Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. baboki kochane, lecę z psami na spacerek i potem spać. Jutro mam ostatni na studiach egzamin (nie mylić z magisterką :evilbat: ), więc się muszę wyspać :wink: Papa :hand:
  2. No to jak się pałacu nie boisz, to już nic w warszawie nie vędzie ci straszne :lol: Przyjeżdżaj!
  3. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher']Hahaha, ja mogę zrobić sałatkę śledziową i ciasto :lol:[/quote] Asia ? Ale nie zapomnisz dodać do sałatki śledziowej śledzi ? A do ciasta mąki ??? :lol:[/quote] :eviltong: Nie dość, że okrutna, to jeszcze złośliwa :cry:
  4. Dzięki Haniu. Już prawie wszystko wiem :lol: Jeszcze tylko jedno pytanko, co to znaczy prawnico - miłosny? Czyli, że zgodny z obecnie obowiązującą linią polityczną? :hmmmm:
  5. [quote name='malawaszka']dziewczę z prowincjii obawiam się wielkomiejskiego zamieszania :evilbat: :lol: [/quote]Boisz się, że zobaczysz pałac kultury i zemdlejesz z wrażenia? :lol:
  6. Hahaha, ja mogę zrobić sałatkę śledziową i ciasto :lol: Drinków mi mieszac nie trzeba, bo ja prosta dziewczyna i piwo spożywam :wink: Tylko chciałabym sie jeszcze dowiedzieć, czy ta impreza to na serio, czy z przymrużeniem oka? Bo mnie, tak jak Madze się wydaje, że hanai to tylko tak sobie gada :evil: A szkoda :( I jeśli na serio, to może ustalmy gdzie i kiedy :lol: Jeśłi w piatek, albo sobotę, to może być u mnie. Mam spore mieszkanie. Ale niestety zapraszam bez piesów :(
  7. Mnie bardzo :megagrin: Mam cztery dwu, a jak się uprzec to nawet trzyosobowe łózka, więc no problem :D Zapraszam :D
  8. Hahahahahaha :roflt: Niemożliwy jest ten Giezio :lol:
  9. [quote name='malawaszka'][quote name='Maga100']To już lepiej zapij się na śmierć :lol: I przyjemność będzie :lol:[/quote] że niby kto będzie miał tą przyjemność?? :evil:[/quote]No chyba ty? Nie? A serio, co ty sie tak wzbraniasz przed przyjazdem do Warszawy? Tyle razy zapraszamy, a ty nie i nie :( Jakby ta Warszawa na jakimś końcu świata była...
  10. Alu, ty nie bądź taka onieśmielona, tylko bierz Alę pod pachę i przybywajcie :D
  11. [quote name='aga1215'][quote name='HankaRupczewska'][img]http://img393.imageshack.us/img393/6844/m316bu.jpg[/img][/quote] ale fajnie trzyma łapy - boski Giezianty[img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/19.gif[/img][/quote]Właśnie. Giezio po turecku tu siedzi? :o :lol:
  12. Waszka, nie rzucaj się od pociąg!!! Ty wiesz, jaki to stres dla biednego maszynisty? :( I w ogóle się nigdzie nie rzucaj :(
  13. To ja mam propozycję, żeby kazda z was na jakiś czas porzuciła swoje stado i możemy sobie u mnie urządzić mini dogomaniacką imprezkę 8)
  14. Waszka, ale chaupa :o Piekna będzie :D A ten wieniec, to sie przypadkiem nie nazywa wiecha? :lol: No i ponawiam pytanie, co to jest Magda M? :oops:
  15. [quote name='HankaRupczewska'][b][color=red]Aluś, a może byśmy pojechały do tej Warszawki ???[/color] [/b] Widziałaś , co sie dzieje w galerii Leona ?[/quote]Haniu, no jasne, że przyjeżdżajcie :laola:
  16. [quote name='malawaszka'][quote name='asher'][quote name='malawaszka']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :bigcry: :placz: :shock: :huh: :wallbash:[/quote]A co ci to? :o[/quote] to był mój krzyk rozpaczy, że mam do Was tak daleko :cry: i chyba nigdy sie nie zobaczymy :cry:[/quote]Rany, Waszka, zabrzmiało to tak, jakbys co najmniej pod pociąg zamierzała się rzucić :o Nie wiem, czy pamiętasz, ale do Warszawy z Dąbrowy jedzie się 2 godziny i 40 minut 8) To jest daleko??? :lol: Haniu, założe się, że stado sobie bez ciebie poradzi. Powinnaś im raz na jakiś czas pozowlić od siebie odpocząć 8) Maga, mieszkałam dokąłdnie przy Żeromskiego 4E. To blok przy skrzyżowaniu z Podczaszyńskiego, tam, gdzie poczta :wink:
  17. [quote name='malawaszka']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :bigcry: :placz: :shock: :huh: :wallbash:[/quote]A co ci to? :o
  18. [quote name='HankaRupczewska']Ja już rozpoczęłam proces transformacji ... I już NIGDY nie będę :drinking:[/quote]Acha 8) Akurat 8) :lol: :drinking:
  19. [quote name='Alicjarydzewska']A mnie się [b][color=red]13[/color][/b]z czymś innym kojarzy , odległe to czsy , historia że tak powiem 8) :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]Może Maga właśnie dlatego wybrała trzynastą? :lol: Ona woła "komuno wróć!", to i nawyki ma chyba wpojone :lol: [b]Haniu[/b], ja całkiem serio mówię - przyjeżdżaj :angel: Pociągi kursują często, jada szybciutko, zatrzymać możesz się na przykład u mnie, mieszkanie mam spore, łózka cztery, psy lubią gości... No same plusy :D
  20. [quote name='Maga100']Tak jak Rondo Babka, które już podobno nie jest Babka, ale nawet nie wiem jak jest :-?[/quote]Zgrupowania Armii Krajowej "Radosław". W skrócie Radosława 8) Nie cała Warszawa jest taka zła :wink: Szkoda, że aparata nie mam, bo pokazałabym wam moją Warszawę... Choć fakt, klimat już pewnie nie ten... Eklektycznie, anonimowo, konsumpcyjnie... Mieszkam w stolicy już prawie 10 lat, a tylko gdzieniegdzie czuję się jak u siebie... Między innymi na Bielanach - mieszkałam przy Żeromskiego :wink:
  21. [quote name='Maga100']we mnie się włączył duch organizatora :lol: (ale jak coś nie wyjdzie to nie moja wina - zastrzegam sobie :evilbat: ) proponuję co by Asher przyjechała z Kaką, a z przystanku odebrała ich Pika, która mieszka pod fortami, a ja zmówię się z Dbsst i dojedziemy 8) Reszta towarzystwa niech się stawi na fortach lub dołączy do którejś grupy 8) :lol: Czy mogę już ogłosić [b][size=6]godzinę Zero na sobote 13.00???[/size][/b] :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote] Jak dla mnie możesz. A organizacja :o W szoku jestem :o :lol: Tylko ten podział na grupy z koloniami letnimi mi sie kojarzy. Każda grupa była jakoś oznaczona, transparent niosła ze swoją nazwą na ten przykład :lol:
  22. [b]Haniu[/b], to wsiadaj w pociąg i przyjeżdżaj :D [b]Dbsst[/b], ja się nie o siebie martwię, tylko o Pikę, która przeze mnie będzie musiała kawał drogi nadrabiać... :oops:
  23. Haniu, ty jesteś warszawianka? :o A pytałam nie Magę, tylko tak ogólnie 8)
  24. PIKA wyrusza od przystanku na którym ląduje asher :lol: ------ Kurczę. zerknęłam na mapę na Panoramie Firm. Jeśli forty to jest taki zielony placek przy ul. Maczka, to od 520 to chyba spory kawałek? Nic więcej oprócz 122 tam nie jeździ?
×
×
  • Create New...