-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='LAURA']dbsst- to drugie jest świetne :lol: :lol: :lol: kogo chciałaś zabić? :lol:[/quote] heheh kcialam groznie wygladac ;)
-
[quote name='carragan']Nie Ty,a Szpilka :wink: A teraz dobranoc bo lece z nog. Pa.[/quote] hehehe no w sumie masz racje ;) dzien dobry :D
-
[quote name='HankaRupczewska']Głowy młodzieży huculskiej były z zainteresowaniem wyciągnięte. A jakie procesy myślowe w nich hulały - kto ich wie...[/quote] hihihihi temu jednemu to nawet chyba oczy wyszly z niedowiarzania ;) :lol:
-
[quote name='arima']ni ma i ni ma :x[/quote] ni i ciagle ni ma :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[*] Waszeczko tak mi przykro :cry:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska']Ooooo, "[b]extra czad komando[/b]" hi hi hi :D ( To do naszej ślicznoty debeściarskiej ) Aha, i te ROBALE są straszliwe, fuj. fuj. fuj...[/quote] buuhahahahah :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :oops: :wink: robale sa paskudne i trza je stepic ;)
-
[quote name='carragan']Dbsst jesli doda sie do tego jeszcze ok.45dni do zlotu to mysle,ze bedzie w sam raz :wink: Manu,na taka odpowiedz liczylam :wink: 8)[/quote] uf uff uffff :D moge jechac przeszlam testy ;) :lol: :lol:
-
i jeszcze sie przypomne prawie nowka sztuka fota ;) kebabozerca wielki :D [img]http://img329.imageshack.us/img329/6041/obraz1498oo.jpg[/img]
-
[img]http://img318.imageshack.us/img318/6200/gwiazda0079gc.jpg[/img] mam dziwne wraznenie ze 7 glow nie traktuje jednej powaznie przynajmniej na tym zdjeciu ;)
-
[url]http://img190.exs.cx/img190/4130/8404091i1cs.jpg[/url] [url]http://img185.exs.cx/img185/6047/sta601158oz.jpg[/url] [url]http://img164.exs.cx/img164/4577/joki1mo.jpg[/url] [url]http://img136.exs.cx/img136/9660/img03717vo.jpg[/url] tu kilka zdjec na ktorych jestem :d w formie linkow bo juz byly tu wiec po co je dublowac ;)
-
[quote name='Olcia']to ja w takim razie ide szukac moda :D Lazy sama sie doigralas :lol:[/quote] no i masz dyma Lazy
-
[quote name='LAURA']Asiuniu- dzięki :) śliczniutka jesteś!!!!! :angel: :angel: :angel: a pieski...mniam :angel: dbsst- czy na ktorejś z tych 250 stron znajduje sie twoja fotka? :lol: :lol: :lol: jeśli tak ale nie wiesz na ktorej to bardzo prosze..wstaw tu jeszcze raz :lol: :lol:[/quote] hehehe fotek moich tu milony :D ale stron nie pamietam hihihihihi grygy suuuuuuuper cie zobaczyc :D
-
boshe jakie malenstwo :D :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']już jest jutro :o[/quote] juz jest spore jutro :D[/quote]no :o a wczoraj to dawno już było[/quote] 30 minut temu
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img347.imageshack.us/img347/6952/smutek9da.jpg[/img] [img]http://img347.imageshack.us/img347/9005/nossmutka0wj.jpg[/img] widzisz jaki smutny :wink:[/quote] widze jaki sliczny :d :iloveyou: juz nie moge sie doczekac kiedy go poznam :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']już jest jutro :o[/quote] juz jest spore jutro :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']Ty mi lepiej zapodaj jakis wizerunek mojego kochanego :D bo teskno mmi do niego[/quote]a pisałaś że na kajakach pływa :o :lol:[/quote] no ten kochany plywa albo raczej teraz :drinking: a mi chodzi o mojego drugiego kochanego o mojego Rumaka :D
-
Ty mi lepiej zapodaj jakis wizerunek mojego kochanego :D bo teskno mmi do niego
-
[img]http://img351.imageshack.us/img351/8164/obraz0151gv.jpg[/img] jaki cudny chrzaszczyk ciekawe w jakich trawach takie piekne okazy zyja :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']No wiesz co my tu z RR takie 2 grzeczne żuczki przy kompie i nas nie koffasz :([/quote] juz Was nie niekoffam juz znowu zaczynam Was koffac bo mi dokuczacie ;)[/quote]My z RR no nie niemożliwe :o ja nic o tym nie wiem :( , czekaj obudzę RR to zapytam co narobił :evil:[/quote] hehehehe nie budz RR ka niech spi dzieciaczek ciezko dzis pracowal :D[/quote]już obudzony :roll: ale mruczy że był grzeczny i nic nie ma na sumieniu :-? no to chyba masz jakies nieaktualne info :wink:[/quote] heheheheheh mowisz
-
[img]http://img316.imageshack.us/img316/2001/abd77tw.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: hahahahaha nie koncz wspomnien sa rewelacyjne :D
-
heheh Agga odrazu Twoja ;) Bodziulka ale masz super avantarek :D i wiem ze masz duuuuuuuuzo zdjec czekam :lol: :fadein:
-
[quote name='LAZY'][quote name='dbsst']jutro jutro..............................:([/quote] OBIECUJĘ DUUUZZOOO ZDJĘC![/quote] jutro jest za 13 min
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']No wiesz co my tu z RR takie 2 grzeczne żuczki przy kompie i nas nie koffasz :([/quote] juz Was nie niekoffam juz znowu zaczynam Was koffac bo mi dokuczacie ;)[/quote]My z RR no nie niemożliwe :o ja nic o tym nie wiem :( , czekaj obudzę RR to zapytam co narobił :evil:[/quote] hehehehe nie budz RR ka niech spi dzieciaczek ciezko dzis pracowal :D
-
[quote name='KaRa_TC']Szpila to kochana jest, a ty Dbsst beee beee jesteś :evilbat:[/quote] beeeeee beeeee beeeee oj tam beeeeeeeeeee