-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Maga100'][B]Alu, jeszcze tylko jakiś fajny włochaty strój i będziesz najbardziej sexi w Rybniku :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]Ta Debe to ma jednak świetny gust :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] mowcie mi ŻAR MULI DEBE :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Nie trafiony :eviltong: Włochate lubię tylko psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahhahaha Pysiu w TYM Cie widzę buty może nie trafione ale tego sie nie wyprzesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1452/136721192dm7.jpg[/IMG] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
aaaa to tarfiłam z bucikami u Ali dla Ciebie jak ja Cie znam :evil_lol: -
[quote name='olcha']Yyyy...czekaj coś mnie się pomyliło! To nie byłaś Ty! I tak wogóle to nie byłam ja, bo ja to wtedy byłam gdzie indziej, a tej wystawy to tak na serio nie było....bo wtedy koło Warszawy spadł taki wielki meteor....a co ja Ci zresztą będę przypominać! Sama pewnie pamiętasz :roll: [/quote] aaaaaaaaaaaaa no tak wtedy no faktycznie nie inaczej :PROXY5: :niewiem: :stupid:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu wiem, że lubisz róż [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6617/1391243525bd7.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
no właśnie musze cos gustownego do butów wybrać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no i takie na wieczór :D [URL]http://img72.imageshack.us/img72/3028/320noga20siedzika5.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
sistar dla Pysi mam taki :D :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9251/obraz041aw0su5.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
EEEEEEEEEEEEEEEEEEE dam linki bo zaglada tu młodziez :shake: [URL]http://www.allegro.pl/item139179057_leg_avenue_sex_wyjatkowe_body_z_dlugim_rekawem.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item138160309_zmyslowa_britney.html[/URL]
-
[quote name='olcha']:grins: :grins: :grins: A ja powinnam być na diecie :eviltong: A Ty się z czego chcesz odchudzać? Widziałam Cię kiedyś na wystawie :mad: chudzielcu! [/quote] WŁAŚNIE zapomniałam ,że sie do Ciebie nie odzywam za to nie zagajenie do mnie :mad: :mad: :mad: tak ale to było KIEDYŚ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]tak, Debe, zgodziła się mi je pożyczyć :p [/B] [B]kochana jest, prawda?:p [/B] [B]wiem, jak trudno jej się z nimi rozstać :p [/B] [B]ale zrobiła to dla mnie, bo mnie kocha :loveu: [/B][/quote] to wszystko PRAWDA wymieniłyśmy się obuwiem ja Magdzie te a ona mi buty z mojej galerii :p ach ta miłosc
-
Alu ponieważ jesteś moja bliźniaczką to dla Ciebie mam takie buciki :D [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6/139267327nr2.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
a ja będe u Magi w takich butach :D [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/889/139459227lp0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vectra']Debe gratuluje ci cierpliwości , wytrwałości i wyrozumiałości :multi: :multi: to napewno był ciężki rok :cool3: pełny niespodziewanek :evil_lol: :evil_lol:[/quote] dziękuje Ci kochana :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Maga specjalnie dla Ciebie wiem, że zawsze o takich marzyłas i nie dziwie sie wcale :D ponieważ stukneła nam rocznica to prosze spełniam Twe marzenie :D [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2880/136765495lc5.jpg[/IMG] Magda ma byc ponoć w nich na parapetówie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ja Cie nie pocieszam ja Ci zazdroszcze :evil_lol:
-
oooooooo nieeeeeeeeeeeee za to ciasto to już w oglole Cie nie znoszę jestem na diecie :mad: :mad: :mad:
-
Ewciu ponoć nic tak nie służy urodzie jak okład z zimnej kałuży na kostki w wietrzny dzien takze teraz wstań od komputerka i rusz w kierunku Tigry i sczerze jej podziekuj za ta troskliwośc o Twą urode :p
-
hahahhaha właśnie trzeba się napić hahahahha :knajpa: :popcorn: :popcorn: :knajpa: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :drinking: :drinking: :drinking: :drink1:
-
[LEFT]UWAGA UWAGA [FONT=Arial Black][COLOR=purple][B]25.10.2005 [/B][/COLOR][/FONT]STAŁ SIĘ CUUUUUD POZNAŁY SIE NA JESIENNYM SPACERZE DWIE GWAZDY :D MAGA I DEBE [/LEFT] [LEFT][SIZE=7][COLOR=darkred]CZYLI MAMY ROCZNICĘ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=black]a oto kilka fot[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][IMG]http://img433.imageshack.us/img433/3146/img30416hi.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://img433.imageshack.us/img433/9742/img30622tu.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://img433.imageshack.us/img433/4101/img30832rt.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://img433.imageshack.us/img433/7745/img31519oh.jpg[/IMG] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/2884/img32575mh.jpg[/IMG][/LEFT] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/4880/img32649yi.jpg[/IMG] iskrzyło między nimi odrazu :evil_lol: [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/3725/img32861sm.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5953/img34349df.jpg[/IMG] tak Leon wygladał po pierwszym spacerze ze swą kochana :evil_lol: [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/4673/img32152fn.jpg[/IMG] od strony 839 mozna zobaczyć nasz pierwszy spacer.........warto zobaczyć zdjęcia ludzkie :evil_lol: :evil_lol:
-
UWAGA UWAGA [B][FONT=Arial Black][COLOR=purple]25.10.2005[/COLOR][/FONT][/B] STAŁ SIE CUUUUUUUUUD POZNAŁY SIE NA JESIENNYM SPACERZE DWIE GWIAZDY :D MAGA I DEBE [SIZE=7][COLOR=darkred]CZYLI MAMY ROCZNICĘ[/COLOR]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]a oto kilka fot [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/3146/img30416hi.jpg[/IMG] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/9742/img30622tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/4101/img30832rt.jpg[/IMG] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/7745/img31519oh.jpg[/IMG] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/7033/img31636lv.jpg[/IMG] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/2884/img32575mh.jpg[/IMG] [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/4880/img32649yi.jpg[/IMG] iskrzyło miedzy nimi odrazu [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/3725/img32861sm.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5953/img34349df.jpg[/IMG] a oto Leon po pierwszym spacerze ze swą wspaniała przjaciółka Szpilka [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/4673/img32152fn.jpg[/IMG] MAGA :Rose: :Rose: :Rose: za cierpliwość :evil_lol: [URL="http://img433.imageshack.us/img433/7033/img31636lv.jpg"][/URL]
-
[quote name='Magda-Amir']i bedzie prawie jak laleczka vodoo :evil_lol:[/quote] hahahahahhahaha no i wszyscy sa szczesliwi ja to potrafie zrobic dobrze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
boshe jaki słodki on jest to w maskotkę wsadze kości i krew :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a patrzenie synchroniczne mistrzowe :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://img165.imageshack.us/img165/7901/1jwt5.jpg[/URL]
-
Magda on sprytny jak jego pani :D [quote name='Maga100']1. [B]nie wiem :niewiem:[/B] [B]2. a mało masz tutaj zachytywaczy? Chcesz więcej i więcej? :cool1: [/B] [B]Pazerność to grzech :diabloti: [/B][/quote] 1. taaaaaak podpowiem taka jedna kwintesencja kobiecosci w kolorze blond :cool1: 2. ja chcę więcej od CIĘ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a zreszta ja lubie grzeszyć :roll: