Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ja tez kce drugiego :D
  2. [quote name='agabass']Super morda - SuperDog Indiana Jons hahahahaha taki to już artysta[/quote] hahahahaha true ;)
  3. hehehehe bedzie dym bedzie dym ;) :lol: 8)
  4. [url]http://img290.echo.cx/img290/8784/fiona20412miesicyzmniejszone0e.png[/url] :iloveyou: jaka slicznota :D ehh te boksie :D ona chyba duza jest :D ile ma w klebie :D
  5. [img]http://img77.echo.cx/img77/2701/obraz0578dj.jpg[/img] o i jeszcze jedno znalazlam :D
  6. hihihihihi mowisz :D
  7. Tanczonca z tolami ;) [img]http://img299.echo.cx/img299/1184/obraz0393az.jpg[/img] a fafelki jak patelnie [img]http://img299.echo.cx/img299/4584/obraz0414uo.jpg[/img]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC']Znajomi chcieli mnie w połowie drogi porzucić :( bo niby marudziłam :wink:[/quote]eeeeeeeeeeee to jak cię chcieli porzucić to oni marudni.... :roll: :lol:[/quote] hehehe marudnerzy ;)
  9. [quote name='KaRa_TC']Lubię :lol: :lol:[/quote] Szpila uciekaj Kara na horyzacie ;) :lol: Alu ona wniega i zjezdza :D Atomic Ty diable ;) :lol: nie dosc Ci fot ;)
  10. [quote name='KaRa_TC']Bo będzie lepiej, bo wygodniej :lol:[/quote] ale nie bedziesz mogla mruczec pod nosem tak jak waszka wspomniala ;)
  11. [quote name='Atomic']Jaki śliczny nosek :o :o :lol:[/quote] hihihihi dziekuje :D Kara a czy Ty lubisz migdlaki
  12. [quote name='KaRa_TC']haha :lol: :lol: Następnym razem pojadę samochodem :lol: Zrobie prawko i jazda :lol:[/quote] hihihi to nie bedzie to samo ;)
  13. [quote name='KaRa_TC']Przyznam się Ci Dbsst,że za truflami nie przepadam :lol:[/quote] uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Szpila jestes bezpieczna wylas z pod stolu ;) :lol:
  14. hihihihihihi tylko z dala z zabkami od niego ;)
  15. [img]http://img11.echo.cx/img11/4119/obraz0696al.jpg[/img]
  16. [quote name='KaRa_TC']Dzisiaj napewno zdjęć czekoladek nie będzie bo boli mnie każdy mięsień więc nie będe ich ścigać aparatem :( A do świętości mi daleko :lol: odrazu z ryby jak wyszłam szłam ok8km piechotą w środku nocy na dworzec :lol:[/quote] :o no i mamy drugiego Korzeniowskiego :D
  17. [quote name='olekg18']gadu gadu a ja chce fotki czekoladek!!!![/quote] Ty lepiej biegusiem na swojej galeryjce wstawiaj Kajunie
  18. o mama jestes niemozliwa ja bym nie ustala
  19. [quote name='sayma']hihihihih Kara to Tobie nic innego nie pozostało bidulko jak zejść na podłoge :wink: :D[/quote] nie jeszcze mozesz zostac z nami to druga opcja ;) :lol:
  20. [quote name='KaRa_TC']Żałuje,że tęczy nie zrobiłam zdjęcia bo tak ładnie obieła swoimi "ramionami" rybe :wink: Jak stanełam o 1w nocy w kolejce żeby przejść przez rybe to o 3.30 przeszłam :lol: Byłam w TV :lol:[/quote] tia qrcze niezle az tyle stalas w kolejce qrcze nie widzialam Cie :(
  21. [quote name='KaRa_TC']Taaa każda ściema jest dobra :lol:[/quote] ale slowo a teraz spi na łabedzia :-? ze jej wygodnie
  22. [quote name='KaRa_TC']Trufelek jak słodziutko śpi :angel: Dbsst Ty taką masz lodówe w domu,że Szpilka musiała wejść pod koc???Widać czynszu się nie płaci :lol: :lol:[/quote] zartujesz sobie chyba to dama ona pod kocem zawsze spi :D i powiem ze zima jak sie przekreca to tak zeby z siebie nie zrzucic kocyka ;)
  23. i zeszloroczny spioch :d [img]http://img22.echo.cx/img22/8877/84242084cy.jpg[/img]
  24. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h4.jpg[/url] niesamowite :D
  25. [quote name='KaRa_TC']Kara była w Lednicy 8) Teraz ledwo żyje, była tam burza i się przeziębiłam. Prtzeszłam ponad 15km w deszczu i słońcu z obciżonym plecakim, teraz ledwo żyje... Od 15rana do 6 w nocy cały czas byłam na nogach i ledo żyje :-?[/quote] :o dziewczyno dziewczyno :D
×
×
  • Create New...