-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Ka-ka']sadystka, normalnie sadystka :roll: :wink:[/quote] zimno krrrrwista ;) :lol:
-
[quote name='KaRa_TC']Mi zawsze jest mało :lol:[/quote] niebezpieczne stworzenie :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote:2301730ee4="KaRa_TC"]Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:[/quote] Tak, tak :lol:[/quote] nie nie nie bo tu chodzi o dobro ;) :lol: (tych lodow;))[/quote] A Ty co niby zrobisz tymi lodami? :lol:[/quote:2301730ee4] zjem :D (ale piramide budujemy :D ) ja jestem lodozarlacz ;)
-
[quote name='Ka-ka']KaRa, 5 psich Ci nie wystarczy?? to ja muszę poszperać za fotkami moich psiurów ... zdziwisz się, jaki dłuuuuuugi i wieeeelki może by psi język 8)[/quote] nie bo i Twoj jezyk bedzie chciala na scianie jako trfeum powiesic ta bestia ;)
-
hehe tu trzeba neurochirurga coby zrobil terpanacje czaski kilka zwojow polaczyl i wtedy moze ale to moze cos by z tego bylo ;)
-
[quote name='Ka-ka']nie daj się, nie daj się !!!!! pracuj nad nim dzielnie przez następne dni :D musisz mu udowodnić, że bez spotkania z dogomaniakami, no to po prostu nie będziesz mogła normalnie funkcjonować 8) bo to jest niezbędne do życia, jak tlen. nie ma NIE, użyj kobiecego wdzięku :roll: :fadein:[/quote] hehehehehe najwyzej sie sama zapakuje z psem i ktos moze mnie przygarnie pod topik ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:[/quote] Tak, tak :lol:[/quote] nie nie nie bo tu chodzi o dobro ;) :lol: (tych lodow;))
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']no ale pewnie juz nie pamieta :evilbat:[/quote] To przypomnij :lol:[/quote] hihihi wlasnie to robie ale on mnie nie slucha :(
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)
-
no ale pewnie juz nie pamieta :evilbat:
-
no wlasnie neam TZ kilka miechow temu powiedzial oki ale wtedy mi podpadl i nie mial wyjscia ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha
-
[quote name='Ka-ka']no to, dziouchym nie marzyć, tylko działać !!!!! ja Wam dam.....króki zlocik, drogo tak bardzo nie wychodzi, zawsze można podjechać na częśc tylko :wink: a gdzie my się inaczej spotkamy ????? :D a co, KaRa, nie lubisz piffka?? 8)[/quote] w wawce ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D
-
[quote name='daga10011']dbst-w tym wielkim brzuchu :roll: .bo to nie od jedzenia jest przeciez.......ale na co dzien jade z bezalkoholowym :lol: tylko dzis tak przesadzilam :oops:[/quote] wtym czyim wielkim brzuchu aaaaaaaaaaaaaa TZ ;) Daga normalnie az Ci zazdroszcze a ja sie piffem musialam dzis dzielic jakbysmy sie wybraly na ten zlot to jeden wieczor rezerwujesz zeby sie zrobic zemna jak swiezy boczus co :D ;)
-
ja sie normalnie zdenerwuje czy Wy widzicie jak mnie zaniedbujecie ;) ja bardzo slicznie prosze o zdjecia :D
-
[quote name='KaRa_TC']Kociaki by zostały :lol: Ale znając mojego pecha to mi nie uda się pojechac na ten zlot :( Nawet jakbym bardzo chciała[/quote] ale pomarzyc mozna ;) ja tez nie wiem czy pojade bo TZ siedzi i gra i nie odpowiada mi na rudne pytania teraz :evil: wiec narazie marze :D
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst aż mam ochote Szpili wyrwać ten jęzor i na ścianie powieśić taki ładny :lol:[/quote] nie no z kim ja sie zadaje z jakim sadysta ;)
-
cholercia to mam nadzieje ze tajniki juz z grubsza pojelas i jestes gotowa na wdrazanie zoltodziobow ;) Daga gdzie Ty to miescisz systko :roll:
-
andy ale sliczne szczeniaczki Ci sie wylkuly :D :angel: :angel: :angel:
-
[quote name='daga10011']a jest wiecej domkow??????????? :D ..bo jak tak to spoko-moja rodzinka bierze caly..tylko co z kocietami???????????? :cry:[/quote] a koiaki sie wcisnie komus ;)
-
no to na zlocie musicie mnie nuczyc pic bo jak to mowi polskie przyslowie "Pić to trzeba umić" ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Ale Szpila skacze :o[/quote] he he sama ja tego naumialam ;) teraz czesto i mnie w oslupienie wprawia :D i moje ryjeczki na dobranoc (znaczy ja jeszcze nie ide spac ale nie bede juz wiecej szpili wleppiac ;) ) [img]http://img110.echo.cx/img110/2443/obraz2065pw.jpg[/img]
-
o i jeszcze takiego latajacego holendra znalazlam [img]http://img110.echo.cx/img110/5858/obraz1591yz.jpg[/img]