Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. ŚŁiczne. Proszę o więcej :D A wybarwiaja się ogórki faktycznie niesamowicie :o Kazdy ma taki etap "siwizny"? :wink:
  2. Maga, :roflt: Koniecznie musimy iść na piwo bo chyba poziom zakręcenia mamy podobny :lol: Mnie tez się co i rusz takie idiotyzmy przytrafiają :roll: :lol: Wypijemy zdrowie tego pana, co cię z serwerowni wypuszczał :lol: BTW jest się gdzie piwa napic na tym waszym zadoopiu???
  3. Draczyn, normalnie będziesz mnie miała na sumieniu, jak się rozpłynę z zachwytu i nie zdołam pozbierac do kupy :wink: A jak sie układały relacje buldożków z ONami? Teraz to zupełnie niemożliwe, ale tak sobie marzę, że może kiedyś... Tylko jednak mam obawy, bo przeciez różnica rozmiaru ciała i temperamentu między owczarkiem, a buldożkiem jest znaczna...
  4. [quote name='Marta Chmielewska']Mówią, że ON są takie inteligentne. A co o za mądrość, skoro on ślepo wykonuje wyuczone polecenia.[/quote]To ty jakieś dziwne ONy znasz :roll: :lol: A fafik buldogokufy paskudny :P
  5. [quote name='malawaszka']MOŻE :evil: kiedyś karmiłam jabłkami takie goopie kozy i wszystko było super i milusio dopóki mi się te jabłka nie skończyły :evil: jak się skończyłe dostałam takiego bęcka w udo, że się poskładałam z bólu i miała mega siniora :evil:[/quote] Hahaha, jakie goopie??? Mądre!!! Nie bodly dopóki papu było :lol: Aga, wektorowy tyłeczek palce lizać :eating: 8)
  6. [quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][size=6][b]z lotu ptaka[/b][/size] 8) [img]http://img225.imageshack.us/img225/497/zlotuptaka5gn.jpg[/img] [/quote] Sikor mu fotke strzelił? :lol:[/quote] :roflt: Posikalam się :lol: :lol: :lol:
  7. haha, no własnie, kto by pomyślał :wink: Ja mam to szczęście, że owczarki, sztuk dwie, posiadam na własność (co prawda poniemieckie raczej niż niemieckie, ale co tam :wink: ), a buldożków chyba z pięć u mnie po osiedlu chodzi :angel: Więc mogę je od czasu do czasu po paskudnych ryjkach pomiziac :angel:
  8. Alu, teraz musisz wynagrodzić Ozzemu to straszne porzezycie na które go lekkomyślnie naraziłaś :lol: Wyciągaj zapasy z lodówki i najlepszą zastawę :lol:
  9. A moja mordulcowa Sabina biedną jaskółke zeżreć chciała :-? I pewne by zeżarła, gdyby mogła... :-?
  10. Ochchchcchhhhhhhhhhh :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
  11. [quote name='dbsst'][img]http://img388.imageshack.us/img388/58/j68si.jpg[/img] podobna mine mialam jak na te wypieki teraz patrzylam :oops: :roll: :fadein:[/quote]Też ci tak fafle zwisały? :lol:
  12. Skąd wiecie, że nie oczekuje? Zadał pytanie, dostał odpowiedź, przeczytał i sobie poszedł :wink:
  13. Hahaha, wiem coś o tym polu :lol: Moja babiczka pohażi spod Chrzanowa :lol:
  14. Haniu, błaaagam, nie dobijaj mnie pytaniami o pracę magisterską :modla: :lol: Mam jej serdecznie dość. temat jest historyczny, wprawdzie niejekieś zamierzchłe czasy, a międzywojnie, ale ja z historia wzięłam rozwód ładnych kilka lat temu i kompletnie nic nie pamiętam, wszystkiego muszę się uczyć od początku :-? A nie wpadło do mojego głupiego łba, żeby sobie temat zmienić, zresztą nie mam pomysłu :roll: A nie mogię to chyba po warszawsku? :lol:
  15. Pagajki oba mają się nie martwić na zapas :buzi: To, że choroba jest nieuleczalna nie oznacza przeciez, że z Pagajem od razu będzie bardzo źle. Psy chore na nerki przy odpowiednim traktowaniu też mogą się cieszyć życiem! Więc uszy do góry! :kciuki:
  16. [quote name='Vectra']nocą zagryzają?? ojej to już się zaczynam bać :D do tej pory to nocą kot miał mnie zagryść , ale jakaś widać podruba z kota jej a jak z pitką w jakąś spółke wejdą :o aż strach pomyśleć.To już wiem czemu moja Lalka ostatnimi czasu do łóżka nam się ładuje i to pod kołdre i daję nam na dobranoc całuski.Trenuje przez atakiem?? :lol:[/quote]Robi rozpoznanie terenu :lol:
  17. [quote name='Alicjarydzewska']Asher ale ja naprawdę tych fotek nie widziałam 8) [/quote]Wklejałam? :oops: Mnie też ten power wyskakuje :-?
  18. Mała poprawka, Saba zadowolona, a Booie ciężko zestrsowany, że się do niego babszyl śmie przytulac :lol: [size=2]Wy też macie teraz problemy z Dogo?[/size] :x
  19. [quote name='klaraveritas']Albo gdy mnie liżą: to nie objaw miłości lecz początkowa faza konsumpcji Pańci... [/quote]O matko :o Czyli jesteś wstępnie nadtrawiona :shock:
  20. Ale teraz już jest jakby lepiej :wink: Boorki [rzebywaja non stop razem od połowy sierpnia, czyli już ponad trzy miesiące. Miłość gorąca to to nie jest, ale od jakiegos czasu potrafią nawet jednoczesnie trzymać w gębie tego samego patyka :wink: Sabina jest generalnie serdeczna, tylko Bugajski to taki niedotykalski chłodny gość :roll: :wink:
  21. Smutno sie zrobiło... :( No to, żeby zmienić ten nieprzyjemny temat... Trochę lipcowych boorków :wink: [size=2]Jesli któreś juz wstawiałam, to proszę o wybaczenie (ale skoro ja nie pamietam, to wy chyba tym bardziej, więc się rozgrzeszam sama :wink: )[/size] [b]Cykl "Z lotu ptaka"[/b] :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img308.imageshack.us/img308/4135/mobraz0986eq.jpg[/img][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][img]http://img144.imageshack.us/img144/5158/mobraz0992mo.jpg[/img][/URL] [b]I seria "Razem, ale jakby osobno"[/b] :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/9511/mobraz0889ms.jpg[/img][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/2968/mobraz0872vk.jpg[/img][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/20/mobraz0860kn.jpg[/img][/URL] Ale było ciepło i słonecznie, prawda? A dziś Warszawa szara i zadeszczona. Ale ja i tak kocham jesień. Taką też :D
  22. Waszka? :o Czy to za kare Luna siedziałą w szafie? To miało być odseparowanie od stada? :o :shake:
  23. Haniu, poważnie? :D :D :D Super by było, gdybyś przyjechała do Warszawy! Mieszkanie mam duże, łóżka cztery, jesy gdzie spać :D
  24. Trzymam kciuki i uwazam, że słusznie robisz! Psu nie zaszkodzisz, a spróbować zawsze warto! :kciuki:
×
×
  • Create New...