-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
:evil_lol: :evil_lol: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu był dym WIELKI dym :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']faktycznie jadlam knedle ze śliwkami :evil_lol: ale jakbym wodą popila to bym prędzej [B][SIZE=4]sraczki[/SIZE][/B] dostala a nie rzyganka :evil_lol:[/quote] słowo klucz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='asher'] Się posikałam prawie :megagrin: :megagrin: :megagrin:[/quote] dobrze ze prawie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Szpila lepiej kupa taka prawie normalna troche jeszcze sie męczy ale już wypluwa tabletki a to oznacza ze brzuchol juz nie boli :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: jeszcze dietka (schudnie znowu :shake: ) przez kilka dni i bedzie oki
-
Aza no prosze cie no prosze :evil_lol: :evil_lol: :klacz: bombastyczne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
chyba mój ukochany portret :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/188/70bcfee428532f3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/188/2894b079aedc4a39.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/179/b492b6e5d7cc8551.jpg[/IMG][/URL]
-
ale muli to dogo ja nie moge
-
Kochania cioteczka w końcu sie odezwała mam nadzieje ze wróci na STAŁE :cool3:
-
[quote name='PIKA']Eee lenienie się nie jest zle ;) a ja teraz doczytalam ze Szpilotron chory :placz: ale do niedzieli wyzdrowieje :kciuki:[/quote] mam nadzieje tylko że jutro musze ja na taaaaaak długo zostawić sama :shake: juz tesknie i caly dzien sie bede zastanawiac jak sie czuje :shake:
-
[quote name='PIKA']O leniu****emy sie :razz:[/quote] no dzis sie lenie ale juz mi sie znudziło to lenienie :shake:
-
Leon uczy Szpile jak się nosi talerz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/179/9ba472d8762c6e4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/179/1b897e04d08cecec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/179/b1c40d24b64e31ec.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://images4.fotosik.pl/138/6d5b936520147f2e.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: gimnastyka buzi i języka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
dbsst replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
no nie moge pani od zakazu psów jest na równi z panem który co rano o godzinie 6:45 przychodzi na pustkowie gdzie wybiegujemy psy i mówi ze głosno sie zachowujemy i mamy stamtad isc bo ludzie spać nie moga :evil_lol: i z pania co chodzi z jamniczkiem i bije inne psy witką :evil_lol: :evil_lol: brawo dla idiotów :shake: -
[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/1537/img0102bf2.jpg[/IMG] jakie rollbułki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
piękny z niego chłopak [SIZE=1][COLOR=lightblue]w typie mojej dziewczynki ;)[/COLOR][/SIZE]
-
mniaaam to dojrzewanie przelewanie a potem kosztowanie :multi: :multi:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
dbsst replied to bigos's topic in Foto Blogi
fajowy Bigos :loveu: -
:evil_lol: :evil_lol: może i nie wygodnia ale napewno ciepło w ucho :evil_lol: :evil_lol:
-
Tigra jak prawdziwy gangsta wyglada w tej obrozy :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] No i oddałam.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/ciekasie34.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/ciekasie34.jpg[/IMG][/URL] A niech se ma ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/ciekasie35.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/ciekasie35.jpg[/IMG][/URL][/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhaahahhahahahaa czesc Pysia fajna masz maskote :evil_lol: :evil_lol: -
Maczo ma strasznie gustowną poduszeczke :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/169/3a628194f9a98783.jpg[/IMG]
-
[quote name='evaxon']taaaa jasne ona sie ze mna nie dzieli:placz: :evil_lol: czy ja wyczowam sarkazm??:evil_lol:[/quote] ja nie znam słowa sarkazm :evil_lol: :evil_lol: nie dzieli się bo źle prosisz ja masz za mało smutne i wymęczone oczy za mało ziejesz i w ogóle musisz jeszcze potrenować :evil_lol: :evil_lol:
-
hmmmmmmmmmmmmmm :klacz: cudowności :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[I]masz rację ....leniwy i uparty ...jak prawdziwy samiec ;)[/I][/quote] hahahha aaaa to tak to 100 % samczego samca :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
heheheheh bo z psem sie dzieli i koniec patyczaku :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Szpila swoje posłonie uwielbia na początku nie bardzo a teraz to już nawet nie zebrze o wyrko jak jesteśmy oczywiscie jak nas nie ma to wygrywa nasze łoże ale..........i tak jest postęp :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)