[quote name='Basenji']Komisja będzie pracować, o ile ekipa sprzatająca zdąrzy. A jeżeli nie - to będą pracować na schodach.
Zdrówko :lol:[/quote]
hahahah a kiedy zacznie pracowac bo nie chce opuscic poczatku i prezentacji skladu ;)
[quote name='sabina1']Drobnostka, jeśli nie po drodze, to wyjdę o 5ej (bo trzeba drogi nadłożyć). :lol: :lol:
Czy "cholera", to ta z avatarka? :o[/quote]
nio to moj smierdziel co wlasnie na kolana sie wpeklowal dasz rade ;)
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']qrcze Wojtecki historia normalnie mnie dech zaparla :D
extra[/quote]
dzięki :D
tylko mi tam gdzieś nie omdlej z wrażenia 8)
najważniejsze to wyrównać oddech :wink:
a jak mnie coś znowu olśni, to pewno wstawię nową historyjkę :fadein:[/quote]
dobra dostosowalam sie do Twoich rad i opanowalam mdlenie ;)
jesem gotowa na kolejne wyzwanie hihihihii
sabina1 jak chodzisz o 6 prosze wpadaj i do mnie i bierz i moja cholere ze soba na spacer bo ja ostatnio cos do roboty zasypiam plizz po drodze napewno masz ;) :lol:
[quote name='adda'][quote name='dbsst']Olcia FOTE ;) jeszcze jedną :D plizzzzzzzzzzz[/quote] Olcia będzie w sieci jak z fabryki wróci :roll:[/quote]
mam nadzieje ze szybko wroci bo chce ja na foteCke naciagnac ;)
[quote name='daga10011']ja tu po foteczki pszyszlam i monitor oplulam woda :o 8) ...co wy tu wyprawiacie??????????? :lol:[/quote]
hahahone w tym ferworze marzen nawet nie zauwazaja ze mamy cos nie zboczonego do powiedzenie ;) hihihihihiiiiihi
Olcia cholera pewnie bede szczepiona na wścieklice ;)
:angel: :angel: :angel: huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa beda nowe piekne i wspaniale klimaty :D :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
to ja znowu przyjmuje zaklady ;) :roll:
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst']no nie ide spac tych wyznan milosnych nie moge sluchac ;)[/quote]
sluchac nie musisz wazne zebys czytala :D a Tz napewno sie spodoba Oni maja dziwaczne upodobania :D[/quote]
dobra dobra on i tak juz na mnie hmm dziwnie patrzy ;)
rechocze sie jak zaba do tego szklanego ekranu
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']Saint ale z ciebie sliczny chłopczyk.... 8)[/quote]
fajny no nie [color=white][size=1]niech tylko podrosnie [/size][/color];) hihihihihi[/quote]
nom to na pewno bedzie rozchwytywany chyba ze juz jest :roll: :wink: :wink:[/quote]
no co Ty my go latwo nie oddamy ;)
jakie piekny...........................dinozaur ;)
Tora olla lla :D
hahaha papuzki to na takie kopniete wariatki wygladaja coby tylko sie rechotaly i mialy zwariowane pomysly hahaha ciekawe czy na takie wariaty jest miejsce w serialu ;)