Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='daga10011']ja tez mam caly zamrazalnik pierogow:cool1: :lol:[/quote]Idziesz z nami na forty? 8) [quote name='daga10011']Maga- a co z mlodym nie tak????:oops:[/quote]Jak znam życie to pewnie wszystko ok, tylko Maga panikuje :roll: Jak zwykle zresztą :diabloti:
  2. No wlaśnie, fajne mają ceny, prawda? :multi: A zadowolona nie jestem, bo mi Sabina wczoraj po zmianie karmy utopiła przedpokój w rzygowinach :roll: NIGDY wczesniej nie zareagowała w ten sposób na zmianę karmy! Dzis już niby jest ok, ale jednak trochę się zraziłam :roll: No i psy robią brzydsze i częstsze kupy, niż na Purinie.
  3. Współczuję wam bardzo!!! :-( Ale z tego wszystkiego wynika, że lamblie to pestka, poradzicie sobie! :kciuki: Kliknąc musisz na napis Flaire, (czyli jej nick, psudonim), który znajduje się nad jej awatarem, czyli zdjęciem airedale teriera w czapce mikołaja ;) - oba i nick i awatar sa przy każdym poscie napisanym przez Flaire. Jak klikniesz, to pojawi się cała lista rzeczy, które możesz zrobić z Flaire ;)
  4. Alu, a tak w ogóle to zostajesz przy Purinie? Ja teraz kupiłam ProFormance, ale średnio jestem zadowolona, mimo, że karmię nią dopiero parę dni :shake: A znalazłam sklep, gdzie Purina L&R i z łososiem jest za niecałe 190 zł z dostawą w całym kraju gratis 8) karmydodomu.pl 8)
  5. Ociupinko, wyzdrowiej!!! :modla:
  6. [quote name='Maga100'][B]A ja mam nowe-stare pierogi wigilijne :cool1: Od teściowej, TZ przyniósł. :cool1: Podobno ma ich jeszcze cały zamrażalnik :cool1: [/B][/quote] :multi: :multi: :multi: Idziemy w ten weekend na forty? 8)
  7. Życiowe, Daga, życiowe! :lol: [quote name='Maga100'][B]To jak się schudnie to się ma ptaszka? Im więcej się schudnie, tym więcej ptaszków? :megagrin:[/B][/quote]Nie :shake: Jak się schudnie to ma się większe szanse na złapanie jakiegoś ptaszka 8) Ale przesadnie nie można schudnąc bo wtedy też nici z ptaszków. Trzeba znaleźć złoty środek. Rzekłabym złoty środek, który zadziała jak złota klatka na ptaszka...
  8. Alu, niestety rozczaruję cię. Nie posiadam swojego ptaszka :-( Ale nie ustaję w poszukiwaniach... Chyba nawet na poważnie zacznę się odchudzać :lol:
  9. Ufff, wczoraj Sabina zafundowała mi bezsenną noc... Wieczorem nie miała apetytu, nie zjadła drugiej porcji karmy, a w kilka godzin później pierwsza porcja karmy wylądowała partiami na podłodze w przedpokoju... Nawet trudno to nazwac wymiotami, po prostu się z niej lało :shake: Jeszcze nigdy nie zareagowała w ten sposób na zmianę karmy, a nie przychodzi mi do glowy żaden inny powód tej niedyzpozycji... :niewiem: Na szczęscie dziś jest już - tfu odpukać - ok. Apetyt wrócił, choć nie tak ogromny, jak był jeszcze przedwczoraj, wymiotów brak, kupy w normie. Bugajski całkiem ok, choć złatwia się na każdym spacerze i kupy są dużo jasniejsze, niż po samej Purinie z łososiem. Zastanawia mnie jedna rzecz, karma ma dośc mocny... grzybowy zapach. Czy tak właśnie pownien pachnieć PF Senior?
  10. Kliknij na nick osoby do której chcesz wysłac PW, otworzy ci się całe menu. Trzymam kciuki za sunię, kurczę, aż sobie nie umiem wyobrazić jaką gehennę przechodzicie... :kciuki:
  11. asher

    Sterylka

    [B]Cortina, nie łam się!!![/B] Ja przezyłam trzy operacje Sabiny, jedna po drugiej właściwie. Ty tez dasz radę!!! A za parę dni będzie cię krew zalewac, bo tu na szwy trzeba uważać, a sukę energia rozpiera... 8)
  12. Sabina tfu odpukac nieźle, ja po całonocnym lataniu ze ściera nieco gorzej :roll: A poza tym nie miała baba kłopotu, to se zainstalowała Avasta :roll: Dzis myslałam, że faktycznie coś mi porządnie system nadżarło, bo w ogóle na żadną stronę www nie mogłam wejść. A okazało się, że po prostu sobie [U]wszystko[/U] zablokowałam :roll: A że kompa musze przeinstalowac to ja wiem od dawna... Tylko jakos zebrać sie nie mogę, bo informatyka mam w Radomiu, a to się wiąże z tygodniowym brakiem komputera :placz: No i sama sobie muszę pozapisywać wszystko z twardego dysku, bo chłopak robi mi to z czystej uprzejmości i za friko, więc nie wypada jeszcze mu roboty dowalać... A o Avascie to ja się od wczoraj samych dobrych rzeczy nasłuchałam. Nie tylko trojany mi wykrył. Dużo syfu wykrył, ale tylko trojany brzmią dla mnie jako tako znajomo, reszta to nie wiem, co było, więc nie pisałam :lol: [B]Waszko[/B], dostałam odpowiedź od tych od kabelka, ale ni w zab nie rozumiem o czym oni do mnie piszą :lol: Już posłałam tego maila Vektrze, która ostatnio robi za moje informatyczne guru. VECTRA DZIĘKI!!! :buzi: [B][COLOR=red]Normalnie czuję się informatycznie upośledzona!!![/COLOR][/B] :oops: :lol:
  13. [quote][img]http://img324.imageshack.us/img324/7228/obraz0095008sl.jpg[/img][/quote] Hahaha, mam wrażenie, że Bajanowi jest zdecydowanie wygodniej :lol:
  14. [quote name='Evelina']Proponuje hmmmm :lol: abys jednak, obok szczegolowego linka dopisala numer strony na ktorej miesci sie przepis :oops: . Wyjasniam czemu mam taki pomysl. Link do postu z przepisem nie daje mozliwosci swobodnego poczytania co o nim napisali inni, komentarzy i poznania calej atmosferki mu towarzyszacej. Numer strony bylby w tym przypadku bardzo przydatny z zastrzezeniem, ze korzystamy z niego bedac NIEZALOGOWANI, aby uniknac problemow z iloscia postow na stronie. Tak to sobie wykombinowalam :roll:[/quote] [B]Evelina,[/B] numery stron są zupełnie niepotrzebne :lol: Jak otworzy ci się strona z pojedynczym postem, to w prawym górnym rogu masz tytuł tematu, w którym znajduje się ten post. Jak klikniesz w ten tytuł, to cie przeniesie do tematu dokładnie w to miejsce, gdzie się post znajduje :cool1:
  15. [quote name='Teklunia']o żesz, na to nie wpadlam... zobaczy sie :cool1: ;)[/quote]Hahaha, ale ja [B][COLOR=sienna]żartowałam!!![/COLOR][/B] Chciałam sie tylko z toba podroczyć ;)
  16. dzieki Tekluniu :buzi: Już sobie zainstalowałam, wykrył mi sześć trojanów :crazyeye: I na dodatek... on gada :shock: Nie rozumiem tylko o jaki numer licencji on mnie prosi jak chcę go uruchomić? :hmmmm: A moja Sabinka niedomaga, chodzi i rzyga :-(
  17. A ja sprawdziłam i na sernik chyba nie ma :shake: [B]Teklunia,[/B] spis jest super, ale gdybyś go zrobiła alfabetycznie, to juz byoby mistrzowstwo świata!!! 8) [SIZE=1][COLOR=white]żartuję!!![/COLOR][/SIZE]
  18. Też mi się wydaje, że jaks obcy mi się rozpanoszył w komputerze :mad:
  19. [quote][img]http://img320.imageshack.us/img320/7811/wektor356jv.jpg[/img][/quote] Jakie uszy!!! :lol: Śliczny jest ten czekoladowy przystojniak :loveu:
  20. [COLOR=black]Z kabelkiem na razie doopa :roll: [/COLOR] [COLOR=black]E-mul, którego zainstalowała mi PIka, jak nie działał, tak nie działa :roll: [/COLOR] [COLOR=black]Program antywirusowy nie chce mi się aktualizować, mimo, ze jeszcze mi się licencja nie skończyła :roll: [/COLOR] [COLOR=black]Od wczoraj co najmniej raz dziennie wywala mnie z internetu w kosmos, bo wyskakuja mi jakieś krytyczne błędy systemowe :roll: [/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=black]Mam dość!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=black] :flaming:[/COLOR]
  21. Hahahaha, ja i odłóż :roflt: No do łez mnie rozbawiłaś :lol:
  22. Może i są ważne te proporcje, ale i ilośc składnika też jest ważna ;) Proporcje tez sobie na przykładzie Arthroflexu można wyliczyć.
  23. Po dwudziestym to pewnie ja będę bez grosza :lol:
  24. [quote name='Marcino1978']Jak wiadomo karmy na rynku są rozne. Rozny jest tez ich skład. Nie jestem biologiem ani innym naukowcem ale kombinując na chłopski rozum najwazniejsze są odpowiednie proporcje do całości.[/quote]Ale w jakim sensie całości? To ile karma ma białka, ile tłuszczu, i tak dalej nijak się ma do zawartości dodatków na stawy ;) ;) [quote name='Marcino1978']ps. jak ktoś gzieś znalazł jakies info ile tych składników powinno się znajdować w psiej karmie chętnie poczytam;)[/quote]Dla mnie takim wyznacznikiem są preparaty weterynaryjne wspomagające stawy. Chociaż taki na przykład Arthroflex i tak ma niewielkie dawki.
  25. Nie no, jasne, jestem szczupła i piękna. Sylfida jak w pysk szczelił :lol: :lol: :lol: A Sładkowski tak mi dokopał, że go schowałam i znaleźc nie mogę :roll: Maga, to fajnie, że żyjesz :drinking: Kiedy idziemy na łyżwy???
×
×
  • Create New...