-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Agga']Etam dbsst dla mnie szilka czy wypasiona czy chuda zasze ta sama kochana szpilka... :angel:[/quote] hehehe ale zaloze sie ze pierwsze zdanie bedzie faktycznie ona mala albo ale ona mala :lol: :lol: :lol:
-
ojj juz Was nie lubkam chyba zero zdjec ja nie wiem :cry:
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'] Agga dzis sie odezwalam wczoraj pilam znowu ;) :oops:[/quote] dzien jak codzien... :lol: trzeba na Pagaj czekac ona wszystko wie :wink:[/quote] oki to czekamy ja mam pomysl zeby dla Pagaj zrobic jeszcze dodatkowy napis super organizator albo mozg zlotu ;)
-
a to jeszcze z serii spie i dobrze mi z tym ;) nie ma to jak wspieranie sie na meskim ramieniu :D [img]http://img203.imageshack.us/img203/7246/szpilka0273lq.jpg[/img] oraz no gilaj mnie nie przestawaj :D [img]http://img203.imageshack.us/img203/8273/szpilka0306im.jpg[/img] i to narazie systko ale za kilka minut ide robic foty :D
-
[quote name='Agga']wow dbsst czym ty szprycujesz moja szpileczke?[/quote] baaardzo smieszne jak ja zobaczysz w realu to sie zalamiesz mala i chuda rozczarujesz sie aaaaaaa i jeszcze jej cala siersc wyszla :cry:
-
[quote name='KaRa_TC']Jak będę kiedyś w Wawce będę omijac szerokim łukiem Szpili dzielnice żeby mnie nie wyzwała :lol: :lol: JAk ona tak wyzywa :lol:[/quote] hahahaha no cos Ty ona tak z milosci 8)
-
i ostatnie :D bo zaraz ci przyfangole :) [img]http://img159.imageshack.us/img159/1456/szpilka0631pe.jpg[/img] i skupienie BEZ PILECZKI 8) [img]http://img159.imageshack.us/img159/5016/szpilka0458ih.jpg[/img]
-
duzo zdjec dzis wstawilam cio :D [img]http://img159.imageshack.us/img159/766/szpilka0432hx.jpg[/img] ty koles nie falszuj tak strasznie dobra a w ogole to odlatuj stad to moj kawalek zieleni i moje drzewa ;) [img]http://img159.imageshack.us/img159/8489/szpilka0465rx.jpg[/img] ale mu powiedzialam co :D [img]http://img159.imageshack.us/img159/6966/szpilka0675dh.jpg[/img] i znowu z pileczka :D [img]http://img159.imageshack.us/img159/3020/szpilka0716zs.jpg[/img]
-
suuuuuperanckie widoki
-
[quote name='carragan']No wiec wlasnie.....Dbsst najlepiej by chyba bylo gdybys dojechala do Katowic na zbiorke i dopiero razem z reszta do Morska... :hmmmm: A co do prasowanki......Pewnie mojego rozmiaru koszulki XXXL,by nie bylo....No chyba,ze ktos mi to naszyje na worek po kartoflach lub zbozu :wink:[/quote] a to mi pasi ;) o ktorej zbiorka jakos do katowic dojedziemy ach namawiam jeszcze kolege zeby jechal jak sie zdecyduje to dam znac :D Agga dzis sie odezwalam wczoraj pilam znowu ;) :oops:
-
daj mi wreszcie ta pileczke bo......... [img]http://img292.imageshack.us/img292/6118/szpilka0425ov.jpg[/img] bo ci pokaze gdzie raki zimuja ;) [img]http://img93.imageshack.us/img93/3275/szpilka0597np.jpg[/img] no dobla Szpila masz tylko nie rob juz zabka ;) [img]http://img93.imageshack.us/img93/7462/szpilka0543yg.jpg[/img] no i zeby mi to bylo ostatni raz ;) [img]http://img93.imageshack.us/img93/6070/szpilka0442qt.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']nio szkoda tez zaluje :cry: ale w pazdzierniku mam :D slodkie zdjatka :D[/quote] W pazdzierniku nic u mnie ciekawego ni ma, chyba że moje psy :lol: :lol: :evilbat:[/quote] i Ty :D[/quote] Ja nie, ale psy jeszcze się nadają na ciekawy obiekt zainteresowania :lol:[/quote] ojjjj tam przesadzasz to do Ciebie ciagniemy a nie do piechow :D
-
ja kce foty ja kce................
-
[quote name='Patka']Jak ja mam robić Lilith galerie jak szpila taka umięsnionaze Lili wstyd ;) A poza tym tyle zdjęc w dogo moich zwierzaków poco powtarzac ;)[/quote] to proste po to powtarzac ze zwierzaki i zdjecia sa ZAJEBISTE i warto zeby byly w jednym miejscu :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']nio szkoda tez zaluje :cry: ale w pazdzierniku mam :D slodkie zdjatka :D[/quote] W pazdzierniku nic u mnie ciekawego ni ma, chyba że moje psy :lol: :lol: :evilbat:[/quote] i Ty :D
-
[quote name='Linka']Dbsst co ty zrobiłaś ze ten pies ma takie mięśnie? :o :eek2: :bigcool:[/quote] a ma :roll: dla mnie to szkielet sam szczerze mowiac ja bym chciala zeby jak pitbulka Bonni szpila wygladala :oops: a tak serio to koksujemy caly czas ;) hiihihihi a tak serio serio to jak widac pilka jest naszym kompanem zawsze ;)
-
nio szkoda tez zaluje :cry: ale w pazdzierniku mam :D slodkie zdjatka :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Siostra']ha, teraz Beret zaczyna byc większy i silniejszy. Nie wiem, może mam jakieś urojenia, a może jestem po prostu rozpieszczona przez Nandę i jej wylewność. Jedno jest pewne: Beryl mnie lubi na samym końcu. :([/quote]oj nie myśl tak :-? Napewno jej panią jest Marynia ale nie jest tak że cie Beretka nie kocha ,ona kocha ostrożniej po tych wszystkich przejściach[/quote] a to jest prawda tym bardziej ze nie wiadomo jak byla traktowana przez panie :-? ale napweno kiedys odwazy sie Ciebie jeszcze mocniej kochac [size=1]Szpila mojego TZ naj kocha[/size]
-
[quote name='Agga']Mowisz i masz: [img]http://img244.imageshack.us/img244/4237/apsik0071uy.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/2885/apsik0082we.jpg[/img][/quote] loooooo jaka romantyczna mina :D :angel:
-
beznadziejnie jest Agniszka ma zakaz wyjazdow i koniec
-
qrde zarabiste piechy i zarabiste foty i zrobilo mi sie zarabiscie zimno od tej ZIMY :evilbat: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img233.imageshack.us/img233/2485/spioszko14kx.jpg[/img][/quote] Te zdjęcie jest boskie :D :D :D Jak prosiaczek wygląda :lol:[/quote]nie bo to Różowy Randrynek :lol: :lol: :lol: /też RR/[/quote] no nie hippopppotam ;) jaki stwor do buziakowania Rozowy Randrynek gora :D
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']Jeny jaka ta Szpila piekna na fitness piłeczkowy widze, że uczęszcza :D Gracja pełnym pyskiem (dosłownie pełnym piłeczką ;)) Sikające fotki :lol: U nas pada :([/quote] dziekuje Patko moja fitness miala isc za 1,3 na sesje zdjeciowa ale cos zaraz chyba spadnie deszcz a mialysmy jechac do lasu :x kiedy Lilith bedzie miec galeryjke 8) Kara widzisz jakcy sa faceci ;) zawsze podgladaja Magda a kiedy cos w Twojej galerii bedzie :D
-
czas na powazna sprawe jak widac pileczka zawsze ze mna ;) [img]http://img292.imageshack.us/img292/6917/szpilka0407gr.jpg[/img] eeee ty koles nie podgladaj :evil: [img]http://img292.imageshack.us/img292/6572/szpilka0412sl.jpg[/img]
-
hehe mowisz i masz ;) wlasnie bylysmy na porannym spacerze :D tak sprawdzam czy wszystko na moim podworku jest oki :D [img]http://img292.imageshack.us/img292/3770/szpilka0336cv.jpg[/img] ooo pani sasiadka ze schodkow zejsc nie moze [img]http://img292.imageshack.us/img292/2388/szpilka0348sy.jpg[/img] dala sobie rade nie musze pomagac :D [img]http://img292.imageshack.us/img292/981/szpilka0351ly.jpg[/img] oooooooo byl tu jakis kolega [img]http://img292.imageshack.us/img292/5319/szpilka0392gh.jpg[/img]