-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, a ile kaczek udało ci się zestrzelić? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher']Haniu, no to jutrzejsza raczej jesteś :lol: [/quote] [b] [color=red][size=6]WIEDZIAŁAM ! WIEEEEDZIAŁAM !!!! [/size] [/color] [/b]Ale jesteś DOSŁOWNA :evilbat: I teraz - nie dość, że skacowana - to jeszcze ROZCZAROWANA jestem :( [size=1]( Tą dosłownoscią. Asiu ? Co z Tobą ? )[/size][/quote]Boshe, znowu przeze mnie płaczesz :( Kurde, bo doła złapię :(
- 78403 replies
-
Jak to nikt nie ogląda? :evil: Szkalujesz nas! :evil:
- 78403 replies
-
Alu i po co te fotki wklejasz? Jeszcze kto pomyśli, że to galeria, alboco :lol:
- 78403 replies
-
A skąd wiesz? Może Aga umie pić? :lol:
-
Haniu, no to jutrzejsza raczej jesteś :lol: Debest, normalnie w myślach mic zytasz :o Własnie miałam cie o to niesmiało poprosić :lol: Kup kup kup!!! :modla:
- 78403 replies
-
Debest, ale mi smaka narobiłaś!!!!!!!!!!!!!!!!
- 78403 replies
-
No to wychodzi na to, że sperzentowałaś zięciu niesmaczny kocyk :-?
-
Łihaaaaaaaa :multi: Pociągiem jedziesz? Mam po ciebie wyjść na dworzec? :D
-
[quote name='Maga100'][quote name='asher'][quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc8.jpg[/img][/quote]No naprawdę, Maga :roll: Mogłas chyba kupić smaczniejszy kocyk? :roll:[/quote] Asher, przecież to kocyk od teściowej 8)[/quote]Ładnie, ładnie, Leon się ożenił, a ty nam nic nie powiedziałaś :-?
-
Łoooo, nie znam. Można je normalnie w sklepach kupić? A ile ma alkoholu? 8)
- 78403 replies
-
[quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc8.jpg[/img][/quote]No naprawdę, Maga :roll: Mogłas chyba kupić smaczniejszy kocyk? :roll:
-
[b]Em-ka[/b], jakbys jeszcze napisała w jakim mieście jest ten Jamnik, to już by było calkiem super :lol:
-
[b]Aga[/b], nie słuchaj Hani, nie daj się wpędzić w poczucie winy! Ona się mści za tę jarzębinę! :evilbat: Bo ona ABSOLUTNIE nie może przyjechać na spacer, a nie dlatego, że ty nie jedziesz :evilbat: [b]Anetta[/b], ty jestes pewna, że to owca? Bo mnie ten stworek wygląda na skrzyżowanie hipopotama z lwem :lol:
-
Haniu, przyznaj się, to ty tak ślicznie wymodelowałaś Gieziowi fafle, specjalnie do zdjęcia, prawda? :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='HankaRupczewska']Ten przepis w ubiegłym tygodniu podała mi Gosiek. Zrobiłam. Mniam, mniam !!! Alis - czy nie uważasz, że strasznie dzisiaj oprocentowana ta sobota ? :roll: :roll: :roll:[/quote]Haniu kochanie ale dziś jest PIĄTEK :oops: 8)[/quote]Hahahhaaaaaaaaaaa :cunao: :cunao: :cunao: Debest, co za pifko miodowe? :icon_roc:
- 78403 replies
-
Alu, a proporcje? A ta siostry naleweczka chyba wąśnie miodunka się nazywa :wink:
- 78403 replies
-
Nie robiłyśmy i poprosimy o przepisik :angel: Ja jutro wyciągnę od siostry przepis na naleweczkę. Podobno prosta: spirytus, miód i cytryny, tylko nie znam proporcji. Jak teraz zrobię, to na wiosenne spotkanie będzie jak znalazł 8)
- 78403 replies
-
No właśnie... A ja gdzies czytałam (na stronie jakiejś lecznicy wet), że senior ma własnie spore zapotrzebowanie na białko :niewiem:
-
ZBIERAM INFORMACJE NA TEMAT OBROŻY Z IMPULSEM ELEKTRYCZNYM
asher replied to westa's topic in Wychowanie
figek, ale jak kantar ma pomóc na nadmierne szczekanie? Pies musiałby być cały czas na smyczy. Westa, skoro twoja mama nie zamierza na psie oszczędzac, to niech po prostu pójdzie z psem do dobrego szkoleniowca. Kwota podobna. -
Carr, co zrobiłaś że mi sie zdjęcia błyskawicznie ładują? :o
-
[quote][img]http://img466.imageshack.us/img466/4032/ukuby4wj.jpg[/img][/quote]Alu, a tutaj to co fotografowałaś? :lol:
- 78403 replies
-
No co ty! Nie dla doznań smakowych wódę piję :lol:
- 78403 replies
-
A ja wódki nie zapijam :oops: Własnego ojca tym zszokowałam :lol:
- 78403 replies