Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='malawaszka']Dobranoc [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Pogrzeb.gif[/img][/quote]Dzieńdobry :evil: W nawyk mi weszło wsawanie o piątej rano, ide się powiesić :bigcry: A Bolutek naprawdę zarósł :o :iloveyou: No i Luna z tą swoją minką łobuzicy :lol: Nic się nie zmieniła :lol:
  2. asher

    Chruma

    Myśmy mieli podobne, z takiego specjalnego plastiku i też z grzybkiem. Niestety pierwsze się obraziło i uciekło w nieznanym kierunku, a drugie zostało pożarte :roll: Następnego nie kupowałam, bo moje burki już za stare na takie harce :wink:
  3. Ka-ka, no co ty, przeciez ja żartowałam!!! :lol: Ja też miałam kiedyś podobne zdarzenie do tego w weimarem :roll: Tyle, że u nas była to pointerka no i niestety Sabina jej manto spuściła (a raczej usiłowała, bo pointerka zwiała, co gorsza Saba pognała za nią :x ). Jak już swoją psicę dopadłam, to myslałam, że ją ze skóry obedrę, a wasciciel pointerki obedrze ze skóry mnie, a on... mi podziekował :o Bo niby dzieki temu, że ją Saba pogoniła, pointerka miałaby się nauczyć, że sie do obcych psów nie podchodzi :roll:
  4. [quote name='Ka-ka']ale ja mam nadzieję, że nagle nie zwala mi sie na głowy dzikie hordy metrowych burków[/quote]Burków :evil: ONków, a nie żadnych burków :evil: [quote name='Ka-ka'][b]asher[/b], a w jakich godzinkach można sie spowdziewać, że będziesz? kiedy dzwonić? bo ja, to tak różnie...ale grunt, że codziennie 8)[/quote]Raczej po południu. Bo do południa miziam dozia :D
  5. Ala, prawie trafiłąs, prawidłowe hasło brzmi "Maciek na prezydenta!" 8) :roll: 0X :evil: :-? :x :o :drinking: :drinking: :drinking:
  6. Agnes, spokojnie! Założysz Azie kołnierz, kubraczek pooperacyjny, kaganiec, przywiążesz ją do kaloryfera i będzie ok 8) :lol: A serio BĘDZIE DOBRZE!!! A teraz to ty się martw samą operacją, tym co bedzie po operacji będziesz się martwiła jak już będzie po :wink: [size=2]Czy wy też macie wrażenie, że mnie jakas dziwna składnia ostatnio wychodzi?[/size] :roll: :lol: :drinking:
  7. Nie no, za sterylkę to oczywiście stosunkowo duzo, ale ja ostatnio jakoś jestem przyzwyczajona do sum tego rzędu... :( Więc nie robia na mnie wrażenia :-? Też nie wiem, czy źle robisz nie robiąc badań, ale wiem na pewno, że dobrze byś zrobiła, gdybys je zrobiła... :wink:
  8. [quote name='Pysia']A po zabawie w jedzieniu przychodziła zdrajczyni mama Zmorka i myła je!! A im sie tak podobały futerka w zmiksowanym mięsku....[/quote]Eee tam, nie znasz się! One specjalnie się w miesku tarzały, żeby mamusi chciało się je wylizywać 8) A propos kilu kilogramów koopek.. Opiekuję się od kilku dni trzymiesięcznym doziem niemieckim. On wali większe koopki, niz moje dorosłe owczarki poniemieckie! :o To co będzie, jak dorosnie??? :smhair2: :lol:
  9. E tam, wcale nie tak dużo :wink: Spodziewalam się, że gdzieś z połowe więcej :wink: A serducho jej przed narkozą badasz? I krew?
  10. Chcem. Chociaz nie wiem po co :lol:
  11. [quote name='LAZY'][URL=http://imageshack.us][img]http://img95.imageshack.us/img95/641/tn1242bj.jpg[/img][/URL][/quote]Zatrudnianie nieletnich jest karalne :evil: :nono: Biedaczek, zagonili go do kopania rowów, kopał, aż padł :cry:
  12. A to cuś pośrodku pewnie specjalnie ucięłas bo charakterystyczne? :evil:
  13. Oj, tam, coś się wymyśli! Np: jest to praca dotycząca historii prasy POLSKIEJ, a jak wiadomo poslkim hymnem jest mazurek Dąbrowskiego... 8)
  14. Będzie dobrze! :kciuki: [size=1]BTW ile taka full opcja kosztuje?[/size]
  15. asher

    Chruma

    [b]Dag,[/b] alez ja się domyślam, że frisbee szpecjalne! Czy to aby nie jest to o nazwie Dog'o'cośtam? 8)
  16. Oooo, a może moją też by chcieli??? Poważna praca historyczna 8) :lol:
  17. Cos się długo robi...... Jeśli chodzi o Milusińskich, rozbraja mnie inteligencja bijąca ze spojrzenia pana pierwszego z lewej... Ale i tak nic nie jest w stanie przebić siły perswazji, jaką ma w oczach ta pani pierwsza z prawej :roflt: A tak w ogóle to nie idę głosować... Choćbym nie wiem jak się starała, to nie jestem w stanie wymyślić na kogo :roll: Pierwszy az w życiu sobie odpuszczam...
  18. [b]Waszka[/b], no nareszcie wróciłas do życia :multi: :buzi: Póki co to wieczorami proponuję zając się czymś przyjemnym. Może znaczki zbierasz, albo coś w tym stylu? :wink: Doradziłabym ---> :drinking: ale niestety istnieje niebezpieczeństwo, że się ubzdryngolisz na smutno :wink: No i mówię ci, napisz tę magisterkę :wink: :lol:
  19. Fajny, ale jednak wolę rude :wink: I najlepiej kudłate :wink: Ale dzięki za fotkę, jeszcze takiego nie widziałam...
  20. No toż ja wiem, że Gezio, ale z tego co napisałas wynikało, że własnie jemu bański proponujesz 8) No to się zdziwiłam :o :lol: :wink:
  21. O rany, chyba mi się tematy pomerdały :oops: Tutaj miała znaleźć się prośba o wklejenie zdjęcia czarnego maliniaka, a znalazło się to, co miało być watku kieleckich psów na "PwP" :oops: :oops: :oops:
  22. Nie no, za kogo ty mnie masz??? :lol: Tego, to ja sie domyśliłam. Nie wiem tylko,m czemu one się właśnie terqz pojawiły? Jakiś szczególny powód? I czy to już na stałe? BTW śliczne są, oko cieszą :fadein:
  23. [quote name='malawaszka'][quote name='Ka-ka']:placz: :placz: :placz; niech mnie ktoś zechce, bo ja też chcę mieć kiedyś takie cudeńkie foteczki ze ślubu :oops: [/quote] ehhh no właśnie :cry: Ka-ka a może jednak zmienimy orientację i Wind będzie miała okazję pierwszy raz zrobić sesję ślubną dwóm Pannom Młodym :lol: :wink:[/quote]To ja będe druhną :lol: Bo mam poprawne rozmiary - politycznie poprawne 8) :wink: :lol: Więc będę do takiego poprawnego politycznie ślubu pasowac :lol:
  24. [quote name='Alicjarydzewska']Gezunio , dobre jabłuszka były :wink: 8) Hanuś , może banieczki postawić :o[/quote]Odkąd to banieczki pomagają na sraczkę :o
×
×
  • Create New...