-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Maga, wiszę ci piwo 8) Debest też bym wisiała, gdyby nie to, że mnie tak bezecnie na forum szkaluje :evilbat:
-
No to powiedz, zołzo jedna!!!!!
-
Vectra, a czemu w końcu nie dotarłas na forty? I teklunia też chyba miała być...
- 78403 replies
-
Debest!!!!!! Pyza mi w gardle stanęła!!!! Przestań mnie torturować!!! :evil: :lol:
-
[b]Waszka[/b], ale ty się niemożliwa zrobiłaś!!! To chyba ta ilośc postów, pora cię zresetować 8) [b]Maga,[/b] przyjeżdżaj, przyjeżdżaj! Po pierwsze zrobisz na złość Waszce :evilbat: A po drugie weźmiesz namordnik dla Leona :wink:
-
[quote name='dbsst']ach zapomnialabym Leon aportujacy na komende :lol: [img]http://img451.imageshack.us/img451/5072/img52606il.jpg[/img] :evilbat:[/quote]Maga, on się mnie bardziej słucha, niż ciebie :lol:
-
Hahaha, Jaki czysty Prestonek :lol: A tak w ogóle, jakby kto miał ochotę, jutro jesteśmy z Kamilą umówione na 14 - tą na Kabatach. Koło Mućki 8)
-
No szczuły go, szczuły... Biedny Masaj, spaczyli mu charakter :cry:
-
Jakim cudem Poświata fociu Wektora z Warszawy? :o Jakiś cud - obiektyw??? :o
-
Ooooo, Debest się znalazła :angel:
-
ANo właśnie... Normalny samiec przestaje walczyć jak tylko przeciwnik się podda. Normalna suka nie zawsze, często walczą na śmierć i życie :-?
-
:o Trzy razy czytałam i dam sobie głowę uciąć, że tego Rzeszowa tam nie było :o Pora wymienic soczewki na nowe :lol:
-
llamrei, cokolwiek się jutro wydarzy - trzymaj się. Wiem, łatwo się pisze... Tak mi przykro. Brak słów :(
-
Też się mnie podobała :megagrin: I pyskówki Prestonowo - Leonowe też. Serio 8) Miło sobie popatrzeć na dwa normalne walczące ze sobą samce. Nir to co awantury wariatki Sabiny :roll: :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][img]http://img381.imageshack.us/img381/3084/e17kc.jpg[/img][/quote]Netoperek :lol: :lol: :lol:
-
Anetta, super, że się zjawiliście :D A imię ma Masaj rewelacyjnie dobrane, taki mały, że rawie go nie widać, a wojowniczy, że ho ho! :lol: Po namyśle doszłam do wniosku, że Kajunia i Bugajski są do siebie charakterologicznie bardzo podobni :wink:
-
Nie nie nie dziwolągi :( :( :( :wink:
-
Maga, takie piękne uczucie się zrodziło, telenowele brazylijskie przy tym wysiadają, a ty zakochanych od nudziarzy wyzywasz :( Gdzie twój romantyzm???
-
[quote name='malawaszka'][quote name='asher']Waszka, mhy wszyscy jesteśmy zdziwieni. Naprawdę :lol:[/quote] jajka jakbym chciała chociaz na chweilkę z Lu8ną do Was dołączyć - tylko ona by pewnie była 100 km od Waszych psów bo tam goopota jedna omija :roll: i hałasuje z daleka jak to ona odważna :lol:[/quote]100 kilometrów to mniej więcej w Radomiu wypada. I do Kielc stamtąd bliżej... :lol:
-
Waszka, zwróć też uwagę na nos. Rasowa jędza ze mnie :lol:
-
[quote name='malawaszka'][quote name='Maga100'][img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/for81.jpg[/img] [/b][/size][/quote] :o zawiesił się :o[/quote] :roflt: Na to wygląda :lol: Maga, co za dziwolągi??? :evil:
-
Ja protestuję!!! Giezio ładniej tańczy bugi ługi niż sam Boogajski :evil: Tak nie wypada :nono: I protestuję, bo to nie do pomyślenia, żeby w Płaszowie dziś taka ładna pogoda była, podczas gdy na fortach... Echhhh, życie jest niesprawiedliwe :roll: (Haniu, ptaszek w tej znanej przyśpiewce to przyleciał skąd? Z Płaszowa, czy z Łobzowa? :hmmmm: ) A po trzecie, nie wierzę, zmogliście wersalskiego :o
-
Waszka, mhy wszyscy jesteśmy zdziwieni. Naprawdę :lol:
-
Buhahahaha :roflt: Alu, no to polewaj!!! :lol:
- 78403 replies