-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
nie nie nie moja Kochana TY masz pecha a ja czarnowróże :evil_lol: :evil_lol: Lełon [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/232/57e58056d9d4599f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/223/0e68d1b112d3c430.jpg[/IMG][/URL] Maga mówi,że nie ma trawy tylko chaszczowisko TAK a to co za piękna trawa :cool3: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/222/6559e0e41b5b03d3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/232/8d38854a19334b11.jpg[/IMG][/URL] i przypomninienie czja to galeria :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/223/2b738bf87bc2e101.jpg[/IMG][/URL]
-
musiały by nam psy robić :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]o rany, to była twoja? :oops: [/B] [B]wybacz, trzeba było powiedzieć :p :evil_lol: [/B][/quote] moja rękawiczka do pchania super bolida :mad: i do obgryzania w trakcie stania w sobotnim korku i do sprzatania ...............no własnie ;)
-
[quote name='Maga100'][B]miałaś wstawiać zdjecia psów :mad: [/B] [B]PS nie narzekaj, podobała ci się wycieczka samochodowa, a także ćwiczenia siłowe pt: pchamy bolida :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] no a jak trzęse się z nerw do tej pory :evil_lol: :evil_lol: laseczką gdzie staneło auto no gdzie metr przed bakami z paliwem na stacji paliw :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie mówiłaś jakie zdjęcia a psy sa takie monotematyczne ;) Kara nie bij :placz: :lol:
-
a na koniec Maga i jej fitness schodek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/186/6f2b2df596431b44.jpg[/IMG][/URL]
-
i Szpilka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/222/a47a31266c42b571.jpg[/IMG][/URL]
-
jeszcze będe Kara w Twoich rejonach ojjjjjjjj będe :cool3: Alu oj pamiętam pamiętam ;) dziś byłam na bowskim spacerze wiekszą częśc spędziłam w aucie ale co tam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: qto z was pozna qto to jest :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/186/466e632b5bfb457a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/222/b19a16891209d98a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/186/67c10eea2c400adf.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'] [B]Leon i porzucona rękawiczka...[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/10-28-4.jpg[/IMG] [/quote] [B]LEON[/B] i [B][COLOR=darkred]UKRADZiONA[/COLOR][/B] rękawiczka :shake: :mad:
-
Cola ciągle na leżance nie puszcze jej łatwo :evil_lol: :evil_lol: będzie miała mega kaca i nigdzie nie pojedzie :evil_lol: :evil_lol: :multi: :multi: :multi: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']buuuahahaha Cola wrrrróć :evil_lol: Debest jakże to tak? i Ty się wybierasz na jazdy?[/quote] na picie ja prędzej ja na kuniu jak maupa na płucie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: kolorowo jest nie ;) Cola mi w ucho robi hahahaha o co jej chodzi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Cola jest (a raczej stock :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) u mnie na dywaniku wrrrróć na leżance :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i cięzko sie tłumaczy wrrrróć śmieje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo ja z nią jade postanowione :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
bo tylko nią mam siłe ;) hahahhahahaha szpilot [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/221/860fc5aff97e01cf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/221/4df3bae19e3f2417.jpg[/IMG][/URL] takie znalazłam zdjęcie z rzucania Szpili i robienia zdjęć jestem człowiek orkiestra normalnie :evil_lol:
-
[quote name='PIKA']O Debe zyje :multi: Cześć :razz:[/quote] czesc moja Kochana Piko jak mi miło, żeś się o mnie martwiła :cool3:
-
poprawiam się Poznaniskie a dokładnie pod Poznańskie czyli sierosławskie niebo ;)
-
[quote name='lothia']rewelacyjne,ale Szpili dalej nie widzę[/quote] nie mam Szpilki :shake: nie miałam kiedy robić fot :placz:
-
no to dziewczynki dałyście czadu :multi: :multi: :multi: :multi: Tajdzi umarłam do Twoich kociaków :loveu: :loveu: Agnes coś Ty zrobiła Azie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc wetowaszko :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agabass']piękne to Twoje niebo senne a tak mi się spać chce a nie mogę[/quote] dziękuje Baskowa Agabassku :loveu:
-
[quote name='Gosiek']alez oczywiście że u mnie tez jest jesniennie :lol: tylko trawka jakaś taka strasznie zielona ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/182/d6752a67fbcdc255.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/219/88d20bf3adeca716.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/180/930e3932c75478d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/217/36b5002e361faae1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [URL]http://images2.fotosik.pl/219/ce416d15f7e55e38.jpg[/URL] nie no padam systko cuuuuuuudne nie cytuje wiecej bo musze wyciagnac wiekszosc :shake:
-
czesc Aniu potajemnie oglądam Twoją galerie i wiesz co.................mistrzostwo :)
-
Pysiulku a podasz mi adres bądz nazwę programu nie mam weny normalnie nie mam :( niebo poznieński a dokładnie Sierosławskie :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/218/d03a4899362e1319med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/218/a651f99614cb5e59med.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/227/38048925bed0148fmed.jpg[/IMG][URL="http://images1.fotosik.pl/227/38048925bed0148fmed.jpg"][/URL]
-
[quote name='lothia']Domi gdzie jesienna fotecka dla mnie? a gdzie fotecki Szpili Zajebista Terapeutko?[/quote] jutro idę zrobić fote :D
-
:placz: qto kce mi zrobić fachową wizytówke :p :roll: :lol: :lol:
-
[quote name='Cola']:oops: może tak źle nie będzie.....jak się spotkamy, to przy wiśniówce się dogadamy :evil_lol: :evil_lol:[/quote] o nieeeeeeeeeee nie wiśniówka NIGDY na samą myśl mam dreszcze :shake: