-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='PIKA']A ja nie mialam zaznaczonej subskrypcji na poprzednim doga a teraz mam nie wiadomo skąd i mi przyszlo milion powiadomień :-o:evil:[/quote]Wejdź w swój profil, bo możliwe, że opcja powiadamiania jest domyślna... Wtedy jak się gdzies wypowiesz, to ci automatyczniepowiadomienia przysyłają...
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']Juz pisze na dole tych meilów co przychodzą z powiadomieniami jest napisane czy chcesz dostwać subskrypcję a jeśli nie to masz kliknąc w link i w Twoim profilu (przechodzisz do niego takzę na dole jest napisik czy chcesz dostawć ) o matko jak to ciezko wytłumaczyć ....[/quote]Patka, ale wtedy w ogóle sie nie będzie powiadomień dostawać? Jeśli tak, to jest prostszy sposób - na górze nad topikiem masz "Narzędzia wątku" i tam wystarczy kliknąc "Unsubcribe..."... [B]Pika,[/B] smiej, się śmiej :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']he juz wiem jak wyłączyc powiadomienia :flasings:[/quote]Jaaaaak?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! :puppydog:
- 78403 replies
-
[quote name='Gosiek']:-o:-o:-o że co?[/quote]Gosiek, dopisałam ciąg dalszy, wczesniej się pomyliłam i zamiast podglądu wysłałam odpowiedź... :lol: A zauważyliście, ż enie ma wielokrotnych cytatów??? :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']ale tak na dzień dobry najpierw stłuc kolano a potem nie umieć nic znaleźć to wcale nie wesoło[/quote] Hehehe, mojego początku dnia to chyba nikt nie pobije :evilbat: Najpierw wypsikałam sie pod pachami pianką do włosów z woskiem. Trzeba było myć się raz jeszcze. Następnie wypsikałam sobie włosy dezodorantem, zamiast tą nieszczęsną pianką. Trzeba było ponownie myć włosy. Ale to jeszcze nic!!! Wychodze w końcu na mocno opóźniony spacer z boorkami, a tu jakaś zupełnie obca mi baba zamiast mnie wyminąć zatrzymuje sie tuz przy mnie, przykłada mi usta do ucha i szepcze konfidencjonalnie "Proszę pani, sandał pani dynda..." :-o :-o :-o Normalnie zbaraniałam... Okazało się, że mi się sandał do płaszcza rzepem przyczepił, czego oczywiście nie zauwazyłam wychodząc z domu :roll: I teraz jeszcze to forum :evil: Koszmarne!!!! Wcięło mi zapisane prywatne wiadomości, gdzie miałam przeróżne ważne dla mnie kontakty! Każdy jeden wątek, który śledziłam musze sobie ponownie zasubskrybować, a jest ich dobrze ponad dwieście!!! Te cholerne powiadomienia zapychają mi skrzynkę, bo przychodzą po każdej nowej odpowiedzi, a nie jak było wcześniej - po jednej i następne dopiero, jak odwiedzę dany wątek. Normalnie szlag mnie trafia!!!! :evil: [B]Gosiek[/B] a jak sobie zaznacze opcję subskrypcji bez powiadamiania na e-mail, to jak oni mnie będa powiadamiać??? Gołebia pocztowego mi wyślą???
- 78403 replies
-
[quote name='aga1215']Teraz jest jak Outlooku - jakiej poczty używacie???[/quote]Ja nie używam w ogóle klienta pocztowego bo mi się schrzanił... Ten rodzaj forum na szczeście trochę znam, bo identyczny jest np. owczarek.pl Ale cholernie go nie lubię... Na owczarku bywam rzadko, własnie dlatego, że mi sie nie podoba :roll:
-
A ja się gubię :( A najgorsze, że muszę przelecieć sie po wszystkich tematach, które subskrybowałam do tej pory, bo mi powiadomienia nie przychodzą :roll: A jest ich gdzies tak koło 250 :roll: W ogóle mi sie forum nie podoba, zauważyy scie, że nie ma juz tytułów za zdopbyte łapki? A były takie fajne... I ten wygląd - dla mnie beznadziejny i przedpotopowy... I jak się kurna dosatać do listy emotikonek, jak się zmienia własną wiadomość????
-
A bo nic tu do roboty nie mam :roll: Ale Waszka mi kabelek zakupiła ( :buzi: ), to może zacznę swoje boorki częściej odwiedzać :wink:
-
[quote name='aga1215'][quote name='HankaRupczewska'][quote name='aga1215'] u nas właśnie teraz jest tak [img]http://img227.imageshack.us/img227/8734/zamiec25aj.jpg[/img] chyba pora pożegnać się - forum idzie do konserwacji - czy się jeszcze zobaczymy :niewiem: :hmmmm: :niewiem: :o :roll: :drinking: :drinking: :drinking: [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/70.gif[/img] Dobrej Nocki :buzi:[/quote] [b]O, jak jest PIĘKNIE !!![/b][/quote] :evil: a rano przy łopacie to dopiero pięknie będzie :evil:[/quote]A od czego masz trawnikowego? 8)
-
[quote][img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/XII-15-1.jpg[/img][/quote] Buahahahaha, bez komentarza :lol: :lol: :lol:
-
No dobra, dobra, Waszka mi zakupiła kabelek, humor mi się poprawił, więc będę już miła :lol: Za nowy aparacik :drinking: :drinking: :drinking:
-
Greven, wysiliłam się dla ciebie :wink: Zofię Mrzewińską znajdziesz [url=http://www.dogomania.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=8752]tutaj[/url]
-
[quote][img]http://img365.imageshack.us/img365/3016/sese0144gn.jpg[/img][/quote]Słodziak :angel: :angel: :angel:
-
[quote][img]http://img123.imageshack.us/img123/287/kodak3795006hs.jpg[/img][/quote]Mina Bajana wyraźnie pokazuje co sądzi o byciu modelem... :evilbat: Mmbbaj, na waszym miejscu dobrze bym pilnowała nowego aparatu :evilbat: :wink:
-
[quote][img]http://img446.imageshack.us/img446/9943/i16je.jpg[/img][/quote] A kto to Maksio? :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='jo-jo']asher czyżbym widziałaCie dwa dni temu pod wieczorek przy dziurze ?;-)[/quote]Chiba tak, ale ja poznałam psa, a ciebie nie, więc sie nie odzywałam :wink: Poza tym byłam wkur...., bo pałetał się tam jeden taki kundel bury, który sie rzucał na oba moje psy :evilbat: W koncu się wszystkie trzy pogryzły (dobrze, że cała trójka w kagańcach, ale suka mi się strasznie podładowała, potem ciągle szukała zaczepki :-? )
-
[quote name='zadziorny'][quote name='asher']Alu, Nokia 6020 :roll:[/quote] [b]asher[/b] - w sprawie kabelka zajrzyj np. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75468204][u]tutaj[/u][/url]. Cena 13,43 zł :roll: 8) :lol:[/quote]Dzięki ci dobry człowieku!!! :modla: [b]Teraz prosba do innych dobrych ludzi! Kto jest zarejestrowany na allegro i mogłby mi to kupić???[/b] :modla: (kasę oczywiście zwracam :wink: )
-
[quote name='PIKA'][quote name='Maga100'][quote name='mmbbaj'] będzie serdecznie zapraszał swoją teściową na niedzielne obiadki, które Maga będzie gotowała [/quote] a wtedy P. Bóg w swej łaskawości powoła szybko leonową teściową do siebie :lol:[/quote] :o a co Ty za przypraw chcesz uzyć? :icon_roc: [size=7][b][color=red]Oświadczam, ze u Magi to od dzisiaj się nawet kawy nie napije ............ no chyba, że se sama swoja przyniose [/color][/b][/size][/quote]Eeee, wystarczy, że wszystko najpierw dasz Madze do sprobowania 8)
-
Zofia Mrzewińska jest na forum i ma nick złożony ze swojego nazwiska :wink:
-
Greven, te wnuczęta rozbawiły mnie do łez :lol: My kiedyś mieliśmy bardzo towarzyską sąsiadkę, wpadała kilka razy dziennie, niezapowiedziana, ot, otwierała sobie drzwi i wchodziła do naszego mieszkania :roll: Na szczęscie nie była wpływowa, a sposób na nia był bardzo prosty - wystarczyło zamykac drzwi :wink: Używanie dzwonka było chyba poniżej jej godności, bo kiedy sie okazywało, że drzwi zamknięte, to grzecznie szła do siebie, nawet nie próbowała pukac :lol: Ale jaką my zgryzotę mieliśmy, że może jesteśmy niekulturalni, gburowaci, nietowarzyscy :lol: Trzymam kciuki :kciuki:
-
[quote name='tajdzi']A oto świąteczne boorki Asher, nie przegonisz mnie? :oops: :roll: :drinking: [img]http://img208.imageshack.us/img208/9968/boogi3xv.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/4512/boorek21vg.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/2365/boorki34io.jpg[/img][/quote]Buahahaha, boskie :lol: Jak one w tych czapkach wyglądają :roflt: Sieroty moje kochane :cunao: No nie mogę :lol: :lol: :lol: Tajdzi, dzieki :drinking:
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher'] O matko Hanka, [b]natychmiast[/b] chlapnij sobie koniaku, albo absoluta, albo cokolwiek z procentami!!!!! [/quote] [b]Mam tylko tego syfa[/b] :roll: [img]http://img213.imageshack.us/img213/8741/z70wx.jpg[/img][/quote]Na taki syfiasty nastrój to i taki syf będzie dobry! :wink:
-
[quote name='HankaRupczewska'][b][color=red]Osoba I[/color] - Oooo, jestem chora... Stara ... I do tego nie grzeszę urodą... Aha, i jeszcze nie mam pieniędzy ! [/b]:cry: :cry: :cry: [b][color=red]Osoba II [/color] - Ha ! Jestem zdrowa jak koń ! Jestem młoda ! Piękna !!! I do tego mam KASIORĘ ! [/b] :multi::multi::multi: [b][color=red]Narrator [/color] - No, samo życie [/b] :roll: :roll: :roll:[/quote] O matko Hanka, [b]natychmiast[/b] chlapnij sobie koniaku, albo absoluta, albo cokolwiek z procentami!!!!! [b]mmbbaj[/b], niech no ja tylko Bajana wreszcie spotkam! Od razu poinstruuję go co i jak :evilbat:
-
[quote name='mmbbaj'][quote name='asher'][quote name='Alka']Leon może być dumny z takiej teściowej :D[/quote]Aleee wazelinaaa 8) :lol:[/quote] [b]Asher![/b] jaka wazelina? :o czy nie widzisz jak tu wszyscy kochają swoje teściowe??? :lol: A Leon jest dumny i będzie serdecznie zapraszał swoją teściową na niedzielne obiadki, które Maga będzie gotowała :angel: ...z radością :angel: :angel: :angel:[/quote]Taaaa.... I wszyscy żyli długo i szczęsliwie :lol:
-
[quote name='mmbbaj'][color=blue][b]A ja mam dzisiaj super humorek![/b][/color] :lol:[/quote]A kysz zmoro!!!!! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/biskup.gif[/img]