Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher']Haniu, no to jutrzejsza raczej jesteś :lol: [/quote] [b] [color=red][size=6]WIEDZIAŁAM ! WIEEEEDZIAŁAM !!!! [/size] [/color] [/b]Ale jesteś DOSŁOWNA :evilbat: I teraz - nie dość, że skacowana - to jeszcze ROZCZAROWANA jestem :( [size=1]( Tą dosłownoscią. Asiu ? Co z Tobą ? )[/size][/quote]Boshe, znowu przeze mnie płaczesz :( Kurde, bo doła złapię :(
  2. Alu i po co te fotki wklejasz? Jeszcze kto pomyśli, że to galeria, alboco :lol:
  3. A skąd wiesz? Może Aga umie pić? :lol:
  4. Haniu, no to jutrzejsza raczej jesteś :lol: Debest, normalnie w myślach mic zytasz :o Własnie miałam cie o to niesmiało poprosić :lol: Kup kup kup!!! :modla:
  5. No to wychodzi na to, że sperzentowałaś zięciu niesmaczny kocyk :-?
  6. Łihaaaaaaaa :multi: Pociągiem jedziesz? Mam po ciebie wyjść na dworzec? :D
  7. [quote name='Maga100'][quote name='asher'][quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc8.jpg[/img][/quote]No naprawdę, Maga :roll: Mogłas chyba kupić smaczniejszy kocyk? :roll:[/quote] Asher, przecież to kocyk od teściowej 8)[/quote]Ładnie, ładnie, Leon się ożenił, a ty nam nic nie powiedziałaś :-?
  8. Łoooo, nie znam. Można je normalnie w sklepach kupić? A ile ma alkoholu? 8)
  9. [quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc8.jpg[/img][/quote]No naprawdę, Maga :roll: Mogłas chyba kupić smaczniejszy kocyk? :roll:
  10. [b]Em-ka[/b], jakbys jeszcze napisała w jakim mieście jest ten Jamnik, to już by było calkiem super :lol:
  11. [b]Aga[/b], nie słuchaj Hani, nie daj się wpędzić w poczucie winy! Ona się mści za tę jarzębinę! :evilbat: Bo ona ABSOLUTNIE nie może przyjechać na spacer, a nie dlatego, że ty nie jedziesz :evilbat: [b]Anetta[/b], ty jestes pewna, że to owca? Bo mnie ten stworek wygląda na skrzyżowanie hipopotama z lwem :lol:
  12. Haniu, przyznaj się, to ty tak ślicznie wymodelowałaś Gieziowi fafle, specjalnie do zdjęcia, prawda? :lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='HankaRupczewska']Ten przepis w ubiegłym tygodniu podała mi Gosiek. Zrobiłam. Mniam, mniam !!! Alis - czy nie uważasz, że strasznie dzisiaj oprocentowana ta sobota ? :roll: :roll: :roll:[/quote]Haniu kochanie ale dziś jest PIĄTEK :oops: 8)[/quote]Hahahhaaaaaaaaaaa :cunao: :cunao: :cunao: Debest, co za pifko miodowe? :icon_roc:
  14. Alu, a proporcje? A ta siostry naleweczka chyba wąśnie miodunka się nazywa :wink:
  15. Nie robiłyśmy i poprosimy o przepisik :angel: Ja jutro wyciągnę od siostry przepis na naleweczkę. Podobno prosta: spirytus, miód i cytryny, tylko nie znam proporcji. Jak teraz zrobię, to na wiosenne spotkanie będzie jak znalazł 8)
  16. No właśnie... A ja gdzies czytałam (na stronie jakiejś lecznicy wet), że senior ma własnie spore zapotrzebowanie na białko :niewiem:
  17. figek, ale jak kantar ma pomóc na nadmierne szczekanie? Pies musiałby być cały czas na smyczy. Westa, skoro twoja mama nie zamierza na psie oszczędzac, to niech po prostu pójdzie z psem do dobrego szkoleniowca. Kwota podobna.
  18. Carr, co zrobiłaś że mi sie zdjęcia błyskawicznie ładują? :o
  19. [quote][img]http://img466.imageshack.us/img466/4032/ukuby4wj.jpg[/img][/quote]Alu, a tutaj to co fotografowałaś? :lol:
  20. A ja wódki nie zapijam :oops: Własnego ojca tym zszokowałam :lol:
×
×
  • Create New...