[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=18383&highlight=wklejac+fotki+ze+swojego+komputeera[/url]
i tu masz wszystko napisane napewno dasz sobie rade czekam :D