Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Asiaczek']To już niedługo; jutro lub pojutrze Agabass będzie już w domu. pzdr.[/quote] juz jest prawie tuz tuz ;)
  2. [quote name='asher']Rozesłałam wici, ale niestety cisza :([/quote] i u nas cisza :cry: [color=white][size=1]do doopy to systko[/size][/color]
  3. [quote name='malawaszka']był z nimi jeszcze jeden chłopaczek - dwulatek Miłosz, ale jakoś nie załapał się na wspólną fote :fadein:[/quote] hehehe bo pewnie Miłosz to diabelek wcielony :D
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']qrde sam miod :D Agga bedziesz miala okazje na Zlocie wytlumaczyc TZ ze jak nie dostane takiego Elfiego Uszka to zeswiruje na stare lata ;)[/quote]ee to nie tak zle jak dopiero na stare lata :wink:[/quote] hehe bardzo smnieszne ;) :lol: waszka posadzimy TZ przed dr Agga i beda siedziec jak na tureckim a co tam ;)
  5. Sopot goora !!!!!!! :angel:
  6. [quote name='Justa']Heh dbsst ja sobie tez ostatnio czesto wstawałam na wschodziki :D W Solince sa najładniejsze :D Ale nadal nieodmniennie tęsknię za Szpilunią![/quote] hehehe dzies juz nie chce mi sie nic wstawiac jak zauwazyla Patka jestem nastrojowa ;) i sie niegatywnie nastroilam i zaraz spadam z przed kompa ;) :D ale jutro :D
  7. ło matko jakie Przeczkole Fajowe :D tyle dziecie pod jjednym dachem :angel:
  8. jaka piekna foCka :D
  9. naserio to z komory ollla lla jestem w szoku extra
  10. alez przestan nie zawstdzam Cie tylko sie ze nie moge sie zdecydowac wychodzi jaka jesyem niezdecydowana coz za obciach ;) czekam na foty :D :angel:
  11. sypiam polozylam sie o 2 (wczoraj wczesnie) TZ obudzil mnie kolo 4:00 polezalam chwile i rozwazalam czy wstac doszlam do wniosku ze wstane bo lubie wschody :D i wstalam jak wstalam i pstryklalam foty, kiedy znai na niebie juz nie byly takie interesujace to pomyslalam ze obudze Szpile i ja wyprowadze (nie podobalo to sie jej :roll: )po podworku bo co tam niech ma jak bylam na tym podworku to z oddali zobaczylam ze chmury sie zmieniaja czyli BIEGIEM do domu po aparat (juz myslalam ze nie wiele sie zmieni w tym wschodzi a tu taka niespodzianka) i pstryk pstryk znowu :D TZ oznajmil ze jestem walnieta a Szpila poszla spac obsapujac mnie kilka razy jak juz wschod sie zmienil w swit to nie moglam wytrzymac i odpalilam kompa coby zdjecia zgrac :D a jak juz zgralam i sie pozalamywalam ze kicha to obejzalam je jeszcze kilka razy i zmniejszylam a ze jzu tak blisko dgm bylam to odrazu wstawilam jutro nie wstaje na wschod ;)
  12. [quote name='Pagaj']Czyli z Katowic jedzie: Pay, Pagaj, Agga, Antu, Kaska, Dbsst+TZ, Bogarka Asik i Linka :D[/quote] jedziemy jedziemy z Wami z katowic :D jak poczekacie to jestescie debesciaki :D
  13. [quote name='Agga'][quote name='Bogarka'][quote name='dbsst']o ktorej zbiorka [/quote] I gdzie sie spotkajmy?[/quote] Kochani poczekajcie Pagaj wróci to powie o której jestesmy w katwoicach. Ile czasu mamy na przesiadke do Zawiercia i gdzie sie spotykamy.[/quote] qrde stresuje mnie ta podroz pierwszys raz Szpilak bedzie jechal pociagiem mam nadzieje ze nie bedzie tloku i ze nie beda mi po niej deptac :-?
  14. [quote name='Hexi']:D no to musze na ciebie uwazac...jeszcze mipsa zjesz :wink:[/quote] hehehe uwazaj uwazaj bo go schrupie ze smakiem :D takie ciasteczko mniami :sabber: :lol:
  15. nio i zrobila sie jeszcze bardziej krepa :D dzis nie mam nastroju na foty ale czekam na Twoje wakacyjne :D
  16. SAYMA JESTES HUUUUUUUUUUUUUUUURA :buzi: cczasem spie ;) ale jak mam aparat to musze korzystac ;) ciesze sie ze Wam sie moj czysciouch podoba :D
  17. a to efekt mojej "pracy" od 4:20 [img]http://img81.imageshack.us/img81/3948/chmury0107xv.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/2848/chmury0408be.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/1328/chmury0413qz.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/4601/chmury0448kq.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/9077/chmury0558bu.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/6412/chmury0579cd.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/8871/chmury0632va.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/8834/chmury0665kz.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/7335/chmury0670mi.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/7221/chmury0713tg.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/3663/chmury0693tt.jpg[/img] [img]http://img81.imageshack.us/img81/5082/chmury0782dq.jpg[/img]
  18. [quote name='PIKA'][quote name='dbsst'] zaraz pozadeczek tu zaprowadzi :D :lol:[/quote]a co tu bałagan siakiś jest? :o[/quote] hehehehehehe mentalny porzadek zaprowadze :lol:
  19. no lepiej uwazaj moja droga ;) wlasnie kolejny wschod slonca focilam boshe kiedy ja sie naumiem robic wschody takie zeby wschody a nie zachody przypominaly :-? :roll:
  20. [quote name='Agga']dbsst gwarantuje ci na zlocie normalne zdjecie... poszukam :lol:[/quote] qrde co zescie sie tak na mnie uparli a kysz a kysz a kysz
  21. [quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] no nic tylko w nocha :buzi: dac :D[/quote] [b]Diablica[/b] przyszła :lol: :lol: Nochal purchaweczka jest wycałowany na śmierć :lol:[/quote] tylko telikatnie purchaw purchaweczke zeby sie nie wypurchawila ;) a no przyszla przyszla :evil: i zaraz pozadeczek tu zaprowadzi :D :lol:
  22. [quote name='Hexi']on jest caly całuśny ;) na dodoatek caly wyjazd pachniał wanilią :D[/quote] nio nie waniliowy slodziak ulubiony moj deser ;)
  23. [quote name='Marysia_i_gończy'] Idziesz? [img]http://img353.imageshack.us/img353/1503/imgp28043eh.jpg[/img] Potwór :wink: [img]http://img353.imageshack.us/img353/4589/imgp28075dv.jpg[/img] O... przystanęła! [img]http://img353.imageshack.us/img353/6201/imgp28388sx.jpg[/img] Coś zwęszyła: [img]http://img354.imageshack.us/img354/6162/imgp28460ip.jpg[/img] I tu też: [img]http://img354.imageshack.us/img354/8904/imgp28802xv.jpg[/img] Portrecik: [img]http://img354.imageshack.us/img354/7987/imgp28858mo.jpg[/img] A zdecydowana większość jej zdjęc wygląda tak :wink: : [img]http://img353.imageshack.us/img353/2325/imgp28394kd.jpg[/img] Pozdrawiam Marysia i Una[/quote] cuuuuuudne systkie nie moglam sie zdecydowa ktore naj :oops:
  24. [quote name='Maga100']Nie no, wymiękam :lol: :lol: RR jest booooooooooski, można go schrupać :lol: Leon kazali pokazać zdjęcia Ozzikowi i podjudza go do buntu celem zakupienia big fotela. I żeby tylko nie był przypadkiem z plastikowej krowy, bo taki nieprzyjemny w dotyku :wink:[/quote] hihiihihihihihihihihi
×
×
  • Create New...