-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dbsst replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3721/im000723kc7.jpg[/IMG] :crazyeye: jaki zgrabny profil :loveu: :loveu: :loveu: hejka -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ojejj no jasne że możesz :multi: :loveu: zamarzłam już, więc idę pod gorącą wodę odtajać i spać :hand: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3066/dscf2427qy5.jpg[/IMG][/quote] aaaaaaaaaaaaaa jak z bajki o rany WSPANIAŁE ADOPTUJ MNIE ADOPTUJ :kiss_2: :iloveyou: :saint1: :saint1: wpadaj do ŻAGLA NOW a nie po zimie :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
czesc Bliźniaczko najbardziej w Ozzym doceniam, że potrafi w bardzo intrygujący sposób pokazać swoje wdzięki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jest przy tym taki tajemniczy :grin: :grin: :grin: :klacz: [IMG]http://images3.fotosik.pl/229/046e9875caf9a448.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']:shake: no tak to ze matka caly czas na kawe chodzi to nie znaczy ze ja tez:placz: :placz: :placz: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/229/2d14fd2bc0a5fbdc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/229/bdb685ebf61b73ac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/238/6cbc8874bca18ada.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/229/e6ec25b138da08da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/193/7d131c28ac451543.jpg[/IMG][/URL] ;)[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale bajera foty shit [IMG]http://images1.fotosik.pl/238/237a01feb2f661c7.jpg[/IMG] dartanian (czy jak się go tam pisze mniejsza o większość) :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='olcha']Pani już podziękujemy :obrazic: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] jeszcze nie dziękuj dziękuje sie zawsze PO a ja jeszcze na Cie nie doniesłam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='olcha'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/231/c9f59573f7600af3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/231/21819be4b90e5133.jpg[/IMG][/URL] [/quote] eeeee masz w domu REKINKA :cool3: :loveu: :evil_lol: bowski :loveu: [quote name='olcha'][B][SIZE=3]WARSTWA IV[/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][SIZE=3][IMG]http://images2.fotosik.pl/227/7a8df1eb23e90cc8.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/URL] [/quote] dzi jaki mądre bestie chodzą do łóżka z łóżkiem bo rozumiem, że to kolorowe to część ich spanka :cool3: [quote name='olcha'][CENTER][B][SIZE=3]Miny poobudzeniowe[/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/235/c3e4cb77a6fd7730.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/227/0ff73a0acdd066ba.jpg[/IMG][/URL] [/quote] eeeeeeeeeeeeee gimnastyka buzi i języka :roll: :lol: :lol: :lol: fiu fiu chyba Cie lubie tyle nacytowałam i popisałam że hoho :evil_lol: :evil_lol: nawet nie próbowałam moim lisim skrótem wszytko na raz powiedzieć doceń ten wysiłek :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
mmmmm mój domeCek mój :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='dreamer'] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7261/4370ts7.gif[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4350/4390vn6.gif[/IMG] [/quote] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA jaka maskota no nie moge z jej łoczów mistrzostwo świata :loveu: Paula gdzie Ty teraz mieszkasz i czemu tak daleko :placz: :placz: :placz:
-
Hejka Daga ależ Twoja dzieciarnia sie pozmieniała :crazyeye: SZOK pięknisie z tych Leosiów kudłasiorów są a DALI :loveu: :loveu: :loveu: psiękny bezjajkownik nic się nie zmieniło ciągle pierwszy w moim sercu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
słuchajcie to mój zakwitnięty kffiatek :roll: nie mam teraz emila brat mi zabrał ale postaram sie kffiatkowi zrobić foty ładniejsze w piątek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/227/54dc8adf8e771a44.jpg[/IMG][/URL] a to wróble ale z daleka robione [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/228/ab045196fc460567.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/228/5ef9d9e4bc8e0344.jpg[/IMG][/URL]
-
OOOOOOOOOOOOOOOOO ząbek [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9450/p1000488oq1.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='PIKA']no i mnie złapala :evil_lol: na niedomowieniu :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no o mamy przekichane ;) a oto Stare Miasto [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/227/606e269ad62389f1.jpg[/IMG][/URL] troche przekrzywione to zdjęcie nie wiem czemu :evil_lol:
-
:drinking: :drinking: :drinking: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:
-
[quote name='an3czka'][I][B]No, bo są stosunkowo grube i gładkie.[/B][/I][/quote] aha to już nie marze o tipsach :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc Dogociółki Kara one im nie lataja one przyklejone tak zostały ;) Aneta :buzi: dzieki co do stopnia Maga dba o zdrowie w każdej chwili i w każdym momencie :cool3: Magada bo to byk jest nie pies :evil_lol: :evil_lol: czesc PIKA a śmiej sie dobrze ze ze zdjęcia a nie z tematu zdjęcia :cool3: Aniu ona jest raczej ucielesnieniem ufaflunionej koparki a nie Laluni ;) a oto mój wróbel znaczy prawie moj bo siedział mi na mojej róży pod oknem w kuchni [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/236/8d25f96fbab4c7ce.jpg[/IMG][/URL]
-
Szpila jakiś czas temu zadoptowała sobie tel służbowy TZa TZ zmienił prace i oddał telefon wiec faktycznie na gwiazdke trzeba bedzie jej sprezentować nowy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
hihih taaaak drapaczka jest mi znana ;) ale jednak co paznokiec to paznokiec ;) a ze tipsami się nie da to nie wiedziałam :shake:
-
dziś sie wybieram na ogrody ale jakoś dojsc nie moge musze zrobic fote tego kwiatka zakwitnietego :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']Cześć Aluś Nie czytam tego wszystkiego :evil_lol: Fotaski se tylko obejrzalam :razz:[/quote] LEŃ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
bo wiem że Maga UWIELBIA jak jej sie słodzi i ze jest jej przykro ze nikt jej nie słodzi prawda moja najukochansza najdelikatniejsza w zasadzie kwintesencjo kobiecosc [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]mdli mnie juz musze odetchnac[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='sota36']A Szpilka tezmaswoj pokoj ...goscinny????[/quote] heheh ona ma swoj pokoj goscinny sypialnie łazienke (jest tam choniczek mieciusi z mysla o niej) ogrodek itd :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: generalnie cale mieszkanie jest jej my tu tylko sprzatamy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dbsst replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
heheheh musisz ja przywiązać do kaloryfera :evil_lol: -
ale długie tak fajnie drapią w ogole jak byłam mała to miernikiem kobiecosci były jej długie czerwone paznokcie i zawsze myslalam ze jak bede duza to bede takie miala no i ciagle chyba jesyem mała bo mam krótkie ;) ale tak serio to też lubie mieć krótkie
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dbsst replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9629/im000633no2.jpg[/IMG] dooopsko w goore ucho w dół jabłko pod stół :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czy mnie sie wydaje czy Safi jeszcze wieksze uchole się zrobiły :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: normalnie w nietoperka sie zmienia :cool3: :evil_lol: -
ni ma jej ni ma :placz: :placz: :placz:
-
czesc Mago najmilsza z najmilszych :evil_lol: :evil_lol: