-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/79/808ea06903666b82.jpg[/IMG][/URL] tu Paola została zrobiona przez Ozzyego wytrącił jej piłkę z rąk [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/151/7f4a69349aa46818.jpg[/IMG][/URL] tu Paola celuje we mnie z psa !!!!!!!!!!!!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/367/8ac63c6342e43b87.jpg[/IMG][/URL] a tu szczawik leci [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/0f9cef312945316a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/79/b5d99290507bca84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/79/1c932838567b9fac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/151/698d97c8fbd8c6e4.jpg[/IMG][/URL] i prawie Amigo :eviltong:
-
prawie jak Krówek :eviltong:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no to z kim... no z kim... powiedz powiedz ... z kim??[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cztery łapy ma :evil_lol:
-
biec ciągle biec w strone słońca (akurat wtedy zanosiło się na burze ale co tam......) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/150/e3ebd801f60735ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/150/8e06cfb7e7561464.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/e28c0a2de331d266.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/20b4ff52894fb9d3.jpg[/IMG][/URL]
-
hehehe ni eon mieszka daleko :( :placz: :placz: :placz: :placz:
-
heheheheh to cie zaskoczyłam co hehehhehehhehe jupi ja je dziś sie widze z gnojkiem ale nie powiem jakim :multi: :multi: :multi: własnie do mnie dzwonił :multi: :multi:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Klockowa ma zawsze racje :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a wogóle... no... co?? [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no wogóle fajnie........mam banana zamiast ust od jakiegoś czasu gdzies tak od ery nietoperza :evil_lol: ps jak umawiacie sie z Ala na pociągu to pamiętajcie ONA ZAWSZE PODRYWA MASZYNISTÓW nie ma co liczyć że was dostzreze jak bedziecie siedzieli z dala od ciuchci na szczescie Pan C. jest czujny i poznaje koleżanki Ali nie widząc ich na oczy nigdy (ciekawe czemu czy to dar czy twoje kolezanki wyglądaja inaczej)
- 78403 replies
-
spocznij :p
-
hehehehhehehehe lepiej nas nie słuchać Paola to zboczek a ja małomówna :roll:
-
popielniczka :/ za kikuta nie pamietam :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/11cz66.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/11cz66.jpg[/IMG][/URL] I mój akrobata :loveu: Big Boy :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/11cz67.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/11cz67.jpg[/IMG][/URL][/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa -
a kloper to chyba trezpaczka jak klopsztanga to trzepak :roll:
-
[quote name='clockwork'] :stupid::stupid: [CENTER]:ban:[FONT=Arial][COLOR=blue][B][SIZE=7]DOG?? [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhaha :loveu: KCM:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]że sie nie przywitałam??? no tak... nie przywitałam sie... bo ja taki ham ze ślunska... ten METAN mi wełbie namieszał... a musk mi do hasioka wpadł... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]HASIOK... no kochaniutka- sprawdzian- co to jest hasiok?? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]reszta milczy!!!!!!! [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Zespół [B]Hasiok[/B] powstał w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1996"][COLOR=#0000ff]1996[/COLOR][/URL] roku w Katowicach. Mimo że nie jest zespołem zawodowym, związał się z [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Zabrze"][COLOR=#0000ff]zabrzańską[/COLOR][/URL] wytwórnią muzyczną [I]Eska[/I]. Wytwórnia ta (nie mając żadnego wpływu na kształt albumu) wydała debiutancki singiel i płytę "Brudy". Wydanie tego albumu pomimo braku jakiejkolwiek promocji odbiło się echem w całej Polsce. Piosenki zespołu puszczano zarówno w radiowej [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Radio_Program_I"][COLOR=#0000ff]Jedynce[/COLOR][/URL], [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Radio_Program_III"][COLOR=#0000ff]Trójce[/COLOR][/URL], w rozgłośniach komercyjnych jak np. [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/RMF_FM"][COLOR=#0000ff]RMF FM[/COLOR][/URL] oraz wielu innych. Zespół był osobiście zapraszany do [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/TVP3_Katowice"][COLOR=#0000ff]TVP3 Katowice[/COLOR][/URL], [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Radio_Program_III"][COLOR=#0000ff]PR3[/COLOR][/URL] oraz do lokalnych rozgłośni radiowych (Radio Top, [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Radio_Flash"][COLOR=#0000ff]Radio Flash[/COLOR][/URL], Radio Rodło i innych). W [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1996"][COLOR=#0000ff]1996[/COLOR][/URL] roku zespół zdobył nominację do paszportów tygodnika "[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polityka_%28tygodnik%29"][COLOR=#0000ff]Polityka[/COLOR][/URL]". Recenzje i wywiady o [I]Hasioku[/I] były umieszczane w wielu gazetach. W [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1996"][COLOR=#0000ff]1996[/COLOR][/URL] i [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1997"][COLOR=#0000ff]1997[/COLOR][/URL] roku zespół zagrał kilkanaście koncertów w klubach i salach w całym kraju, występując m.in. z inną katowicką grupą [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaliber_44"][COLOR=#0000ff]Kaliber 44[/COLOR][/URL]. [I]Hasiok[/I] gra koncerty regularnie. W [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/2003"][COLOR=#0000ff]2003[/COLOR][/URL] roku powstał nowy album "Siła konkretu". [B][SIZE=4][/SIZE][/B] buuuuuuuuuuuuhahahahhaha klopsztanga to po normalnemu trzepak hasiok śmietnik :roll: i co tam jeszcze gadałyscie
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)az zal że kołderka w warszawie:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='paula_z']I piżamka :placz:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]oj tak ....i piżamka[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiedziałam ze mi pozazdroscicie piżamy hahahhahahha [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/41d8fcf747361c61.jpg[/IMG][/URL] Coś mało tych fot :razz:[/quote] mało..................:eviltong: [quote name='*luthien*'][B]czesc:p chcemy jeszcze kilka fot bo zasnac nie mozemy:placz: czekamy... czekamy....:lol:[/B][/quote] ups czyli ze cierpisz bo nie spałaś dziś juz sie poprawiam ;) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].................spuźnione ale [SIZE=4]SZCZERE[/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]życzenia dla szpilki na jej 4 urodzinki:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote] [B]SZCZERZE DZIĘKUJE W IMIENIU POKEMONKI Z MENELIQ SQAD[/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:witaj mła sis i mła sisterniczko i TZcie sis.......:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]WITKA [/B] [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/41d8fcf747361c61.jpg[/IMG][/URL] :grin: jaki słodki zajęc:loveu: :evil_lol: witanko:multi:[/quote] no nie zgorsze zające na Śląsku mają :loveu: witeczka witeczka :roll: [quote name='malawaszka']cześć gadułki - Debeściaku nie wierzę, żen ie masz wiecej fotek :p[/quote] mam ale nie dam :eviltong:
-
[quote name='agnes1'][B]Siostro kochana, że tak powiem:loveu: Zaproś znowu warszawianki bo z tej wizyty to same plusy zostały;) [/B] [B]Pomijam że nie wiem o czym wy tu gadu gadu[/B] [SIZE=1](choć troszki jestem wtajemniczona, to nie we wszystko- siostra czarownica nie chce zdradzić:diabloti: )[/SIZE][B] ale za to chumorek jaj dopisuje, Klocuś ma superowe fotki jakich ja nie potrafie zrobić:oops: i do tego jeszcze powstawiane na stronkę :multi: Normalnie żyć nie umierać[/B]:loveu:[/quote] hehehhehehe ona wcale nie chce nas widziec tylko emila hahahahhahaha Cloccova słuchaj mnie no człowieku wiesz jak się jest dama to się ma damowatego psa to mój yorkus maluni nosze sobie go pod padzką (slatego czarny kiedys był biały) a łańcucha mu nie zdjeme bo jak mi sie już nudzi to go na słońcu w nim do drzewka wiąze dla zdrowotności :roll: :evil_lol: a wogole to cze dama przyszła prosze wstać :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]oj tak ...wracajcie DEMONY:loveu::loveu::loveu:smutno tu bez Was:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hello pól demona się wita hahahhahaha Clockova (tak z angielska zapodałam) ma racje to foty Ozzymozzyego nie moja :lol: a w ogole to..............no
- 78403 replies
-
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ide spac i snic o tobie nałoznico muła
-
na piżamie to był BOXER :shake: :evil_lol:
-
jak zapragne poczuci sie jak rządówka to wpadam słowo słowo :loveu:
-
eheheh tak se tłumacz żyraffko ;) ida spac pa
-
zrył mi chop jak po pijaku zasnełam na tym slunsku jechał na ciagniku robic w swoim sztucznym polu :evil_lol: temu gostkowi cos dolega [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/41d8fcf747361c61.jpg[/IMG][/URL] i tym optymistycznym akcentem zegnam czule i podkołdernikowo :evil_lol:
-
jak poznałam twoje prawdziwe oblicze to sie skrepowałam :cool1: