-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
hihihihi jaki lew pustyni :D a gdzie opuchnieta reka :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']jaki Pan taki pies jaka Szpila taka [b]dbsst[/b][/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha dobre Ala ja odpadam swiadomie nie jadam robali ;)[/quote]a ten w śliweczce co mu kręgosłupik nadgryzłaś :-?[/quote] ale ja bylam zupelnie nieswiadoma mardu jakiego dokonalam 8)[/quote]czyli byłas we wtym momencie niepoczytalna :-?[/quote] hehehehe nioooooooooooo a slimaki ze szpinakowym czyms tam mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']jaki Pan taki pies jaka Szpila taka [b]dbsst[/b][/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha dobre Ala ja odpadam swiadomie nie jadam robali ;)[/quote]a ten w śliweczce co mu kręgosłupik nadgryzłaś :-?[/quote] ale ja bylam zupelnie nieswiadoma mardu jakiego dokonalam 8)
-
[quote name='agabass']jaki Pan taki pies jaka Szpila taka [b]dbsst[/b][/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha dobre Ala ja odpadam swiadomie nie jadam robali ;)
-
[quote name='agabass']jaki delikatny organizm i lekki żołądek[/quote] heheehehe dama normalnie :lol:
-
[quote name='agabass']a ja znam Szpile i wiem, że lubi wypić dziewczyna a Gom to dobry towarzysz to bicia i wypicia wię czasem idą razem na imprę i baluja :wink:[/quote] hahaha FAKT w piatek beda mialy okazje nappic sie razem ;) Agga robkaj zdjecia Anioleczku :D no szkoda ze zadnego halunka nie masz cierpisz na darmo ;)
-
[quote name='Marta Chmielewska']Dbsst miałam cynk, wiesz, od mafii, że zrobisz fotki bullowatym, hihi, czekałam pół nocy, żeby popatrzeć :lol: Dzięki wielkie, że pomyślałaś o tych mordziastych pieszczoszkach, czyż nie sa piękne? A swoja drogą, jaki masz aparat, bo albo umiesz robić zdjęcia albo masz dobry sprzęt :wink: :D[/quote] pozyczony canon G5 kompakt ale ma dobra glebie ostrosci :D i mysle ze to zasuga aparatu :D cieszkam sie ze mafia dziala ;) i ze fotki moga byc [quote name='Patka']Ładne te długowłose amastafiki[/quote] hihi i mnie sie podobaja ;)
-
z dolu fota rewela :D
-
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee slabo mi jak sobie o tym pomysle
-
[quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] hihihihihii a moj [b]menel[/b] spi po spacerku pod stolem przytulony do sciany hihihihi[/quote] jaki znowu menel...dbsst jak ty na moja SZPILOSŁAWE mówisz kcesz w dziób :evilbat: :wink:[/quote]oj Agguś ty jakaś agresywna ostatnio jesteś :lol:[/quote] ja??????????? :o Ależ skąd ja aniołek jestem :angel: Wdodatku z jedna ręką...Dzis mnie osa udziobała ale to tak ze łapa spuchła... :o[/quote] hehehe Agga jak kcesz byc moja to oki ale napewno nie bedziesz menelem jak juz to bedziesz moim ANIOLKIEM :D bidaczko zla osa
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[img]http://img323.imageshack.us/img323/4456/13wu.jpg[/img] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahha jaki potffor -
[quote name='Alicjarydzewska']Jak już dojade na ten Zlot to liczę na dużego całusa Szpilkowego :angel: a jeśli idzie o robale to w truskawkach tysz bywaja , ale ja za bardzo lubię truskawki i czerechy ze nawet nie sprawdzam czy :o są[/quote] ja mysle ze buziakowe beda lecialy jak deszcz ;) no i ja sie staram nie patrzec co tam sie przemyca z sadow na talerz w tych owocach kiedys zjadlam tak nadziana sliwe ze az w zebach trzeszczalo o fuuuuuuuuuuuuu
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']łaaaaaaaaaaaahahaha to prawda co mowi Ala [img]http://img340.imageshack.us/img340/9501/24060469rn.jpg[/img] az Szpila sie usmiala :lol:[/quote]cało prowda ,tys prowda i świnto prowda :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahahahaah a no prowda 8) :lol:
-
łaaaaaaaaaaaahahaha to prawda co mowi Ala [img]http://img340.imageshack.us/img340/9501/24060469rn.jpg[/img] az Szpila sie usmiala :lol:
-
[quote name='tajdzi'][quote name='dbsst'][quote name='tajdzi']te bez inwencji też obejrzymy chętnie 8) jak najbardziej a nawet troche wiecej niz chetnie :D Albo nawet jeszcze wiecej niż więcej :) ogólnie: WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIECEJ WIĘCEJ taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ogolnie rzecz biorac TAJDZI MA RACJE WIECEJ
-
z zycia gwiazdollliny [img]http://img340.imageshack.us/img340/4738/24060311cg.jpg[/img]
-
jak najbardziej a nawet troche wiecej niz chetnie :D
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
ja lubic gluty ja lubic gluty :D a zdjecia kosiorek sa nie przesadzaj :D -
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']Nie wiem może daltonistką jestem :roll: ale Spike jest czarny czy ciemnobrązowy?? :lol:[/quote] moj maluszek jest brazowy pysznie czekoladowo brazowy :D Kara oki nie ma sprawy tylko pojde po drobne do portfela ;) :lol:[/quote] Dobrze,że gotówką płacisz :D Mam nadzieje,że dobrze przeczytałaś umowe :lol: :lol: bo drobnym druczkiem pisze,że te 10000euro to jest za psa ale tylko za używanie "mój" na necie :lol: :lol: :lol: Ale już podpisałaś :evilbat: Próbowałaś go,że jest pysznie czekoladowo brązowy? :o :lol:[/quote] heheh niom p[rzeciez sie z nim buziaczkowalam :D to takie drobniaki co ja wydaje na waciki ;) teraz bede wydawac na moj ;) :lol:
-
koniki koniki :angel:
-
[quote name='Koma']Nie wiem może daltonistką jestem :roll: ale Spike jest czarny czy ciemnobrązowy?? :lol:[/quote] moj maluszek jest brazowy pysznie czekoladowo brazowy :D Kara oki nie ma sprawy tylko pojde po drobne do portfela ;) :lol:
-
:angel: ale zabawa wre we Wroclawiu :D
-
Agnes zapodaj jakies zdjecia plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
-
jaaaaaaa moj Spike :loveu: