Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Ej no :evil: Czemu wam się otwiera ten link a mnie nie? :puppydog: Może wy po prostu jesteście tam zarejestrowane? Bo mnie pojawia sie strona logowania :-? [b]Ka-ka[/b] a o jaki topik chodzi i w jakim dziale? Pójdę se tam na piechotę... :roll: Aaaaa, no i oczywiście trzymam wszystkie możliwe kciuki! :thumbs:
  2. Mięso z ryzem i warzywami, to chyba tak, czy inaczej skisnie a nie zgnije? Ja to chyba mam kiepskiego nosa :-? :wink:
  3. [b]Carr[/b], wkleiłabys dla odmiany coś brzydkiego, bo to az głupio ciągle pisać, że sliczne, piekne, słodkie i cudowne :iloveyou:
  4. Niestety nie mam dostępu :(
  5. No własnie, jak to jest? Nadpsute mięso jest ok, to wiem. Moje psy wcinają je, az im sie uszy trzęsą :fadein: Ale jak ugotuję mięso z ryżem i warzywami i to się nadpsuje, to ja to i tak mogę dac psu? Nie zaszkodzi mu? Bo teraz to ja takie jedzenie wyrzucam, nawet okolicznym bezdomnym psiakom, które dokarmiam go nie daję...
  6. Daga, u mnie tak samo - nie ma sensu Sabinie takich śliczności kupować :lol:
  7. No bo reds to takie babskie piwo. A jak je pije facet, to pedalskie 8) A ogonek faktycznie precelkowaty :fadein: BTW, czy wzorzec rotków precyzuje już sposób noszenia długiego ogona?
  8. O boziu, jaka klucha cudna :angel: Ale wiesz co Ka-ka... :roll: Rotta - killera pedalskim piwem poić? :roll: Wstyd... :roll:
  9. [b]Gosiu,[/b] awatarek tak samo widoczny, jak wcześniej :wink: Przynajmniej dla mnie. Ale mną sie nie przejmuj, bo ja jestem zaawansowany krótkowidz, a soczewki nieco mam przenoszone :wink: Zresztą to nie chodzi o kolor psa, tylko o to, ze on jest taki puchaty i w dośc niecodziennej pozie. Gdybyś przefarbowała pudla ze zdjęcia na biało, to też zastanawiałabym się co to :o :wink: Swoją drogą - przefajne zdjęcie :D
  10. Kurczę, sama bym go wzięła tymczasowo, żeby się przekonac jakie te asty naprawdę są. Ale niestety w najbliższym czasie będe miala mały zawrót głowy ze swoją Sabiną, więc nie da rady... Poza tym wydaje mi sie, że pies mógł sie po prostu zgubić, skoro nie jest zaniedbany... Swoją drogą wy to macie szczęście :wink:
  11. asher

    LEONBERGERY ADY

    Kurczę, co z tymi leosiami? Cały czas czytam o jakims leonbergerze w schronisku :( Ta rasa chyba powoli staje sie coraz bardziej modna, więc takch przypadków będzie pewnie coraz więcej... Strach się bac :(
  12. Katerinas, skontaktuj się może z doddy, albo Blairą (pisowni tego drugiego nicka nie jestem pewna, ale znajdziesz ją na pewno w dziale bulowatych)... I koniecznie napisz o nim w dziale terierów typu bull! Blaira zajmuje się adopcjami bulowatych, prowadzi ich stronę adopcyjną, myślę, że znajdzie kogoś, kto zapewni mu chćby tymczasową opiekę... Znalazłam: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=profile&mode=viewprofile&u=2501]profil blairy[/url] [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=profile&mode=viewprofile&u=1030]profil doddy[/url] W razie czego służę telefonem do doddy.
  13. [quote name='dbsst']widze kanalkowe znajome tereny ;)[/quote] Macie nad kanałkiem skały, palmy i wielbłądy? :o Fiu, fiuuu... Chyba zacznę jeździć do was na spacery 8)
  14. asher

    LEONBERGERY ADY

    Wypatrzyłam kolejnego leosiowatego psa :roll: Ma na imię Dama, można wejśc w jej opis ze strony głównej klikając w imię. To suka. [quote]Ma nr 880/05, wybieg 208 Informacje u wolontariusza: [email][email protected][/email] tel.602-18-45-73 [/quote] Nie jestem pewna, czy nie ma tematu o Damie na Psach w potrzebie? Gdzies czytałam o jakimś leosiu z Palucha...
  15. Ja juz pisałam, że sliczny, ale co tam, napisze jeszcze raz :lol: Śliiiiczny :iloveyou: A na ciasteczko w twoich ustach patrzy takim wzrokiem, że ja bym chyba głowe w piasek schowała :lol:
  16. [b]Gośka[/b] mam takie niesmiałe pytanie :oops: Co Ty masz w awatarze? Że jest to cos pudlowego, to ja wiem. Ale czy to jeden pudel, dwa pudle, kłębowisko pudli...? :hmmmm: :niewiem: :oops: :lol:
  17. Na razie znieczulam się rumem :lol: :oops: Działa wybornie, ale obawiam się że jak tak dalej pójdzie, to wakacje spędze na obozie AA :oops:
  18. Buuuu, tyle bulków na raz a mnie nie było :cry: Może na wrzesień w końcu się załapię...
  19. asher

    LEONBERGERY ADY

    Ano... W czwartek :roll: Nie wiem, jak wytrzymam do tego czasu, nie lądując po wszystkim w AA :oops: :roll:
  20. asher

    LEONBERGERY ADY

    Adda, słonko, ja się dziś trochę rumem znieczuliłam, więc jako tako funkcjonuję :roll: Obawiam się, że w przyszłym tygodniu będe odchodziła od zmysłów, a rum podczas opieki nad psem po operacji jest chyba średnio wskazany :wink:
  21. No jasne! Bo wyobraź sobie, jak biedny spanikowany człowiek stawia trzeci płót, potem czwarty i tak w nieskończoność... :roll: Aż w końcu cała kula ziemska opasana jest płotami i to na dodatek agresywnymi :roll: [b]Katerinas[/b] ty może lepiej wymień ten swój płot... Upewnij sie tylko, że z psychiką kolejnego płotu jest wszystko ok... :roll:
  22. asher

    LEONBERGERY ADY

    Ta kwarantanna to chyba juz powinna mu się kończyć... Mam nadzieję, że Ka-ka czegoś się dowie, ale tak jak isałam - w przyszłym tygodniu na wszelki wypadek jej o tym przypomnij, bo ja moge nie pamiętać...
  23. [quote name='Alicjarydzewska']Kurcze ale macie fajnie :wink: .Ozzy zazwyczaj załatwia sie w takiej wysokiej trawie ze tylko po lince można trafić na psa , albo na nasypie kolejowym :o .No i szukaj tam koopy :roll: Największe szanse mają ci co schodza z nasypu by na skróty przejść przez tory /po prostu sa szybciorkiem na dole :lol: /a to przecież niebezpieczne.[/quote] Na nasypie nie sprzątaj. Jak taki jeden z drugim przełażąc przez tory wdepnie w psie goowno, to może mu się odechce tej drogi... Jak widac psia kupa może miec też rolę wychowawczą :evilbat: :wink:
  24. [quote name='adda'][quote name='asher']Bo z płotami to nidgy nic nie wiadomo Może się taki z nienacka rzucić na niewinnego przejeżdżającego obok człowieka i klops... :-? [/quote] Święte słowa :lol: [/quote] No ba! Kłopot tylko w odpowiednim zabezpieczeniu takiego niebezpiecznego płotu... Oczywistym jest, że kolejny płot nie spełni swojego zadania, a nawet wręcz przeciwnie - może się identycznie zbiesić, bo wiadomo, że płoty uczą się głównie poprzez naśladownictwo... I biedny człowiek zamiast jednego agresywnego płotu ma dwa agresywne płoty :roll:
×
×
  • Create New...