-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
hmmmmmmmmmmmm jaka wtedy była bezśnieżna trawa :shake:
-
[quote name='agabass']nie musisz przejdę się z psami to zostawię ci jakąś dziś wieczorem cobyś dzwigać nie musiała i nawet wytnę otfory na oczy;)[/quote] hahahah Twoja dobroc powala mnie na kolana :diabloti: :lol:
-
[quote name='agabass']no to masz przechlapane bo rzucę się na ciebie i już nie będziesz musiała udawać [/quote] hahahhahahahaha no tak to ja już spakuje torbe na głowe :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek']hahahaha bo Ty po prostu masz dzisiaj świetny humorek i masz chęć pogadać [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl%20%2813%29.gif[/IMG] z czego się NTB baaaardzo cieszę :p[/quote] :bigcool: rozszyfrowałaś mnie służy mi nie zaglądanie częste na dgm :grin: :grin:
-
[quote name='agabass']nie kuś nie kuś ja to się niczego nie boję co innego moi chłopcy ;) dobra jak tak to dam znak[/quote] łoki doki :cool3:
-
taaaaaaaaaaaaak taaaaaaak oczywiście ciągle coś tu piszesz a, że ja kulturalna jestem to muszę odpisać żeby nie było :evil_lol: :evil_lol: a to powoduje, że tu zaglądam a wcale mnie tu juz byc nie powinno :cool1:
-
[quote name='Maga100'][B]spędza przedostatnią noc w warszawie :placz: :placz: [/B] [B]kurde, czy ty, Debe, też masz wrażenie, że ja cię śledzę? :hmmmm:[/B][/quote] TAK mam takie nieodparte wrażenie i lękam się patrze cały czas za siebie bo się boje, że skradasz się za moimi plecami :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='agabass']założę jakieś delichy albo waciaki :evil_lol:[/quote] hahahahah NIE bo będe musiała udawac że Cie nie znam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek'][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/sad%20%2819%29.gif[/IMG][/quote] no i nie zatrzymuj mnie i nie zagaduj bo ja tu nie zaglądam to nie ja to mój duch :cool1:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]Cześć Moja ukoffana siostro Bliźniaczko ...śliczny wróbelek :p[/I] [I]No to mus mi teraz na te twoje igiełki przyjechać;)[/I] [/quote] zapraszam mam już igiełki i cały sprzęcik gotowy :cool3:
-
nigdy przenigdy nigdy never ever never no....................
-
[quote name='Gosiek']czeeeeść :p czym sie niby załamałaś hę? tymi byle jakimi kropelkami? :eviltong: a swoją droga to musze Ci cos powiedzieć :cool3: hihi uwielbiam czytać takie zwariowane kobietki jak Ty :p[/quote] siem zarumieniłam speszyłam i w ogóle schowałam za noge od krzesła :evil_lol: :evil_lol: czyli dzieks ;) a kropelki są BOWSKIE I JUZ [SIZE=5][B]STOP[/B][/SIZE] Agabassku zapraszam do mnie we wtorek mam od 20 wolne :cool3: chyba, że qtoś stchurzy :evil_lol: właśnie robie i robie wizytówki i ich zrobic nie mogę ja to jestem przychlast :shake:
-
z wrażenia off course (tak se z angielska pozwoliłam powiedzieć :evil_lol: ) nawet ładnie w tej Twojej kochni :cool3:
-
[quote name='leemonca']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o, i tyle :crazyeye:[/quote] mmmmmmmhhhhhhhhhhhm więcej nie mam ja bidna jestem i nie mam kiedy robić fot :shake: [quote name='madzia i medor']:placz: :placz: :placz: A to dlaczego:placz:[/quote] siakoś takoś wyszło a jeszcze jak zobaczyłam zdjęcia Gosi to sie załamałam i powiedziałam emilowi żeby wyszedł i nie wracał (jak narazie nie posłuchał i leży ciągle w tym samym miejscu :niewiem: ) [quote name='agabass']a już myslałam, ale za to słyszałam, że zawodowo masujesz w domu:razz:[/quote] to jest tak..............w domu otworzyłam "gabinecik" taki tyci tyci mały ale mój i jak narazie tylko TZ pomasowałam całą resztę siekam terapia manulalna bo to mi bliższe i to KOCHAM...........niech zgadne z kim gadałaś ;) [quote name='Maga100'] 1. [B]że niby nie zrozumiałam, tak? :angryy: :eviltong: [/B] [B]2. przyszłam , bo mi cię szkoda. Bo wiem, ze tęsknisz :diabloti: [/B][/quote] 1. [B]TAK[/B] 2. MUSZĘ TO POWIEDZIEC NA FORUM niech się dzieje wola nieba.........ja tej BABY NIE ZNOSZĘ przyczepiła się do mnie bo kce mnie psychicznie rozwalić w drobny mak..............i lada dzień jej się to uda normalnie :shake: :-x
-
[quote name='agabass']no to od 10 będę pod sklepem czatować :evil_lol::cool3:[/quote] hahahhahaha tylko ubierz się ciepło :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/229/db505db1026935f6.jpg[/IMG] już nigdy przenigdy tu nie wejdę CZEŚĆ GOSIEŃKO kropelki zrobiły ze mna to :modla: :shake: są WSPANIAŁE:loveu: :loveu:
-
na Kasprowicza 85 chyba lub 86 nie pamiętam a godziny jeszcze nie znam to zalezy jak nam się wstanie i pojedzie sklep jest od 10 chyba otwarty :cool3:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/224/b8e937093ae2f86c.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: byłam dziś kołoWas jutro też będe :cool3: kupujemy materac niedaleko od Was :cool3: :cool3:
-
za sufity podziękuje ale ściany to Ci tak pomaluje ze PADNIESZ gwarantuje :diabloti:
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Agabassku nie jadę na wsyawe a szkoda :placz: :placz: :placz: Madziu nie mam fotasek :oops:
-
[quote name='Maga100'][B]ale dzisiaj dopiero 3 listopad, więc wymówki kiepska :diabloti: [/B][/quote] ja mówie o WYSTAWIE :diabloti: jak miło Cie gościć w moich jakże skromnych progach :diabloti:
-
ja bym pokopała z chęcią doły lubie takie kobiece zajęcia :cool3: tylko nic mi nie powiedziałaś BABO :mad: pewnie sama kciałaś kopać tak myślałam ale z Ciebie DOGOCIÓŁKA nie ma co :obrazic:
-
emil ze swoim okiem stale ten sam bez zmian te ptaki tak sobie w ogródku buszuja a że ogródek mały to 200mm mi starcza azby je przyłapać :evil_lol: dzięki za miłe słowo dziewczynki :buzi: bigosku nie wpadam powód prozaiczy urodziny Mamy i Tzta 7 i 8 listopada :roll: goopio będzie ich zostawić :razz: [SIZE=6][/SIZE] [SIZE=6][B]CEŚĆ SYSTKIM[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]JEZDEM[/SIZE][/B]
-
COOOOOOOOOOOOOOOOOOLA gdzie TY:roll:
-
[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6167/resizeofpict0005sw5.jpg[/IMG] bowskie :loveu: spoko qiedyś nam się uda spotkac ja ciągle w to wierze :razz: