Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Basenji']Komisja będzie pracować, o ile ekipa sprzatająca zdąrzy. A jeżeli nie - to będą pracować na schodach. Zdrówko :lol:[/quote] hahahah a kiedy zacznie pracowac bo nie chce opuscic poczatku i prezentacji skladu ;)
  2. [quote name='sabina1']Drobnostka, jeśli nie po drodze, to wyjdę o 5ej (bo trzeba drogi nadłożyć). :lol: :lol: Czy "cholera", to ta z avatarka? :o[/quote] nio to moj smierdziel co wlasnie na kolana sie wpeklowal dasz rade ;)
  3. :o no jakto nie kazdy moze sie pochwalic takimi osiagnieciami ;)
  4. no waszeczko gratuluje sukcesow adopcyjnych oby tak dalej :D a Bolo rewela :D
  5. dobra tylko potem beda mowic ze naciagara jestem i nikt nie bedzie kcial ze man gadac ;) Olcia czekam wrazie co na fote ;)
  6. oj Wojtek wiemy ze jestes pracownik miesiaca 130% normy itd ;) no nie badz taki daj jakas fote
  7. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']qrcze Wojtecki historia normalnie mnie dech zaparla :D extra[/quote] dzięki :D tylko mi tam gdzieś nie omdlej z wrażenia 8) najważniejsze to wyrównać oddech :wink: a jak mnie coś znowu olśni, to pewno wstawię nową historyjkę :fadein:[/quote] dobra dostosowalam sie do Twoich rad i opanowalam mdlenie ;) jesem gotowa na kolejne wyzwanie hihihihii sabina1 jak chodzisz o 6 prosze wpadaj i do mnie i bierz i moja cholere ze soba na spacer bo ja ostatnio cos do roboty zasypiam plizz po drodze napewno masz ;) :lol:
  8. Wojtek widze ze jestes pewnie sie nudzisz w robocie dawaj jakas foteCke ;) :D
  9. qrde on jest slodziutki
  10. [quote name='adda'][quote name='dbsst']Olcia FOTE ;) jeszcze jedną :D plizzzzzzzzzzz[/quote] Olcia będzie w sieci jak z fabryki wróci :roll:[/quote] mam nadzieje ze szybko wroci bo chce ja na foteCke naciagnac ;)
  11. [quote name='daga10011']ja tu po foteczki pszyszlam i monitor oplulam woda :o 8) ...co wy tu wyprawiacie??????????? :lol:[/quote] hahahone w tym ferworze marzen nawet nie zauwazaja ze mamy cos nie zboczonego do powiedzenie ;) hihihihihiiiiihi Olcia cholera pewnie bede szczepiona na wścieklice ;)
  12. ja za KORONA tez jestem bardzo ona jest ŚLICZNA Olcia FOTE ;) jeszcze jedną :D plizzzzzzzzzzz
  13. przepiekne zdjecia normalnie ahhhh
  14. Lothia zdjec ja KCE ;) :lol:
  15. oj bedzie sie dzialo oj bedzie widze ze sala jak sie patrzy czysta schludna i przejzysta ;)
  16. Olcia a dasz jeszcze jedana ;) :roll: for me taka hihihihi ;)
  17. :angel: :angel: :angel: huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa beda nowe piekne i wspaniale klimaty :D :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: to ja znowu przyjmuje zaklady ;) :roll:
  18. [quote name='Olcia'][quote name='dbsst']no nie ide spac tych wyznan milosnych nie moge sluchac ;)[/quote] sluchac nie musisz wazne zebys czytala :D a Tz napewno sie spodoba Oni maja dziwaczne upodobania :D[/quote] dobra dobra on i tak juz na mnie hmm dziwnie patrzy ;) rechocze sie jak zaba do tego szklanego ekranu
  19. no nie ide spac tych wyznan milosnych nie moge sluchac ;)
  20. o bozena :roll: bede miac hmmmmmmmm ostre sny jak tak dalej pojdzie i TZ posadzi mnie o zboczenie
  21. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']Saint ale z ciebie sliczny chłopczyk.... 8)[/quote] fajny no nie [color=white][size=1]niech tylko podrosnie [/size][/color];) hihihihihi[/quote] nom to na pewno bedzie rozchwytywany chyba ze juz jest :roll: :wink: :wink:[/quote] no co Ty my go latwo nie oddamy ;) jakie piekny...........................dinozaur ;) Tora olla lla :D
  22. no nie a ja juz mialam powazniec co mnie tu przygnalo jakie licho ;)
  23. hahaha papuzki to na takie kopniete wariatki wygladaja coby tylko sie rechotaly i mialy zwariowane pomysly hahaha ciekawe czy na takie wariaty jest miejsce w serialu ;)
  24. :o normalnie boczone jakies 8)
  25. wez jak ma tak zeby wystawione to zwsze mam ochote ja wybuziakowac w ten smierdziuchowaty ryjek ;)
×
×
  • Create New...