-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Ja nie mogę już wchodzić na galerie bo mnie ciągle boli brzuch i mam zajady :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] zajady to nie od galerii tylko od pomidorow 8)[/quote]A najlepsza na nie jest maśc cynkowa. Mocno przeterminowana. S[rawdziłam, polecam :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, opętało was? :hmmmm: To tłumaczyłoby twoje dziwne ostatnio zachowanie. Po prostu diabeł w ciebie wstąpił :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:o Akrobata :o
-
No dokładnie, z melancholii tylko dwa słowa są go zdolne wyrwać: micha i masz :lol:
-
[quote name='dbsst']chociaz moze sie jakos uda przegadac to systko i Ka-ka nigdy sie nie dowie o tym co tu mialo miejsce :evil_lol: [/quote]Ka-ka już wie :evilbat:
-
Nooo doobra, spytam.... SPytałam. Powiedział, żebym mu dała święty spokój, bo włąśnie ma doła :-? Więc nic z tego :roll: :lol:
-
[quote name='dbsst']spoko ze Szpila [b]Sępschooooo[/b]l zakladamy macie z Sabina u nas znizke ;) A Boogie nie chcial by nauczac tam tez ;)[/quote]Hihihi Boogie nie ma talentów pedagogicznych :lol:
-
[quote][img]http://img310.imageshack.us/img310/2363/dscf31819wa.jpg[/img][/quote]Jaka morderczo słodka mordka :iloveyou:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][quote name='Bila']Maga, a jak Leon zaczyna iśc w erotykę, to jeszcze w ogóle coś wie o Bożym świecie? Bo mój jak dorwie taką, której wlezie na tyły, a ona go nie zmiecie, to nic innego dla niego nie istnieje i wygląda jak stary satyr z lubieżno-obleśnym uśmieszkiem :lol: :lol: (fakt że już nie długo).[/quote] Bila, mój dopiero zaczyna poznawać tę część życia :-? Ma 11 miesięcy 8) W większości przypadków wystarcza jak ja na niego huknę, ale też nie zawsze :-?[/quote]Biedy Leon, przez mamacię tyrana będzie miał nerwice i zaburzenia funkcji seksualnych :evil: W takich romantycznych chwilach huczeć na niego :evil:
-
[quote][img]http://img451.imageshack.us/img451/7053/img4966o0jb.jpg[/img][/quote]Zasialiiii góóóraleeee żyyyytoooo, żyyyytooooo :lol:
-
[quote name='Maga100']szkoda tylko, że mieszkacie na zadoopiu :-? 8)[/quote][b]ha [size=6]ha[/size] [size=7]ha!!![/size][/b] Żałuj, że cię nie było :evil_lol:
-
Debe, ZAMORDUJĘ!!!!!! SWOIMI DZIWOLĄGAMI POSZCZUJĘ!!!!!! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol1.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/malzonka.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/w_pupe.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Biczowanie.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/kijem_grozi.gif[/img] Pika też się pewnie przyłączy [img]http://manu.dogomania.pl/emot/zolnierz2.gif[/img] I Ka-ka pewnie też [img]http://manu.dogomania.pl/emot/zdrajca.gif[/img] :evil_lol: :roflt:
-
[quote name='dbsst'][url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=1246487#1246487]nie mam odwagi skopiowac w orginale[/url] :scared:[/quote]O podła :evil: :evil: :evil: Tu to nie masz odwagi, hę? :evil: Zrobię to za Ciebie :evilbat: :evilbat: :evilbat: [quote name='dbsst']jak to sie mowi RAZ debe ŚMIERĆ [color=red]Ka-ka: czesc Asher widze ze masz cos pysznego[/color] [b]Asher: e tam odrazu pyszne[/b] [color=orange]Sabinka: mnie tam apetycznie to cos wyglada, cos ta moja pancia sciemnia[/color] [img]http://img327.imageshack.us/img327/7743/img5029o1uj.jpg[/img] [color=red]Ka-ka: oj Asher naparwde to pysznie wyglada[/color] [b]Asher: no mowie Ci ze wcale dobre nie jest a smakuje bo nie wypada mi wylac[/b] [img]http://img327.imageshack.us/img327/6729/img50320of.jpg[/img] [color=red]Ka-ka: jak nie jest takie dobre to daj sprowac[/color] [b]Asher: Ka-ka porozmawiajmy o czyms innym jestes monotematyczna[/b] [color=orange]Sabinka: ocho juz to widze jak mamcia wypusci ta buteleczke w inne rece :-? :roll: [/color] [img]http://img327.imageshack.us/img327/9586/img5030o2sr.jpg[/img] [b]Asher: a zreszta to jest moja buteleczka i narazie nie zamierzam jej pozyczac[/b] [color=red]Ka-ka: ale z Ciebie kolezanka[/color] [img]http://img327.imageshack.us/img327/8955/img50311av.jpg[/img] [b]Asher: ojej KA-ka ale Ty marudzisz[/b] 8) [color=red]KA-ka: ja marudze ja marudze obiecalas ze bedziemy sie tzrymac razem przeciw tym zoliborzankom i ze nam sie tu podobac nie bedzie a Ty teraz nie kcesz butelki pozyczyc[/color] [img]http://img264.imageshack.us/img264/3079/img50337tv.jpg[/img] [b]Asher: no dobra niech Ci bedzie.............ALE UPSSSS PUSTO JEST jak to sie moglo stac[/b] :roll: [size=1](moja kolejna ulubona fota)[/size] [img]http://img264.imageshack.us/img264/9099/img50538gt.jpg[/img] [color=red]Ka-ka: no nie wierze jak moglas wszystko sama wypic a co z nasz umowa!!!![/color] [img]http://img264.imageshack.us/img264/6969/img51040ha.jpg[/img] [b]Asher: oj Ka-ka nie roz z igly widly nie roz scen no prosze Cie[/b] [color=red]Ka-ka: phi[/color] [img]http://img264.imageshack.us/img264/4635/img51327db.jpg[/img] [b]Asher: spoko spoko ja tu mam jeszcze jedna magiczna buteleczke[/b] 8) [img]http://img264.imageshack.us/img264/6174/img52422va.jpg[/img] [b]Asher: i pamiataj moja droga kolezanko na mnie zawsze mozna polegac [/b] [img]http://img264.imageshack.us/img264/2631/img52435kt.jpg[/img] [b]Asher: tylko Ka-ka uwazaj bop to jest stranie mocne jak bedziesz smakowac to lepiej zakryj oczy[/b] [img]http://img264.imageshack.us/img264/559/img52492ny.jpg[/img] [color=red]Ka-ka: dobra zapamietam ale pospiesz sie i co tam jeszcze masz ;)[/color] [img]http://img264.imageshack.us/img264/7757/img52512wl.jpg[/img] [b]Asher: a nic takiego nic takiego[/b] [img]http://img264.imageshack.us/img264/9909/img53307lj.jpg[/img] [b]Asher: to tylko taki maly patyczek[/b]8) :evil: [img]http://img264.imageshack.us/img264/7215/img53297pb.jpg[/img][/quote]
-
llamrei, już to pisałam, ale powtórzę - podjęłaś cholernie trudną, ale słuszną decyzję! Na tym własnie polega miłość - pozwolić ukochanej istocie odejść :( I nie opuszczaj Dogomanii. Nic nam nie jesteś winna, ale Twoja pomoc na pewno niejdnej psiej biedzie się przyda. Trzymaj się cieplutko :buzi: (') A Hera biega sobie już zdrowa i znowu szczęsliwa...
-
Hahaha, Szpila sęp nad sępy :lol: Ja skądś to znam, Boogie nie gorszy, a Sabinie też niwiele brakuje :oops: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='malawaszka']a co masz w opisie Ozzulca??? ahhh szkoda, że nie byłam na tej wystawce :( gratuluję debiutu :drinking: :drinking: :drinking: :fadein:[/quote] ......prawidłowa wielkość i proporcje , bardzo mocna budowa , [b]przyjemne usposobienie[/b] , głowa duża , krótka szyja :oops: , bardzo dobry front , /i tu własnie coś co zaważyło na ocenie a nie wiem jak to rozumieć 8) /mierne kątowanie kończyn przez co akcje mało swobodne :-? Jeśli chodzi w tym o ruch / te akcje / to jak widać na fotach to było tam dość miejsca dla yorasków ale nie dla cielaczków 8) :lol:[/quote]Wiesz co Alu, ja myślę, że niezależnie od eksterieru (na którym się nie znam), to własnie to jedno jedno jest [b]naj naj najważniejsze!!!![/b] Ozzy, tak trzymać!!!! :thumbs:
- 78403 replies
-
ALu, gratulacje!!!! :klacz: Pierwsze koty za płoty :drinking: A z nieobecności na fortach jesteś oczywiście rozgrzeszona :D [quote][img]http://img421.imageshack.us/img421/1429/dscf31342pu.jpg[/img][/quote]Przepraszam, ale czy tak się Ozzy na ringu prezentował? :lol: :lol: :lol: :wink: [quote]to nastepnym razem wez Ozziyemu kokardeczke przewiaz jak bedzie ta pani sedziowac :wink: [/quote]I koniecznie wystaw go na ślicznej czerownej podusi w kształecie serduszka :roflt: :lol:
- 78403 replies
-
Niedawno napisałam tekst o sterylizacji i kastracji dla bulowatych. Jeśli chcecie i jeśli bulowaci nie będą mieli nic przeciwko to mogę wam udostępnić :wink:
-
Hahaha, Kamila, to o tych zdjęciach ci mowiłam :lol: Chodź do mojej galerii, knujemy tam pewnien plan 8)
-
[quote name='dbsst']ASHER mam jeszcze kilka zdjec i cudowna opowiesc do nich ale nie mam odwagi wstawic zanim sie nie zapytam JAKA DUZA MASZ JESZCZE CIERPLIWOSC DO mojej skromnej cichutkiej [size=1]osobki[/size] 8)[/quote]Niewielką :lol: Ale wstawiaj, gorzej już chyba być nie może :lol: [b]Vectra[/b], moja Sabina niestety suki ON lubi zjadac jeszcze bardziej, niż bokserki, więc licz się z tym, że Tesy przyjaźnie nie powita :( Najwyżej będzie na smyczy, ale czasem w gromadzie psów nie da się zapanowac nad wszystkim. Sabina nosi kaganiec (własnie z tego powodu), więc w razie czego skończy się na strachu. Ale wolę uprzedzić :wink: A Tesa na pewno nie znajdzie wspólnego języka z Bugajskim. On mówi swoim własnym, niepowtarzalnym językiem. Dziewczyny świadkami, że on jest jedyny w swoim rodzaju :lol:
-
Maga, w kościach czuję, że anetta się do nas przyłączy :evilbat:
-
Anetta, chodź do moejje galerii. Knujemy tam z Magą pewnien fantastyczny plan 8)
-
Iiii, to żadna nowina. Ale dopiero teraz jej fotki przysyła? :o
-
Dobra :laola: Jutro się namówimy 8)
-
[quote name='dbsst']a pozniej dziwna rzecz sie stala Maga poszla w jakies podejrzane miejsce nie bylo Jej troche a potem jak wyszla to miala szczesliwa mine i wygladala tak czyli juz po :evilbat: [img]http://img19.imageshack.us/img19/7663/img52787jx.jpg[/img][/quote] :o Maga, ty TAM byłaś z Leonem? :lol: