tylko dwie cholera :(
ale za to mam zagadke ktora to Szpila
[img]http://img152.echo.cx/img152/1112/obraz03p3kz.jpg[/img][img]http://img152.echo.cx/img152/9035/obraz033p7mh.jpg[/img]
o shit to Ci wspolczuje Szpila ma skorzany ale caly wycety tak ze moze pilke nosic tylko tak "dla pozoru" ma kaganiec i i tak nie umie go nosic jak jej zakladam to sie "duzi" zatacza sapie i umiera ;()
jak zdejme opdrazu jak nowo narodzona ;) :D
ale kiedy :(
przez poltora roku bede jesc chleb ze smalcem i pic wode wiec dopiero za dluuuuuuuuuugi czas kolejna opcja aparatowa bedzie ;)
ale poki co mam Wasze zdjecia :D
[quote name='Wojtek'][quote name='dbsst']...a co gorsze moj piekny przyszly niedoszly ppokazal mi tak :hand:[/quote]
Wobec tego dbsst, GRATULACJE i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!![/quote]
:o a za co te gratulacje
a tak pokazal mi aparacik ;)