Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. Justa w srode wyjezdzamy w poniedzialek mozemy bo we wtorek znowu do weta :-? to juz na gg dogadamy ;)
  2. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']Agga wez Agacie Elfie Uszko na Zlocik plizzzzzzzzzzzzzz[/quote] Hahahah debsst zeby to było takie łatwe...przeca oskarża mne o porwanie... Hmmm zrobie jej kilka zdjeć i dopiero ci pokarze na zlocie 8)[/quote] oj tam porwanie powiesz ze Agacia leci do Elfiego Lasu na Elfie Zgromadzenie ;) hihihi a ja bede widziec super foty a Wy nie lalala lalalalaa
  3. [quote name='sayma']a dzisiaj niedziela i wraca Kuba czyli....... będą nowe foootecki :angel: :angel:[/quote] i bedzie mniej Ali przy kompie :cry:
  4. no to suuuuuuuuuuuper ze kociaki maja sie good ;)
  5. [quote name='KaRa_TC']Ale wykończona po grillu :lol: :lol: Co Wy jej robili? :lol:[/quote] my jej nic to ona caly czas na lapach :D sayma a Ty nie spisz o tak wczesnej porze
  6. Dzieciaczki a jak z powrotem robimy tak samo wszyscy razem do Katowic i rozjazd czy kazdy juz sam sam
  7. pa [img]http://img400.imageshack.us/img400/5403/24060149ue.jpg[/img] ja spie [img]http://img400.imageshack.us/img400/9849/24060169hg.jpg[/img]
  8. A to na dobranoc badz dzien dobry ;) [size=1](Ajka jak zagladasz tu czasem to to dla Ciebie my tesknimy za Toba )[/size] [img]http://img400.imageshack.us/img400/7982/szpilka0955yg.jpg[/img]
  9. [quote name='KaRa_TC']Ależ u Was złodzieji kości dużo :lol:[/quote] hehehe cale multum dobra ide pac reszte fot wstawie jak wstane ;)
  10. [quote name='KaRa_TC']Piwo na pierwszym planie, a biedna szpila na drugim :( Żla Dbsst oj zła :lol:[/quote] ojj no bo piffo to piffo ;)
  11. wszyscy mieli cos dobrego mialam i ja [img]http://img381.imageshack.us/img381/3560/grill0012gt.jpg[/img] [img]http://img381.imageshack.us/img381/7495/grill0147ct.jpg[/img] az tu nagle do mojego stolika przysiadl sie jakis czarujacy pan [img]http://img381.imageshack.us/img381/7718/grill0038jt.jpg[/img] [img]http://img381.imageshack.us/img381/7508/grill0040dt.jpg[/img] niestety zrobil sie namolny wiec wstalam i odeszlam [img]http://img381.imageshack.us/img381/1433/grill0166gt.jpg[/img]
  12. [quote name='Agga']Linka no jesli to ten Bartosz...to ja sie wyzyje troszke w realu :lol: nie ma jak skleroza....Juz miałam wyłaczony komp i w łóżku leżałam kiedy mi sie coś przypomniało. [b]Dzwonił pay i kazał sie was zapytac czy oprócz tegoznaczka co Pagaj zaproponowała chcecie aby nad tym znaczkiem widniał Wasz nick[/b]... 8) ja jestem za![/quote] tak tak tak bedziemy wtedy tak rozpoznawalni jak malo kto ;)
  13. wyginam smialo cialo ;) :lol: [img]http://img369.imageshack.us/img369/2003/grill0892wr.jpg[/img] [img]http://img369.imageshack.us/img369/1743/grill1053qh.jpg[/img] z puicha to chyba wszystko zdradze Wam sekret ze duzo tancy i duzo portretow w tym secie w sumie to co zawsze Szpili robie ;)
  14. zaczne od reklamy mojego ulubionego (obecnie) piffa czyz oni nie pasuja do siebie jak ulal :D [img]http://img369.imageshack.us/img369/3251/grill0669wa.jpg[/img] to jest pyszne [img]http://img369.imageshack.us/img369/7642/grill0695wc.jpg[/img] dobrze dobrze wypadlam ;) [img]http://img369.imageshack.us/img369/6071/grill0709qy.jpg[/img] [img]http://img369.imageshack.us/img369/1858/grill0748bm.jpg[/img] no i Szpila ma dosc czyli tance juz po ;) [img]http://img369.imageshack.us/img369/8220/grill0771hm.jpg[/img]
  15. nio cio :D
  16. [quote name='KaRa_TC']Kiedy te 15min minie....tak powoli leci ten czas :evil:[/quote] tez juz bym chciala wstawiac ;)
  17. [quote name='daga10011']no wstawiaj kobieto,bo ja spac mykam :cry: rano wystawka :roll:[/quote] qrde wstawie najwczesniej za 15 min narazie je obracam zrobilam ich baaaaaaardzo duzo
  18. [quote name='daga10011']no bardzo malo :o :evilbat: :lol:[/quote] mini mini Dziewczynki nie podpadajcie mi bo Was pogonie zaraz pogryze zawarcze i w ogole ;)
  19. mniam grilik i powiem ze fotek duzo a czy fajne to sami ocenicie mni esie juz nie podobaja :cry:
  20. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Czyli mnie też nie znosisz? :cry: :cry: :cry: Bo Delta jest aktualnie, bo Saba i Spike ją atakują, a w kojcu pies marnieje,chudnie... a ona jest przy samym domy na 4metrowym łancuszku :roll:[/quote] oj Kara juz mnie nie nerwuj Ty masz WIELKIE SERDUCHO DLA SWOICH PIECHOLOW wiec Ciebie znosze :D :angel:[/quote] Dobrze,ze znosisz bo już się bałam ,że po tamtym poscie,że juz mnie za to nigdy nie odwiedzisz :wink:[/quote] hihi ze mna nie pojdzie Ci tak latwo chyba ze powiesz ze mam sie do Ciebie nie odzywac (ale w to watpie szczerze ;) )
  21. [quote name='PIKA'][quote name='dbsst']:o ło matko Wariatki tyle napisaly :o [/quote] Oooo :o co nie pisze się oddezwała :o[/quote] hihihihi to prawda ja malo pisze 8) 8)
  22. no wlasnie je przekrecam zaraz powybieram i wstawie co nieco dzis ale to za kilka chwil z grilla dzisiejszego :D
  23. nizenosze ludzi ktorzy na cale pieskie zycie przyczepiaja psy do lancucha
  24. [quote name='KaRa_TC']Czyli mnie też nie znosisz? :cry: :cry: :cry: Bo Delta jest aktualnie, bo Saba i Spike ją atakują, a w kojcu pies marnieje,chudnie... a ona jest przy samym domy na 4metrowym łancuszku :roll:[/quote] oj Kara juz mnie nie nerwuj Ty masz WIELKIE SERDUCHO DLA SWOICH PIECHOLOW wiec Ciebie znosze :D :angel:
  25. qrcze rewelka zdjecia ja nie moge ja kce systkie ceniaki :angel:
×
×
  • Create New...