[quote name='Poświata']No zobacz to robione dzisiaj [b]9.[/b] miesięczny Dymek :D
[img]http://img52.echo.cx/img52/9576/50430tc.jpg[/img]
a te wczoraj:
[img]http://img11.echo.cx/img11/9182/50119ob.jpg[/img]
[img]http://img13.echo.cx/img13/9105/50177wd.jpg[/img] :P :P :P
[b]Dbsst[/b] myślami Cię ściągnęłam.
Zastanawialam sie ostatnio co się z Tobą dzieje, że nie bywasz?
Uczucie odwzajemnione :P !!![/quote]
mowisz ze uczucia odwajemnione no to dobrze ;)
sliczne sa Twoje chlopaki jak Poswiatka daje sobie z nimi rade ;)
i jag Gabrysia i jej raczka