-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
usmiech masz powalajacy :D [size=1](i nie tylko usmnmiech[/size] )
-
[quote name='Siostra']zaiste, nieszpetne z nich panienki :D [b]debe[/b], Ty to jesteś :angel:[/quote] hihihi sie wie ;)
-
[quote name='sayma'][quote]sayma napisał: dbsst napisał: hihihi identycznie taki sam jak Ty ten sobowtor hahhaha bom się sklonowała na potrzeby DGM no to moze jeszcze jakiegos klona dasz [/quote] ahhahaha no patrz klon zniknął na wieść, że fotkę mu chcę jeszcze jedną strzelić ihihihihih Dbsst Ty nie kombinuj tylko te zaległe foty wklejaj[/quote] jakie zalegle zobacz ile wczoraj bylo :D
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']hihihi identycznie taki sam jak Ty ten sobowtor ;)[/quote] hahhaha bom się sklonowała na potrzeby DGM :wink: :D[/quote] no to moze jeszcze jakiegos klona dasz :D :D :D
-
[quote name='Siostra'][b]debe[/b] i jeszcze prośba do Ciebie: czy możesz zmienić tytuł na Nanda i Niunia :D[/quote] mowisz i masz ;)
-
[url]http://img167.echo.cx/img167/1039/zmarynia1zd.jpg[/url] :angel: :angel: Siostra opowiadaj wiecej :D wklejaj zdjecia :D
-
hihihi identycznie taki sam jak Ty ten sobowtor ;)
-
[quote name='daga10011']pa-dobranoc :D Szpilkowych snow :D[/quote] hihihi dziekuje :D
-
dobra spadam spac pa :buzi:
-
[quote name='daga10011']zdecydowanie tak :lol:[/quote] :D
-
hihihi mam ten sam bol to chyba najzywsze forum w calym necie :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']:lol: :lol: Jak sie cistolina wytarzała, to przynajmniej ciastolin lepiej wie, gdzie ona jest :lol:[/quote] hehehe i sie ciasteczkowo zrobilo ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szpila jak je sie nie pomoze tez nie moczy wiecej jak kolana ;) no i czasem nurkuje jak wpadnie i za pilka ;) i znowu foty :D [img]http://img119.echo.cx/img119/1600/obraz0500df.jpg[/img] [img]http://img119.echo.cx/img119/8820/obraz0335gk.jpg[/img] [img]http://img119.echo.cx/img119/3024/obraz0493ee.jpg[/img] [img]http://img188.echo.cx/img188/2792/obraz0317bz.jpg[/img] [img]http://img188.echo.cx/img188/9231/obraz0305ej.jpg[/img] [img]http://img229.echo.cx/img229/465/obraz0188fy.jpg[/img] [img]http://img229.echo.cx/img229/9500/obraz0228mc.jpg[/img] bawcie sie dobrze ;)
-
[quote name='sayma']hahhahaha Ala hhmmmm jakiej młodziezy i jakie straszyc ihihi :wink: to kiedy MOJEGO Ozziego wysyłasz kurierem bo lapówe dałam a kurier mówi że pies nie wysłany????? a ja taka akcję przejecia rumaka Debeściakowego zaplanowałam :roll: :roll: a tu buziaki słodziki dla Szpilutkiiiiii od cioci saymy :buzi: :buzi: :buzi: [img]http://img82.echo.cx/img82/5015/ddddd5eu.jpg[/img][/quote] sayma :klaszcz: ujawnilas sie :D
-
[quote name='Magda&Amir'][quote name='dbsst']Madzia dla Ciebie pies tanczacy a raczej stepujacy czyli SzpiAster ;) [img]http://img188.echo.cx/img188/9841/obraz0471gw.jpg[/img] dobra chwila przerwy :evilbat:[/quote] ja nie mogę ale powykręcana Szpila :lol: :lol: jak połamana wygląda :lol: pięęękna ;]][/quote] ciesze sie ze sie podoba teraz w spokou moge przejzec galerie bo kilka watkow mi ucieklo nie wiem czemu
-
[quote name='Maga100']To jestem szczerze wzruszona 8) Mina Szpilki.... brak mi słów! Buziaka proszę jej dać NATYCHMIAST![/quote] ale ona spi czy mam jej dac teraz czy jutro jak wstanie ;) Koma raczej telenowela ;) mexykanska ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']a to dla Szpilci :oops: [img]http://img85.echo.cx/img85/7720/uszka5sx.jpg[/img][/quote] och moja kolorowa mordka :d :buzi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img85.echo.cx/img85/6207/alaiozzy1yy.jpg[/img] no i uciekamy co by nie straszyć młodziezy po nocy :oops:[/quote] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :buzi: :iloveyou: i juz sama nie wiem cio :D DZIEKUJE :D
-
[quote name='daga10011']no to sie postaraj...bo ja tez zaczne warczec :lol:[/quote] hihihihi warkocz warkocz ;)
-
[quote name='Koma']o nie, to jest boskie :cunao: :cunao: :cunao:[/quote] hehe te robil Marcin i czekalo na specialna okazje a przeczytanie calej galerii to nielada wyczyn :D
-
[quote name='Koma']zobaczymy co da się zrobić ;) Jak ładna pogoda będzie to fotecki będą na łonie natury, a jak nie... to postaram się tym gratem jakies lepsze w domciu porobić :D[/quote] hihihihiih
-
Maga100 dla Ciebie cos special za wytrwalosc :D [img]http://img119.echo.cx/img119/1600/obraz0500df.jpg[/img]
-
[quote name='Maga100']No dobra, obejrzałam wszystko :D ale gadulstwa stanowczo za dużo :evil: :D A Szpilunia słodka i piekne minki i piękne pozycje :D Ucałuj mordkę (Szpilki rzecz jasna :D )[/quote] WSZYSTKO :o
-
[quote name='Yorkies']No to sama nie wiem co na to rozbieżnosc faktów powiedzieć... zobaczymy co inni powiedza... 8)[/quote] ehhhhhhhhh ja sie mam ciezkie zycie z Wami
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']qrde musze poszukać kto to :evilbat:[/quote] szukaj szukaj a jak znajdziesz to powiedz ze u mnie czeka monitor do sprzatniecia :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)