Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Te Manie to jednak coś w sobie mają :iloveyou: (BTW, od jakiego imienia to zdrobnienie? Od Maryny? :hmmmm: )
  2. [quote name='Maga100'][quote name='asher']Ja nie rozumiem, czemu ty się moich boorków czepiasz :evil: :evil: :evil: Dołki kopią, jak każdy normalny pies, śpią na kanapach, jak każdy normalny pies... :niewiem:[/quote] ja się nie czepiam, ja się zakochałam w twoich dziwolągach, ja bym chciała takie dwa dziwoloągi :angel: :angel: 8)[/quote]Hahaha, kochana, nie sądź po pozorach :evilbat: Bolutek lekoman :o :roflt:
  3. Co prawda jeszcz enie nadrobiłam wszystkiego ale za 600 stronę łaskawie moge się napić :drinking: :BIG: :drinking: :lol:
  4. Alu, w kwestii waszego przyjazdu - propouję miejscówkę u mnie. Ma ona tę zaletę, że pomiescimy się wszystkie, więc mozna imprezkę robić :D A kiedy przyjeżdżacie? Czy aby nie na grudniową wystawę w Nowym Dworze? :hmmmm: Jeśli tak, to najwyżej wyślę boorki na weekend do rodziców :wink:
  5. [quote name='HankaRupczewska']Moje kochane poetki :angel: - mam dla Was zagadkę :roll: [b][color=red][size=6]CO TO JEST ???[/size][/color][/b] [img]http://img331.imageshack.us/img331/802/0012005111223017sr.jpg[/img][/quote]Nietoperz zdierający skalp z kościotrupa... :o
  6. Ech, będzie, co będzie... Sabina ma się dobrze, jest rozbrykana, wesoła, ma wilczy apetyt, ma chęć spuszczać bęcki sukom, gania jak wariatka za ptakami, kopie doły jak górnik przodkowy, z pasją poluje na koty, sępi, w kilkanascie minut utylizuje nowe zabawki, kłóci się z Bugajskim, lata za piłką... Więc póki co jest ok :wink: Wiecie, gdy ją po raz pierwszy zobaczyłam, to byłam pewna, że to już zgrzybiała staruszka... Siwy pyszczek, to ucho klapniete (psom na starośc czasem uszy klapią), chuda, brudna... Myślałam, że ma z 10 lat co najmniej. Nie nastawiałam się na długie szczęsliwe życie razem, myślałam, że dwa lata to max... W grudniu miną trzy lata odkąd Sabina jest u mnie, więc i tak los mi spłatał miłego psikusa... :D Cieszę się tym co mam, na doły jeszcze przyjdzie czas... Ale na jakąs konsultację na pewno pójdziemy, Trzeba usunąc tego małego guzka, którego ma przy ogonie. Teraz jest malutki, więc powinno sie obyć bez narkozy. I choć weterynarz kazał czekac, to ja uważam, że nie ma na co :roll: Jeśłi zacznie rosnąć, to oznacza, że jest złośliwy, a jak jest złośliwy to daje przerzuty, a jak daje przerzuty, to trzeba to usunąć jak najszybciej. Ergo: zmieniam weterynarza :-? [b]Haniu[/b], wiesz moze co to za dziwo: [i]pilomatricoma malignum[/i]?
  7. [quote name='dbsst']Hania Hania co pomiescie ciagle gania :angel:[/quote]Bo biedna z rana do pracy zaiwania :lol: [b]Haniu[/b], sliczności :klacz:
  8. Czekanie. To się leczy tylko chirurgicznie. Jeśli do tej pory nowotwór nie przerzucił się w głąb organizmu i jesli wet usunął wszystko co trzeba, to powino być dobrze... Najgorsze jest to, że przez niedbalstwo weterynarza guz siedział w Sabinie dość długo :( No i jest to paskudztwo, które daje niewidoczne gołym okiem mikroprzerzuty do okolicznej tkanki. Co prawda guzy wycina się z marginesem bezpieczeństwa, czyli z kawałkiem zdrowej na oko tkanki, ale zawsze mikroprzerzut mógł polecieć milimetr dalej :( Za dwa miesiące robimy kontrolne RTG płuc i badania krwi. Jeśli będzie ok, to kontrola za pół roku, potem coraz rzadziej... No i mam dokładnie sprawdzać, czy się w pobliżu inne guzy nie robią. Chyba się umówię z wetem, do którego chodzi Flaire, niech Sabinę dokładnie obmaca... Tak na wszelki wypadek... No i jeszcze ten guz z żeber - najprawdopodobniej to tez jest złośliwe, ale własnie przeczxytałam w necie, że nowotwory powstające z mieszków włosowych nawet jeśli są złośliwe, raczej nie dają przerzutów... A dziwoląg wycałowany ze wszystkich (no, prawie :wink: ) stron. Dzięki :buzi:
  9. Odebrałam wyniki histopatologii. Nie jest dobrze :( Kurde, a taką miałam nadzieję, że guzy okażą się niezłośliwe :( Guz sutka - mieszany, rako - mięsak, czy jakoś tak. Paskudztwo :( A to wycięte z żeber to jest jakiś nowotwór związany z mieszkami włosowymi, ale lekarz nie wie dokładnie co to, a w książce nie mógł znaleźć, mam dzwonić w czwartek... :roll: :-? :( :( :( Do dupy to wszystko :(
  10. Jednym słowem egoistka z tej Rupczewskiej :-?
  11. Agnes, to które wkleiłas ty i to pierwszwe wklejone przez tajdzi mają ten sam adres URL, więc wychodzi na to, że to tot samo zdjęcie :wink:
  12. [size=7][color=orange][b]Hooop hooop, Haniu, gdzie jesteście?????[/b][/color][/size]
  13. Agga, podwójnie śliczne romantyczne :lol:
  14. W Trzebini na Awaryjnym jada się pieczone bez buraczka, koperku i smalcu, za to zawsze jest [b]i[/b] boczek [b]i[/b] kiełbaska 8)
  15. [quote name='Maga100'][quote name='asher'][b]Magaaaaaa!!!![/b], chodź i oglądaj! I niby to moje boorki są dziwolągi, tak? 8) :lol:[/quote] fakt, że Bolutek też dość ...ekh... nietypowy w swej pozycji, ale i tak uważam, że ty Asher masz większe dziwolągi :lol: :lol: [/quote]Ja nie rozumiem, czemu ty się moich boorków czepiasz :evil: :evil: :evil: Dołki kopią, jak każdy normalny pies, śpią na kanapach, jak każdy normalny pies... :niewiem:
  16. A ja nie wiem, które jest które. Ale to drugie wklejone przez Tajdzi jest na mój gust zdecydowanie za jasne, za duży kontrast (różnice między czarną, a rudawą sierścią na łebku modela), aż razi w oczy. Sierść na kufie wydaje się przez to jeszcze bardziej nieostra. Nienaturalnie to wygląda. Pierwsze the best :D
  17. [quote name='Maga100'][quote name='PIKA']Kobieto, jak jedziesz autkiem to wyskakujesz na trase Prymasa Tysiąclecia i [/quote] inaczej zwaną trasą toruńską, trasą na most grota tudzież trasą AK :wink:[/quote]Hahaha, cóż za orientacja w terenie :lol: Vectra, ty się Magi nie słuchaj, bo w Żyrardowie wylądujesz :lol: [b]PIKA[/b], jak to nie ma atrakcji? :evil: A Mućka??? A qnie???? A pełne szlamu śmierdzące bajoro??? Idę o zakład, że Leon się zakocha w tym miejscu!!!
  18. Alu, czy ta impreza u ciebie to się kiedyś skonczy? :o Chyba przestanę cię odwiedzać, nie moge non stop ubzdryngolona chodzić :roll: :drinking:
  19. Vectra, z Ursusa na Bielany chcesz jechać przez kabaty? :o :lol:
  20. Wciąż i tak was jest więcej :evilbat: Nas jest dwie plus trzy psy, a was jest trzy plus trzy psy :evilbat:
  21. Debe, zakładajcie ze Szpilą tę szkołę 8)
  22. [quote name='dbsst']ustalone Was jest wiecej z "Kabat" wiec Wy jedziecie do nas bo Wam bedzie razniej ;)[/quote]No ja wiem, że jestem duża baba, ale żeby od razu robić za tłum? :( Nas jest dwie (ze względu na moje rozmiary niech będzie dwie i pół), a was jest co najmniej trzy :evilbat:
  23. Uuuuu, za karę trzeba nadwornemu fotogafowi opróżnić barek :evilbat: :drinking:
  24. Maga jest w pracy :evil_lol:
×
×
  • Create New...