Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='malawaszka']dziń dybry Wam wszystkim - tak jak pisze Pysia - dziś wstałam o 3.30 i pojechałam z OD w teren na pomiary :shock: oczywiście w nocy spałam godzinkę bo nie potrafię wcześnie zasnąć :angryy: no i po powrocie spałam 3 godzinki - więc padam na pysk, a tu mus się szykować i wyruszać w drogę bo jadę na Pearl Jam :laola: :multi::multi::multi:[/quote] wow będziesz sie koncertować :evil_lol:
  2. [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]ja się nie smutkuje ja tylko ni ewiem co bym chciała w danej chwili :cool1: [/I][/COLOR][/FONT]
  3. [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]czesc wnusiu[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]ale moja prawnusia jest lotna :p[/COLOR][/FONT][/I] [IMG]http://images11.fotosik.pl/76/bbc19500ba1c3b8d.jpg[/IMG]
  4. [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]no dobla to lec ja zachwile bede :cool1:[/COLOR][/FONT][/I]
  5. [IMG]http://images22.fotosik.pl/146/a255fddb594f6c6d.jpg[/IMG] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]oj ale fajna fot aksiąże ciemnosci aż mnie korci żeby skrzywdzić to zdjęcie w psie ;) [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]czesc Hanno co ma idealny porządek w domu :p [/COLOR][/FONT][/I]
  6. [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]o tak tulkaj mi czytaj moge u cie zamieszkac ??[/COLOR][/FONT][/I]
  7. [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]no ja będe musiała jutro napisac z 4 prace na kurs i zrobic papierki do roboty :placz: ostatkami sił ciągne ;) a tak na sierio to chciałabym być bogata i jeździć po świecie a nie pracować i chciałabym, żeby Szpilka żyła wieki i jeździła ze mną a wogóle to Szpilka jest fajna się dziś na nowo w niej zakochałam............albo stęskniłam się za tymi dzwiękami radosnego psa jak jest chłodno[/I][/COLOR][/FONT] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080]ale mam pięknie wysprzątane w chacie...............wczoraj przed snem se jeszcze sprzątłam a rano dziś wymyłam podłogi jak weszłam do domu (TZ nie na brudził bo grał w szach w sieci) to przywitał mnie blaski i pies (psa musiałam letko dobudzić bo zapomniała mnie przywitać zajęta była chrapaniam na słońcu:evil_lol: ) [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080]ja się dziś juz nie bede ruszać coby nie nabałaganić ;)[/COLOR][/FONT][/I]
  8. [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]czesc sisterka[/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=purple][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]nie mogę jaki Diki jest słodzisty i ma przepiękną klate też bym chciała taka mieć ;) :roll: [/I][/COLOR][/FONT]
  9. [COLOR=purple][FONT=Arial Black][I]odebrało mi mowe nie wiem co które zdjecie zacytowac to istna anomalia pogodowa co te[U] scury[/U] robia z[U] pca:evil_lol:[/U] normalnie jest to nienormalne hahahahahahah[/I][/FONT][/COLOR] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080]czesc Karola (mojego imienia nie pomyliłaś ;))[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080]czesc Paola nałożnico [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080][/COLOR][/FONT][/I]
  10. [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]hehehhehehe[/I][/COLOR][/FONT] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]powiedz jak bestia żółta z długim faflem się dziś ma :p [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]moja bestia dziś idze a Amigo się bawić takie mnie słuchy doszły i to nie ja wychodze z psem tylko TZ :roll: idzie sie spotkać z właścicielem Amigo :crazyeye: tak sam od siebie proszę wyjechałam tylko na kilka dni i straciłam psa i znajomości ;) :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]dziś z Amigo nie pijemy :placz: bo mama Amigo siedzi długo w pracy :placz: :placz: [/COLOR][/FONT][/I]
  11. [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]piasek pod tipsami najlepiej wybrać obengami[/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]tak słyszałam ale ja się tam nie znam :evil_lol: [/I][/COLOR][/FONT] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][COLOR=#800080]a w ogóle to cześć podróżniczko :p [/COLOR][/FONT][/I]
  12. [quote name='dealer'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/80/3ba826f8db236a07.jpg[/IMG][/URL] [/quote] ale pokrak ja nie mogę :eviltong: :diabloti: :evil_lol: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuuhahahahhah gówniany wierszyk :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=purple]bo przez goowniare pisany[/COLOR][/FONT] :diabloti:
  13. [quote name='PIKA']Cześć leniwa kobieto :eviltong:[/quote] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=purple]witaj kobieto co nawet galeri na dogo nie masz[/COLOR][/SIZE][/FONT] :diabloti:
  14. [FONT=Georgia][COLOR=purple]hello sis dzis mało [COLOR=purple]mówie[/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=purple] bo tak[/COLOR]
  15. [URL=http://www.grymix.pl/414/miazga][B]na mój ostatni nastrój dość agresywny[/B][/url] [I][COLOR=purple]witam wszystkich czule i drapieznie własnie wrociłam i zjadłam jestem zmeczona zła i wkoorwiona tak bez powodu.............chyba przepracowana :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080]Szpilka wariuje ja nie mam siły się z nią bawić więc wyciąga zabawki i rozwala po chacie biegając i spapiąc TO MOJE POCIESZENIE JEDYNE NA ZIEMI PRAWDZIWE I CZUŁE..................[/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080]fotek z gnojkiem nie mam bo mi sie nie chciało robić :roll: leń we mnie wlezł i zleźć nie chce[/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][B]Patko [/B]dziękuje ta fota tez mi się podoba co więcej ta zieleń wyszła jak nie prawdziwa takie to ma widoki Ala na swoim bezludziu :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][B]Dilerko[/B] dziś ty możesz do mnie wierszem zapodwawać ja dziś bez weny zmęczona :p [/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][B]Agunia[/B] ja cię "tylko" boje ze suka zrobi krzywde mojej i tyle SM i tak nie przyjedzie a nawet jak przyjedzie to typa nie będzie już..............Ale mam plan na Mege i nie będe o tym tu mówić bo będe posądzona o barbarzyństwo :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080]Cloccova tylko pamiętaj o nas w tym swoim dalekoludziu :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080]hej Sis[/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][/COLOR][/I] [I][COLOR=darkred][/COLOR][/I] [I][COLOR=darkgreen][/COLOR][/I]
  16. [URL=http://www.grymix.pl/416/zabojca-clownow][B]na dobranoc[/B][/url]
  17. teraz to ide puszczac podkołderniki szlachetne i bede marzyc o mej nałożnicy :cool1: ciaooooooooooooooooooooooooooooooo jutro mnie nie bedzie pije z Amigo :evil_lol:
  18. [quote name='Aga K']hhahahaha :):):) suuupeerrrr :multi::multi::multi:[/quote] hehehhhe ma sie ten błysk w oku i fałd na mózgu :evil_lol: wierszyk wpadł mi do głowy jak robiłam coope jakby to kogos interere :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. ja jestem MOŁO MÓWNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i WSTYDLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czesc Paola zboczku :evil_lol: ide spac Pa Karola jedyna normalna na tym blogasku :evil_lol: ae wazelina cieknie :multi:
  20. pewnie wy nie wiecie ale gdzies na swiecie mieszka dobie Dealer co ma krzywą mine nosek całkiem płaski sam jest zreszta w paski robi mi naloty i rozsiewa ploty :roll: [SIZE=1](to mi sie rymowało)[/SIZE]
  21. [quote name='Maga100'][B]bandog? :roll: :evil_lol: [/B] [B]Witaj, wariatko skończona :diabloti: [/B][/quote] prawie nie az tak czarny ten dog :p Witaj, powazna przez wieki :diabloti:
  22. [quote name='Hugo-Kochaś']ta mi się baardzo podobuje[/quote] dziękujem w imieniu Ozzyego ;) [quote name='paula_z']A winkiel to tak samo jak u nas - róg :razz: Słuchały, następny zestaw pytań ;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/20b4ff52894fb9d3.jpg[/IMG][/URL] Pierwszy z 11 :razz:[/quote] drugi pierwsza szpila pomponiara :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][I][FONT=Arial]:multi::multi::multi:o mój RR ....zaraz pościągam ;)[/FONT][/I][/B][/COLOR][/quote] sciagaj ;) dziś była u nas mały dog co jest większy niż mój pies już i ten dog niedawno wyszedł mój pies jest martwy i dog jest martwy jak myślicie co to był za dog :roll: :cool1: :evil_lol:
  23. za pokarm :modla: za siły :modla: za maluchy :modla:
  24. to juz ostatnie foty [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/79/f7e6f1082174edb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/367/6797cbdfbd4cb00a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/1d1b836d7d8bea98.jpg[/IMG][/URL]
  25. ja kce ciasteczko czesc Karola :multi: czesc zboczona :evil_lol:
×
×
  • Create New...