-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Siostra'][quote name='malawaszka'][quote name='daga10011']Dobrze ze on nasladuje psy a nie psy kota :lol:[/quote] no dokłaaadnie - moja Luna jak sięnaoglądała kocich ścieżek to zaczęła włazić na stoły, na oparcia od kanap i trzeba było trochę poprawcować nad nią żeby wróciła do psiego trybu :lol:[/quote] :o :o :o Wyobrażacie sobie moje dwa potwory na stole????? :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuhahahahahah ale jaki widok bylby :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img311.imageshack.us/img311/5027/20lipiec2005407pn.jpg[/img] ja nie moge jaki cyklop :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']hehehe Żmijki moje tak sumienie mnie ruszyla ze w tym topiku rozpusty siedzimy i w ogole ;) ale juz sie poprawiam :evil_lol: dzis nie mam zadnych zdjec wiec pozwalamy topikowi sie zawieruszyc ;)[/quote] o nieeee jak to nie ma to na co ja tyle czekam :evilbat: :evil: :wink:[/quote] a coz jamoge zrobic jak aparatu niet z Marcinem sie nie widzialam dzis i nie ma wczorajszych zdjec musicie uzbroic sie w cierpliwosc
-
hehehhe rewelka foty :D :angel: jaka Twoja siora fotogeniczna :D
-
ej czemu nic sie tu nie dzieje :evilbat:
-
hehehe Żmijki moje tak sumienie mnie ruszyla ze w tym topiku rozpusty siedzimy i w ogole ;) ale juz sie poprawiam :evil_lol: dzis nie mam zadnych zdjec wiec pozwalamy topikowi sie zawieruszyc ;)
-
nio dobla dobla tak sie upewniam jedynie ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Ja ostatnio na mieście spotkałam sunie idetyczną do mojej Delty oczywiście musiałam zaczepić panią z psem i się spytak skąd sunia i niestety okazało się,że kupiła ją z psiego tarku zwanego "SIELANKĄ" chociaż to na sielanke dla tych zwierząt nie wygląda.... ta Pani niestety mówiła,że ten facet co je sprzedaje jest bardzo czesto i je rozmana bo się ludzią podobają i [b]mówi,że to żadka odmiana ON :o :o I ona sunie kupiła za 500zł[/b] :o :o Poprostu zabić faceta :evil: :evil:[/quote] :o
-
nio cio tak tylko zeby potmnie bylo ze ten topik to gniazdo zmij i wezy ;)
-
Cola jak milo Cie widziec :D mam nadzieje ze w sobote bedziesz :) :D wiecie co ten topik moze rzeczywiscie sieje zamet i spustoszenie moze warto go zamknac 8) co Wy na to
-
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jak sweet :D Poswiata WRACAJ juz
-
[quote name='Bodziulka']Niunieczka słodziutka! Mam kilka zdjeć Bodzia, wsadziłam je w album, bo wklejenie ich tu... no dobra. Na razie tylko tyle, bo skaner pada. Trochę nie po kolei: [url=http://photobucket.com/albums/a124/bodziulek/]Box[/url][/quote] kosiorek foty :D
-
ehehhehhehehehe dziewczynki nie ma kabla ale jak Wam zapodam moj dream team to padniecie ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']alllle sie dzialo :D no ale moze ja juz pojde :lol:[/quote]no wracaj , nie odchodż :lol:[/quote] hehehehehe nie moge obowiazki mnie wzywaja musze leciec ;)
-
alllle sie dzialo :D no ale moze ja juz pojde :lol:
-
jejciu jaka sliczna Fioneczka :D ale ma dlugie lapeczki prawdziwa damessa :D :buzi: w nocha tego czarnego ;)
-
wcale ze nie 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img16.imageshack.us/img16/7100/p72000030pe.jpg[/img] nio nie moge jaki koc 3D :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Siostra'][b]ciociu debe[/b] sprowadzaj się, kiedy chcesz, jakoś się zmieścimy w tym wyrku, a jak nie, to dwa się zsunie ( albo trzy :o ?)[/quote] hihihi to moze lepiej 3 bo widze ze dziewczyny nie dziela sie chetnie powierzchnia sypialna ;) :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']Hi Hi Hi :question: :question: :question: - TEGO :drinking: NIGDY WIĘCEJ !! - Pamiętaj !!![/quote] o to chodzi ze bez tego :drinking: bylo ;) hihih Siostra nigdy nie mow niegdy my lubimy zaskakiwac hahahaha
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']zaraz sie okarze ze szpila sama jedzie :D tylko kup jej od razu bilet do domu zeby sie cwaniara za bardzo nie rozchulala :lol:[/quote] heheh do domu ona z Ozzym wroci albo z innym przystojniakiem ;) Ala heheh wlasnie namawiam Ola tego pierwszego ze zdjecia zeby jechal z nami :D wiec jedziesz TZ szpilowa i moze Olo ;)[/quote] ze co ze jak z jakiego pierwszego zdjecia jaki Olo , dbsst wielkimi literami juz do mnie dzisiaj mow :lol:[/quote]zaglądnij na topik Szpilka :wink:[/quote] jesli Ci zycie mile to tego nie rob ;)
-
[quote name='Olcia']no dobra baby przestancie sobie slodzic, bo az za slodko tu jest :evilbat: Lazy gdzie zdjecia :evil:[/quote] hehehe piorun nie baba ;)
-
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']zaraz sie okarze ze szpila sama jedzie :D tylko kup jej od razu bilet do domu zeby sie cwaniara za bardzo nie rozchulala :lol:[/quote] heheh do domu ona z Ozzym wroci albo z innym przystojniakiem ;) Ala heheh wlasnie namawiam Ola tego pierwszego ze zdjecia zeby jechal z nami :D wiec jedziesz TZ szpilowa i moze Olo ;)[/quote] ze co ze jak z jakiego pierwszego zdjecia jaki Olo , dbsst wielkimi literami juz do mnie dzisiaj mow :lol:[/quote] :oops: no tak na szpilkowej galerii jest zdjecia gdzie sie preza i wyginaja moi koledzy ;) heheh a jak Ala on od kilku dni sie jak kot prezy ponoc przypakowal buuuuhahahahhaha
-
[quote name='agabass'][i][size=7][color=red]POKARZ KLATĘ[/color][/size][/i][/quote] heheh ale czyja :D ja tylko goscinnie na tej jednej focie a tak ze smiechu sie zwijalam na wyrku :D Kara sie ma te buly albo rogale hahahhahahhaha ;)
-
[quote name='agabass'][quote name='dbsst']hehehehe no prosze jak mnie juz zdazylas poznac :D[/quote] nie da się ukryć wiem nawet, że stóp nie myjesz :diabloti: :cunao:[/quote] iwazaj sobie bo jak Cie dopadnie czrna sera to zobaczysz dopiro jakie zycie jest dziekkkie ;) no i ja ide sie ululac