Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='sylwiaskalska']wiem wiem :) a pewnie u mnie to tylko weekend cały wchodzi w gre :)[/quote] hehehhehe no widzisz więc nam sie jednak może udać :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/183/47cd4f6e35fb9c3e.jpg[/IMG][/URL]
  2. Stooooooooooooooooooooooo Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksiu
  3. [quote name='dealer']debesciaczku jak ty zagladasz to ja sie wstydze dac cokolwiek z mojej nedznej tworczosci:evil_lol:[/quote] dzień złośliwca dziś jest :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'][B][FONT=Comic Sans MS]o qrczę... dziewczyny ... dzięki i jeszcze raz dzięki wielkie za komentarze - bardzo sie cieszę ze foteczki sie podobają :multi::multi: od razu mi sie humorek poprawił [/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS]:multi:[/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS]:multi:[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]to jeszcze nie koniec "pajęczynek mglistych" :cool3: choć na razie dam coś innego[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/145/26fef1e745089937.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/145/ece239528e5cbfe5.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/191/953794fed46013fe.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/182/b2dc6f2c7ef199f7.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B] [/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mam więcej pytań Gosiu jesteś moja ulubioną macro fotografką :lilangel:
  5. [IMG]http://images4.fotosik.pl/145/ea7fcc4552c69e12.jpg[/IMG] booooooooooooooowskie miny :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [quote name='dealer']sze co? sze ja niby złosliwy...:evil_lol: nieee:) [U]czuje sie zaszczycona twoimi odwiedzinami[/U] debe mistrzu:loveu:[/quote] nieeeeeeeeeeeeee wcale nie złośliwa :eviltong: :lol: :lol: :lol: dawaj foty chyba zaczynaja mi sie podobac pregusy na tye że mogłabym mieć w domu takiego w paski psa :cool3:
  7. hehehhehehehhe tylko będziecie muszieli go jakoś zasierscic coby sie inny nie czuł :evil_lol: :evil_lol:
  8. gdzie jesteś :roll:
  9. [quote name='dealer']może troszke wody dla ochlody:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/190/8be58ecbdfcc7d0e.jpg[/IMG][/URL][/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ktos tu chyba jest ZŁOŚLIWY :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. Reks :loveu: :loveu: :loveu: miodzio :loveu: :loveu: :loveu:
  11. no ja właśnie pracuje w co druga niedziele w miesiącu i znajac życie to bedzie ta co druga :evil_lol: ale zawsze możesz dzień czweśniej przyjechac nio nie :cool3: ja marze o Lalku sama wiesz czemu :cool1:
  12. dbsst

    .:: A X E L ::.

    :-o :-o :-o :mdleje:
  13. [quote name='evaxon']dziendoberek :cool3:[/quote] Berek :evil_lol: Sylwia ja jak najbardziej jak nie będe w pracy czy jakims szkoleniu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. dbsst

    .:: A X E L ::.

    emil wyjechał z tz w delegacje :D ja ni eśpie bo musiałam napisac coś do jednej z prac przed wyjazdem w niedziele wyjezdzam na kurs :multi: :multi: no pewnie ze sie spierac nie bedziemy bo ja swoje wiem :evil_lol: :evil_lol:
  15. suuuuuuuuuuuuuuuuper widze że Bigos w szelkach czuje sie jak młody hasky :evil_lol:
  16. dbsst

    .:: A X E L ::.

    mgła zawodowa klimatyczna a ja bez emila :placz: a na urlopie :multi: Gosiu tylko, że zdjęcia macro jest [U]miliard [/U]razy trudniej zrobić niż psiowe :razz:
  17. hej mnie się najbardziej podobaja portrety Axy ona to dopiero drapieżno-zalotne maski strzela :cool3: :lol: :lol:
  18. [LIST=1] [*]:eviltong: [*]no u nas na górkach kosili i to to:shake:[/LIST]
  19. :klacz: suuuuper ze Ci sie udało niemozliwe jak kiedys bed miała isc do urzedu to Ciebie wyśle my w sumie takie podobne do siebie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='malawaszka']co Ty - takie Emile są dla mnie za mądre :evil_lol:[/quote] nie przesadzaj ma droga
  21. hahahahahah waszeczko wpadaj do nas to dam Ci troche emilem powymiatać :cool3: :cool3:
  22. hahah narazie w Twoje rejony sie nie wybieram NARAZIE ;) ale kto wie co będzie za chwile ;) Alu zarabisty ten boksia półtora roku piekna głowa juz dużego pana i ciałko jeszcze cielaczka bowski ostatnie foty bo juz więcej nic nie mam a TZ zabrał emilka :cool3: moja Szpila zachęcajaca mnie do biegania za nia i jej małżem :shake: jakby Lełona nie miała :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/181/ecce76f560878df4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/145/9a3d21362017d4a1.jpg[/IMG][/URL] a tu widac jaka Szpamderson jest leTka :evil_lol: woda się pod nia nie załamuje :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/182/a6b02950c0e5b4fd.jpg[/IMG][/URL]
  23. Daga ja się do Ciebie teleportuje ;) :evil_lol: :evil_lol: Evaxon no tak odrazu zderzenie :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...