on jest w swoim domu :loveu:
  22. [quote name='mar.gajko']Dzwoniłaś??? Czy jeszcze wytrzymujesz? Co tam?[/quote] nie wytrzymałam, zadzwoniłam! jeszcze wczoraj wieczorkiem :roll: Nie płakał za mną. Nic a nic. I w nocy też nie wył. Zdrajca! A jak wyjeżdżałam stamtąd to pod bramą stał minutę, nie dłużej. Zdrajca jak nic!!! I jest już chyba przeżaty. Rano nie chce miedniczki z jedzeniem. Wieczorem owszem, łaskawie skonsumował. Faforyzuje starszego syna, od samego początku. Młodszym próbuje troche porządzić, ale nie jest to groźne. Wczoraj został pierwszy raz sam. Po powrocie starszego syna szalał z radości. Na Panią strzelił focha. Odobraził się po jedzonku. Chóralnie twierdzą, że wygląda na równie szczęśliwego psa jak oni przy nim.
  23. o jeżykuuuuu:crazyeye: a sio mi stąd z gargulcami :mad: Ciapek zasadniczo urodę posiada. Szczególną i wysublimowaną. W końcu obrazy Picasso też nie do wszystkich przemawiają. Ale porównywać Ciapeczka z gargulcem :diabloti: On miły jest. Buziaki daje. A, że wygląda jak nieopierzony karaluszek to drobny szczegół, nie wart podkreślania. I ciotki dogomanki - Wy tu szukać zalet Ciapkowych i brać się za szukanie domu, a nie obrabiać ciapkowy ogon :mad:
×
×
  • Create New...