-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
O rany, znów mi grożą :shake: Już lecę, lecę... :shake:
-
A ja codziennie widzę je oba :siara: ;)
-
Własnie się ścięły po raz kolejny :angryy: Ne wiem, czy zołza Bugajskiego nie uszkodziła z deczka, bo zapiszczał, jakby go ze skóry obdzierała... Kurde, no to chyba faktycznie kąpiel nas czeka :angryy: Tylko nie wiem, czy ja mogę ją już kąpać, dziś ściągnęliśmy szwy... Spróbuję ją na razie wypachnić suchym szamponem w pudrze :shake: A najśmieszniejsze jest to, że po każdej sprzeczce oba zgodnie lecą do mnie z niemą prośbą w oczach "mamusiu ratuj!" :shake: A ta moja sucz nie taka zła, po każdych bęckach spuszczonych Boogimu łasi się do niego i po pyszczydle go liże ;) Chyba nie musze pisac, jak on to odczytuje? Czeski film!!! :lol:
-
No masz, a ja to nie z sercem pytałam??? Odwdzięczyć się chciałam tylko :shake: A w ogóle mam w domu meksyk. Sabina się dziś w śniegu tarzała i chyba wybrała sobie niefortunne miejsce na to, bo jak wróciłam do domu to Bogie oszalał na jej punkcie i chce ją kryć :crazyeye: Suka się wkurza nieziemsko, już go raz na łopatki rozłozyła... Teraz mój Casanova leży, patrzy się na zołzę miłośnie i jęczy :shake:
-
Ja chciałam tylko sprostować, że Misio nie jest fretkoNIEtoperzem, a fretkotoperzem. Koniec kropka :cool3:
-
Oooo, mam kolejną ulubioną galerię :loveu: Patia, a fretkotoperza pokażesz? :razz:
-
Wczoraj przez przypadek natknęłam się na tekst o pasożytach i odrobaczaniu: [quote][COLOR=#003300]Badania kliniczne wykazały, że ok. 30% psów i kotów jest nosicielami pasożytów jelitowych. [B]Większość inwazji przebiega bezobjawowo[/B] - problem jest więc o wiele poważniejszy niż mogłoby się pozornie wydawać[/COLOR] [COLOR=#003300](...)[/COLOR] [COLOR=#003300]Sytuacja idealna, to taka, gdy każde odrobaczanie poprzedzone byłoby badanie parazytologicznym, dającym jednoznaczne rozpoznanie. W praktyce, [B]ze względu na fakt, iz wyniki badania koproskopowego są uciążliwe ( wymagane jest kilkakrotne badanie różnych próbek kału) i[U] często fałszywie ujemne[/U][/B], stosuje się odpowiednie programy odrobaczania.[/COLOR][/quote] [COLOR=#003300]Tekst pochodzi z [URL="http://lancet.pl/"]tej strony[/URL][/COLOR] [COLOR=#003300] I wynika z niego, że psy odrobacza się raczej dla naszego - ludzkiego, a nie psiego bezpieczeństwa...[/COLOR]
-
Maga, a zdradzisz ty ten przepis wreszcie??? :mad: A na widok szarpejowego Leona znów mi się odechciało spać :angryy: :roflt: :roflt: :roflt:
-
Haniu, miłych snów :buzi:
-
[quote name='olcha']MNIAAAAAAAAAAAM!!! JA robię wersję uproszczoną czyli 2 jajka, 2 łyżki cukru, 2 łyżki mąki wszystko razem mieszam i nazywam to GRZYBKIEM bo środek w czasie smażenia się unosi i wygląda jak grzybek.[/quote]Mniam. Mój ulubiony omlet :eating: A jakby jeszcze ktoś mi zdradził, w jakiej kolejnści mieszać składniki... Bo mnie zawsze paskudnie się mąka zbryla :oops:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
No nareszcie!!! :sweetCyb: A o tym marnowaniu dni, to które do którego mówi? :cool1: -
Rydzewska!!! Gadaj mi tu zaraz, jaki masz do mnie interes??? :mad:
-
[quote name='DamaKier']Słuchajcie, a te rybne karmy nadają się dla starców, czy raczej dla doroślaków???[/quote]Ja myslę, że tak ;) Swoje "zadatki na staruszki" ;) (owczarki poniemieckie w wieku ok. 8 lat) karmię zazwyczaj wersją L&R, czyki nie seniorem. Ale rybka też się przewinęła i pewnie sie jeszcze przewinie nie raz ;)
-
[B]Zach[/B], a ja trenuję na swojej Sabinie :evil_lol: Bo jej włos okrywowy da sie tylko przez wyrywanie usunąć :evil_lol: Poważnie zastanawiam się nad nabyciem trymera, bo palcami to mordercza praca. Kto mi poleci trymer odpowiedni dla dugowłosego ON? :evil_lol: [B]Rapidka[/B], a ja wiem gdzie wy byłyście na skubaniu! :eviltong: To dwie przecznice ode mnie :cool1: [B]Flaire[/B], ślicznie rośnie :multi:
-
[quote name='mmbbaj'][B]Jakiego cytata?[/B] :crazyeye:[/quote]A takiego jednego o slumsach :evil_lol: [B]Maga[/B], ja właśnie zachodzę w głowę, czym sobie na to u Ali zasłużyłam. A moze ona po prostu czegoś ode mnie chce i sobie podatny grunt przygotowuje? :hmmmm:
-
[quote name='Zbiwro']Matka nie jest tu posiadaczem zależnym.[/quote]Samoistnym tym bardziej ;) Nie miałaby prawa wydać dzieł Kossaka, chyba, że zostałaby do tego upoważniona przez właściciela. [B]Zbiwro[/B], ja cię bardzo proszę, nie rób z tego naszego prawa takiego kompletnego dna. Owszem, doskonałe nie jest, ale bez przesady ;)
-
Jak zgadniesz cytata :evil_lol:
-
[quote name='r_2005']Dawaj go! To zdjęcie:lol:[/quote]Oj, dawałam już i to nie raz ;)
-
Hihi, najładniejsze zdjęcie, jakie mi kiedykolwiek zrobiono jest właśnie z petem :smokin:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Asherku , czy ty nie za bardzo wymyslata jesteś ;)[/quote]Po prostu korzystam z okazji, że ktos mi publicznie dobre serce okazuje :evil_lol: Alu, ale wiesz, że ja naprawdę dziękuję, prawda? :)
-
Oooo, Debe zmartwychwstała :hand: A my wczoraj na fortach byłyśmy :cool3: A zdjecia zrób domowe :cool1: No i życze braku kłopotów i wyklucia się czegoś, z czego będziesz zadowolona :lol:
-
Znam :buzi: A skoro juz masz to dobre serce, to wklejej takie beze mnie? :cool1:
-
[quote name='mmbbaj']:offtopic:[/quote]Właśnie :angryy: Evelina mi galerię zamknie :-(
-
[quote name='DamaKier']Super premium oznacza: Dobry, zdrowy, zbilansowany, smaczny, pożywny itp. itd..... A doskonale wiemy, że takie nazwy mogą pisać nawet na "Reksiu" albo karmie z "Biedronki". Nie ma instytucji, która przyznawałaby te tytuły, to ludzie wymyślili sobie, że super premium coś oznacza. (...) W każdym bądż razie nie istnieją pojęcia super premium i i premium jako nazwa jakiejś klasy- to po prostu nic nie znaczący napis[/quote] Otóż mylisz się, jest taka instytucja. I te nazwy oznaczają własnie klasę karmy. Czy różnice między premium, a super premium są znaczące - pozostawiam indywidualnej ocenie. I oczywiście to, ze jakaś karma nie jest sklasyfikowana nie oznacza, że jest do niczego. Ja bez względu na klasyfikację karmy i tak analizuję skład.
-
[quote name='Alicjarydzewska'];)[B] jaki poważny kawaler[/B][/quote]Leon poważny? :crazyeye: On zaspany jest i stwarza pozory :evil_lol: