Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hahaha Siostra dobra jestes ;)
  2. no nie to drugie zdjecie polozylo mnie na lopatki hahaha jakie skupienie "wypluc wszystkie zapaleczki zeby nie bylo ;) "
  3. jaka slodycz az tak sie na sercu mieTko robi
  4. Marta ciuuuuuuuuudo tylko ja mam prosbe pozmniejszaj te zdjecia i powklejaj na nowo zeby sie bananowo ogladalo ;)
  5. szaraduszko :modla:
  6. no nie moja ulubiona ciocia nie bedzie zdawac relacji przez klka dni z życia Oliwki beeeeeeeeeee nie ladnie nie nie
  7. hahahaha no prosze jakie ta moje Szpial ma powodzenie na wlasnym podworku chlopaki ja olewaja a tu takie milosc ;) hihihihihi
  8. dziekujemy :D
  9. :o o rany kto podmienil tego malutkiego misia na takiego duziego niedzwiedzia :o cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo :D
  10. wiesz co w sumie nie wiem co bo niby w nim nic romantic nie ma a jednak moze to teskne spojrzenie Lothi ;) albo moze raczej zalotne jakos tak mio sie cieplo robi na sercu jak na nie patrze
  11. ale o co chodzi to nie ja mam gacie tylko szpila :lol:
  12. hahaha dziekujemy ;)
  13. dziekuje Magdo :buzi: ja mam nowa milosc w postaci Twojego Amirka extra jest
  14. hahahaha Lothia Lothia ;)
  15. hahaha[size=1] bezpieczny sex [/size];) i te kilogramy nastepnym razem zamieniamy sie i Ty trzymasz Szpile :D :evil_lol:
  16. a tu zrobie Lothi psikusa ;) to jedno z tych naj zdjec strasznie romantic jak dla mnie oddaje ta wiez [img]http://img81.echo.cx/img81/6711/sta602950ec.jpg[/img]
  17. hahahahahaha moj ci on moj :D :buzi: dla kosmity hahahha
  18. hahaha jak nie przeciez widac ze ona chce go polknac w calosci ;)
  19. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    hahahi 3 x wiecej ubawu ;)
  20. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    qrcze fajne macie te leosie bez kitu i koniecznie musza byc 3 bo wtedy tak slodko wygladaja ;)
  21. :angel: zdjecie 3D jego uszy wychodza ze zdjecia imozna je poglaskac hahahaha
  22. o rany! widze ze wiosenne komplexy sie budza ;) oczywiscie psie Lazy Ty mnie nie nerwoj bo Ci zrobie kuku ;)
  23. lothia nie spij ;)
  24. [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url] [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=18383&highlight=wklejac+fotki+ze+swojego+komputeera[/url] i tu masz wszystko napisane napewno dasz sobie rade czekam :D
  25. to wrzucaj na serwer i dawaj raz raz
×
×
  • Create New...