-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/231/16e14acee0f4ce80.gif[/IMG][/URL] [B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/B][/quote] :roll: eeeeeeeeeee Maga to TY :roll: :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]jakby :diabloti: [/B][/quote] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/240/3fc5096783d743e0.gif[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/240/6609598f4d22a0d3.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][B]dama to się rumieni tak: :oops: [/B] [B]a tak: :diabloti: , to się rumieni NIEDAMA[/B][/quote] dobra powiem to odwarcie TOFFAM CIE KWINTESENCJO KOBIECOŚCI :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/231/16e14acee0f4ce80.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1]TAKA CHWILA SŁABOŚCI[/SIZE]
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]kończę te przykre dywagacje :roll: [/B] [B]oszczędzę innym czytelnikom tego publicznego forum zażenowania twoim zachowaniem :diabloti: [/B] [B][COLOR=red]ratują cię tylko nieprzyzwoicie poprawne zdjęcia[/COLOR] :diabloti: [/B][/quote] jakby komplement :crazyeye: :p czesc Ewciu :multi:
-
[quote name='Maga100'][B]Dama - moja droga - to nawet myśli nieprzyzwoitych nie ma :diabloti: [/B][/quote] toż przeciez ja nie mam ja sie tylko zaczerwieniłam bo dama się rumieni ot tak :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad:[I]na dogo zapatrzył się chłopaczyna .....tam w temacie o takim jednym Cassanowie co ma bab na pęczki :cool3:...Leon mu było.....:eviltong:[/I] [/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][I]:pjakby nie odwrócił ...j...zawsze na wierzchu:evil_lol:chyba ze wstanie na nózie[/I][/quote] już nic nie powiem bo mi damie nie przystoi :shake: :oops: :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon'] Debe:loveu: achhh twoje dobre slowo co do fot jest niczym balsam dla rak..czy jak to tam si emowi:evil_lol: [/quote] podejrzanie miła sprawdzić czy to napewno Ewcia :evil_lol: :evil_lol:
-
ja nawet jak chciałabym nie inteligentnie pomilczec to nie mam SZANS czasem wydaje mi się ze przez tydzień nic nie mówisz zeby sobie odbić na mnie :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/231/80c1aaf7638fa119.jpg[/IMG][/URL]
-
to ja pójdę do NIEBA ja jestem mega grzeczna i w ogóle Maga ja ciebie potzrbuje tylko jak znudzi mi sie radio i nie mam juz nic ciekaweszego do słuchania na płytach wtedy spotykam sie z toba i mam kabaret na kółkach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: masz szczescie Ala bo jakbys nie dobiegła to bys musiała sprzatać i nie była byś na dgm a jak widac dziś jest dzień miłosci i uwielbienia dla bliźnich :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/231/550be6f1b50c1169.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:idę do WC:oops:[/quote] nie dziwie się mi też było niedobrze jak tak tego psa maltretowała tym nieprawdziwym słowem na swój temat :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Maga100']:diabloti: :diabloti: :diabloti: [B]jak mnie nie ma, to nikt, ale to nikt nie chce iść z tobą na spacer [/B] :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] ustalmy zadaję się z tobą bo żal mi Leon, że ma ciebie za ukochana najpiękniejszą i najmadrzejszą pancie (sama słyszłam jak mu takie goopoty do głowy pchałaś biedny pies bieeeeedny) bo jak wczesniej wspomniałam ciebie nie znosze jak śnieg ciepła jak much lepu jak kaczyńscy wysokich :evil_lol: Agabass jeśli kiedys będe miała isc do piekła to to właśnie bedzie piekło czyli mieszkanie z MAGA :shake: :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=59b3a8072920796b][IMG]http://images4.fotosik.pl/194/59b3a8072920796bm.jpg[/IMG][/URL]
-
mam kilka Szpilek ze starego spaceru gdzie sama sobie rzucałam i sama pstrykałam :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=27f725ab9226cebb"][IMG]http://images2.fotosik.pl/231/27f725ab9226cebbm.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=eb02875e6ee426c6"][IMG]http://images1.fotosik.pl/240/eb02875e6ee426c6m.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8b81fc6d3e53fc23"][IMG]http://images4.fotosik.pl/194/8b81fc6d3e53fc23m.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][B]Boszsze, ty jednak nienormalna jesteś :shake: :shake: [/B] [B]zatrzask został :diabloti: [/B][/quote] aaa to luz to zostało Ci tylko wspomaganie wyciagania :evil_lol: :evil_lol:
-
oglądałam kod i mi się podobał ja to lubie takie filmy :D
-
to Leon bedzie miec koope z zatrzaskiem i do tego strasznie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugą i ktoś TY będzie musiał mu pomóc ja wyciągnać z pooopy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja byłam pierwsza a zreszta jak nie ten to TZ Twój znalazł mi inny pokój równie wygodny :mad: w życiu mu tego nie daruje :mad:
-
[quote name='Gosiek']hihih wezmę chętnie tylko...... ja jakos nigdzie nie jeżdżę :placz: ale marzy mi sie jakaś wyprawa..... w fotogeniczne rejony :evil_lol:[/quote] SAFARII moje marzenie ja kontra lwice :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]a gdzie szpilowa doopeczka :):):):):)[/I][/B][/quote] na dywanie rozwalona :evil_lol: [quote name='Maga100'][/b] [B]1. skoro tak, to nie tylko na parapetówkę [U]przyjdziesz, [/U]ale i wrócisz z kapcia, w dodatku nocą i w zimnie :diabloti: [/B] [B]2. słuchajcie, ona tak się do mnie przySZPILIŁA, ze muszę się wynieść 20km od Warszawy, żeby się od niej uwolnić! :placz: [/B][/quote] 1 ale jak przyjadę to tez i odjadę :evil_lol: :evil_lol: w środku zimy (tylko którego roku :hmmmm: :errrr: ) 2. :roflt: :roflt: :roflt:
-
[quote name='Gosiek']:lol::lol::lol: no ale qrczaczki co zrobić kiedy taka jest prawda? Przecież nie zrobisz dobrej foty jak nie ma swiatła :evil_lol: do doopy sa delikatnie powiedziawszy - zwłaszcza próby ufocenia psa w biegu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ech - pojechałabym chetnie gdzieś w plener... słoneczny plener ;)[/quote] weź mnie ze soba w ten plener :D wow 800 to jest dopiero cos :drinking:
-
oooooooo dzwi do mojego pokoju juz są :evil_lol:
-
[quote name='agabass']bo mam w tym swój cel poznać twojego brata i wydało się :evil_lol: :diabloti:[/quote] hahaha a mój brat jakoś tak wyprzystojniał :roll: nawet niezły jest jak tak na niego patrze ma tylko jeden minus jest moim bratem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek']:eviltong: a co? Może nie? :mad:[/quote] no właśnie tak i co gorsza czuje sie jakbym siebie słyszała mój luby zawsze mnie przedrzeźnia z tym światłem :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='agabass']oj tam ... nie przesadzaj to przecież wiesz, że wszystko dla ciebie bym zrobiła:cool3:[/quote] i to mnie najbardziej poraża że taka dobroć dla mnie tylko dla mnie :evil_lol:
-
hahahahhahahahhahaha no tak grunt to światło :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='agabass']co ja poradzę dobre mam serce[/quote] jestem w SZOKU ta bijąca dobroć wypala mi oczy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]to taki mały majstersztyk;)[/I][/B] [I]:razz:no własnie Kasiu ...czego się spodziewałaś ;)[/I] [/quote] ciekawe kto go tego uczył :cool3:
- 78403 replies