-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
dbsst replied to bigos's topic in Foto Blogi
buziaczka dla Bigoska w jego wesołego noska :buzi: -
apropo fotela poszukuje nie drogiego ładnego fotela dla Szpili do pokoju gościnnego :cool3: :roll: TZ mówi że jestem walnięta a ja chce żeby Szpila miała swój fotel :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [B]HAKER[/B] mmmmmmmmmmmmmmmm pyyyyyyyyyyszota na czterach łapach :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Asiu już nie długo wystawka wiesz, że czekam na złoto złoto i jeszcze raz złoto ;) qiedy na foty się umawiamy (w tą niedziele pracuje) sobota wolna :cool3:
-
[quote name='olcha']Witaj Debeściaro z najdebeściarską koparoszpilą na dogomani :eviltong: Witaj Szpilatronie z najdebeściarską debeściarą na dogomani :evil_lol:[/quote] no taaaaaaaaaaaaaaaaaaak WARIATKA :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: strasznie dużo tu gadacie chyba musze donieśc na WAS modowi :cool3: :roll: :lol:
-
a mnie się marzą długie piękne kobiece pazury lub tipsy ale niestety nie moge sobie na takie pozwolić :placz: :placz: i noszę "męskie" paznokcie przez cały czas :( :roll:
-
:lilangel: :lilangel: :iloveyou: :iloveyou: [quote name='DORRAG'] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/222/p1010128pn6.jpg[/IMG] pan poszedł do sklepu a my czekamy [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5440/p1010421sv1.jpg[/IMG][/quote] prześliczna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jaką ma imponująca klate :loveu: :loveu: :loveu: i ten pyyyyyyyyyyyyyychol do :buzi: CUUUUUUUUUUUUUUDO:lilangel: :iloveyou:
-
no właśnie widze, że to chłop sie zrobił jak ta lala :evil_lol: :evil_lol: cuuuuuuuuuudo
-
[SIZE=5][B]Spełniania Marzeń[/B][/SIZE] [SIZE=5][B]Przygód bez liku[/B][/SIZE] [SIZE=5][B]Ciepłego kąta [/B][/SIZE] [SIZE=5][B]i krótkiej zimy[/B][/SIZE] [B][SIZE=5]KOCHANEJ TIGRZE[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]życzą cioteczki ze Szpilolandii[/B][/SIZE] [B][SIZE=5][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/236/c08428c6ac528c6d.gif[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
-
[quote name='Magda-Amir'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/211/8890eb28e57b3b30.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/195/46c8531a87b6b9cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/216/459e53fcc4d8607e.jpg[/IMG] [/quote] KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPEEEEEEEEEEE lat nie masz pozwolenia na znikanie na tyle czasu JASNE :mad: :mad: mój Amirek boshe jaki on cudny czy mi sie wydaje czy on jest BYDLAK WIELKI :loveu: :loveu: :loveu:
-
dawno mnie nie było nadrobiłam spuchłam z zazdrości :shake: :shake: :shake: :shake: :lol: :lol: :lol:
-
czesc najgroźniejsze chiuauy (?) czesc właścicielko bestii :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc qiedy wpadasz do żagla lub araba pogoda barowa mogłabys nas odwiedzić- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Czesc Dogociółki dzięki wielkie za te miłe achy i ochy aż bym se jakies zdjecie pstrykła :multi: waszko na TOBIE to można polegać....................:mad: :mad: .......zastanawiałam się nad Magfitness i nie wstawiłam go odrazu.......zdjęcie przecież poszło jako trzecie czy czwarte ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Gosiu tez sie zastanawiam czemu Beatki nie ma z nami ;( pewnie ma duuuuuuuuuuuuuuuużo pracy :shake: co do boa było bowskie tylko potem przez dwa dni z buzi wyjmowałam pióra :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to TY byłas boa sprawczynia :crazyeye: a czemu w takim razie nie wpadłas na sesje :shake: :placz: :placz: :angryy: :placz: :placz: dziękuje Beata potrafi czynić cuda :multi:
-
[quote name='panienkabubu']debe, ale Ty jestes stuknieta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahaha pozytywnie of korsssssssss:evil_lol: :evil_lol:[/quote] to nie ja pisałam to wszystko Totoatola :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Totatola zawiodłam się na TOBIE i TWOIM TZ jak mogliscie nie wpaść na pks jeziorki w odwiedziny :shake: :shake: :shake: wstyd i hańba
-
Paulino gdzie Ty sie podziewasz........................................................:mad:
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/224/97965fab1c22e829.jpg[/IMG] Gosiu naprawdę jesteś kroplekowym mistrzem :loveu: czesc :D
-
[quote name='malawaszka']no to coś playboy schodzi na psy :evil_lol:[/quote] maupa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Maga to kiedy znowu mnie zabierasz do mojego domku wypoczynkowego :cool3:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/225/e2b799d44944859e.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/225/88146fb169c065f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/189/a4ae36612d857345.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/234/c24ba855f2f6b476.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/234/0c4d13e493910985.jpg[/IMG][/URL] PAAAAAAAAAAAAAAAAA
-
hej dziewczyny dzięki za miłe słowo ja tylko przelotem :evil_lol: jeszcze qilka psów :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/189/7d2b4b277e52a96d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/234/d6305b9d1b81ecb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/234/3f395d71c59a09b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/225/8919acddf6c27976.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/189/79397d88f1608d62.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:cool3: [I]czyli to jeszcze nie systkie foty:evil_lol: [/I][/quote] no właśnie to te systkie playboy foty :evil_lol:
-
Cola i jak dojechaliście :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
maupa nie dość że wywiozła mnie do głuszy to jeszcze mie prawie playboyową sesje zrobiła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: